» »

[Windows] Računalnik se resetira

[Windows] Računalnik se resetira

manijak13 ::

Ko prižgem računalnik in pridem v windowse se mi računalnik resetira kar sam od sebe.
Enako se zgodi ko grem v varni način.
Tudi če bi hotu računalnik vrnit 1 dan nazaj ne morem ker seresetira preden pridem do tam
Sklepam da je zato kriv virus ker sem zagnal nek crack....

Norton GoBack tudi ne dela.....

Je imel kdo kakšen podoben problem???
  • spremenilo: CCfly ()

hrcek ::

Jst mam enake probleme.:\
Ko pržgem kišto najde vse komponente, ko se začne nalagat in se pokaže win logo in progress bar se računalnik samodejno resetira. Safe mode ne dela, last good configuration tut ne. Pomaga edino postavitev sistema nazaj iz image fajla na D particiji. Sicer mam kišto nazaj postavleno v 10 min, sam problem je k ni moja in ne vem v kakšnem primeru pride do take napake.

Če kdo ve kako se pojavi ta napaka in kako jo preprečiti se priporočam.
Računalnik je nov. Preveril sem disk za napake in je popolnoma vredu. Računalnik ni priključen na internet ali mrežo.

Vsak predlog ali pomoč zaželjena.
->hrcek

kixs ::

manijak13:
Predno se zacne zaganjat Windows, pritisni tipko F8 in iz menija izberi:

Last known good configuration

In moliboga, da bo v redu ;)

hrcek:
nimam pojma :( Ce dela iz image restora, potem je nekaj softverskega (driverji ali kak drug program).

LP

Turtle ::

Velikrat zna bit problem tud v ramu ali kakšnih napihnjenjih kondenzatorjih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Turtle ()

hrcek ::

Ja cudno se mi zdi ker, image dam gor in zadeva dela 1A. Je pa res da so za tem racunalnikom mulci k ne vejo kaj je to XP in to, da sm dau samo administratorski račun gor in dal določene mape pod skrite da jih ne vidijo. Zdej v zadnjo sm jim pravice uzeu in se lahko logirajo sam pod uporabnika z omejenimi pravicami. Je pares da sm vidu kako tamau przge racunalnik. Mudel kr prtiska tipke preden pride v win da bo igrca "hitrejs " nalozena. Mislm 8-O . Je pa fora da dela lepo brez problemov dl časa (1 teden, 3 mesce, 6 mescov.. vsakič več), pol pa ob naslednjem zagonu se pa sam zacikla... zakva? blage:\
->hrcek

AndrewSmith ::

Mudel kr prtiska tipke preden pride v win da bo igrca "hitrejs " nalozena. Mislm

Mislim ej.Vzgoja pa taka.Pa kaj ga ne znas naucit kako se stvar uporablja,al kaj:\Al cakas da vse sfukajo?
Sem mel podoben problem z malim od sestre.Sem mu prepovedal na PC
za 1 mesec ter mu nato lepo vse razlozil,kako in kaj in zdaj ni
problema.
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

hrcek ::

Ja sm mu jst vse lepo povedu, razložu, pokazu, prepovedu krkol delat preden ni naložen. Zadeva držala pol 3 mesce več :) In tut reku sm mu da vsak nadaljni servis glede iste napake bo dražji. In je sva s njegovmo fotrm tko zmanena da on plača iz svojga mošnjička. Upma da se bo kmal nauču če ne .... Jst sam rabm potrditev da ta napaka ni napaka RAM-a ali kake komponente, da se ne bom spušu v kakšne teste. Ker če bi bli drajverji bi to počepnil hitr.
U glavnm hvala za informacije. Zdej bom mulcu dau ene par jih čez rt in zaklenu dostop. Vse bližnce ma na namizju in konec.
->hrcek

rs1975 ::

jaz imam tudi podobne težave!!
3 dni nazaj sem si naložil na novo WIN XP, in sicer verzijo z SP2 12/2006. računalnik se mi kar sam od sebe resetira. do zdaj sem ugotovil da 2x na dan. evo, včeraj popoldan okoli 17:00, danes zjutraj pa pogledam kakšno je stanje z downloadom, kliknem na win explorer in se sam resetira!
a se komu sanja kaj bi bilo narobe? je mogoče kriva ta verzija windowsev? res je, da si še nisem dal gor antivirusnega programa, ampak virus težko da bi bil, ker sem vse skupaj odprl 10 osnovnih strani (siol.net, torrent strani).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Select proper boot device

Oddelek: Pomoč in nasveti
414852 (2881) arc-x
»

Win XP stop error

Oddelek: Operacijski sistemi
192044 (1442) mp3pesmi
»

Zakaj se mi računalnik resetira?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
563313 (2930) c3R4R
»

reset računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
141133 (974) Nikita H
»

Ne pridem v winse: unmountable boot volume

Oddelek: Programska oprema
71216 (1117) SkIDiver

Več podobnih tem