» »

Plačljiv "internet security" oz. antivirus+antispyware

Plačljiv "internet security" oz. antivirus+antispyware

20sdfj093f ::

Pozdravljeni,

zanima me, ali kdo kot domači uporabnik uporablja plačljiv antivirus oz "internet security" pack ter koliko je zanj odštel.

Gre mi za to, da poleg tega, da je AVG Anti-Virus zastonj in deluje zelo lepo, njihov Anti-Spyware ni in če želim nekaj, ki ima resident-shield tudi čez spyware in ne zgolj čez viruse, mislim da je potrebno to plačati.

Koliko so pa kaj cene? Spomnim se da nazadnje ko sem pošiljal neko poizvedbo (ne spomnim se več podjetja oz. proizvajalca softwareja) so mi kljub temu da sem jim napisal da sem študent in žical za kakšen študentski popust (hej, človek bi rad bil pošten... :D), na predračun upalili eno ubijalsko ceno in sem skočil raje po k3ygen kot k njim... 8-O

Mogoče pa se najde kje kaj dosegljivega?

Lp, D.

jan01 ::

Če že kupuješ:
Avira AntiVir PersonalEdition Premiumje relativno poceni(20€) proti drugimi, a je po testih v vrhu(glej zanesljive teste: http://www.av-comparatives.org/)
Drugi antivirusi so kar nekaj dražji... ALternativa je nod32(študent->izobraževalna licenca 28,92 € )
Internet security packov ti ravno ne priporočam(izjema kasperksy), saj lahko dobiš odličen, a free firewall comodo

20sdfj093f ::

Hvala za te informacije.

LP, D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621905 (20643) mat xxl
»

Kateri brezplačni antivirusni program?

Oddelek: Programska oprema
378316 (6075) Isotropic
»

Kateri antivirusni program naj izberem

Oddelek: Programska oprema
499200 (8147) bluefish
»

Nakup licenc antivirusa

Oddelek: Kaj kupiti
162070 (1476) ta-mau
»

Antivirus, ki je "ugoden" (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
515700 (4248) zmaki

Več podobnih tem