» »

Podpisana kopija Viste

Podpisana kopija Viste

vir: Neowin
Neowin - Izdelki z zbirateljsko vrednostjo so zanimiva tržna niša, prodajalci lahko na račun dejstva, da je primerek eden od redkih iz omejene serije za isto stvar zaračunajo nadstandardno ceno. Kaj moremo, občutek, ko imaš v roki eno od tristotih kopij phaserja, ki ga je v roki držal sam gospod Spock, pač ni izmerljiv v nobeni od svetovnih valut.Vsega skupaj ne omenjam brez razloga, Microsoft je namreč nedavno izdal omejeno različico Windows Viste Ultimate Upgrade, ki je opremljena s podpisom samega Billa Gatesa. Za eno od 20.000 kopij boste morali odšteti 259 zelencev, kar je 10 več od običajne verzije brez podpisa najbogatejšega človeka na planetu. Vsi navdušenci lahko izdelek prednaročite na Amazonu ali pa več o zanimivi potezi preberete v izvorni novici.

Škoda, da so prazniki ravno minili, prepričan sem, da bi bilo to idealno darilo za določene obiskovalce našega foruma.

42 komentarjev

Arthur ::

"Podpis" je naprintan. |O kje bo Bill podpisoval 20.000 kopij..

Adut ::

Raje imam zastonj verzijo s podpisom: Cracked by...

suntrace1 ::

A FCKGW še dela :D

PARTyZAN ::

Ne bi rekel, ce bi bil podpis originalen, ampak to... :P

Matevžk ::

Še Drnovšek se je lastoročno podpisoval! |O
lp, Matevžk

#000000 ::

Jebiga, podpis je tolk originalen kot ideja, vse skup pa je tolk originalno kot večina windows-ew na kitajskem. :D nič-nada-none

StajercSSS ::

lol,pa jaz si jegov podpis sprintam ven.. ;)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Urajmal ::

no ja teh 20k podpisov bi pa že lahko podpisal :))

Matek ::

Ah, ne pretiravajte, večina takšnih limited izdelkov, recimo kaki mobiteli od slavnih oseb, ki so opremljeni s podpisi, jih imajo naprintane gor.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

...:TOMI:... ::

Pa kdo poterbuje podpis... rajš nej delo prevsmerijo v razvoj, kot pa take bedne stvari...kot, da bo se npr Zoki ko je še bil v Merkatorju podpisal na lumpi izdelke in bi bili te npr 10% dražji.
Tomi

mtjz33 ::

Če bi se govorilo o št. 200 , še takrat bi dvomil.

legend ::

Očitno so pri MIcrosoftu ocenili, da obstaja 20.000 takih tepcev na svetu, ki bodo dejansko to kupili.

@LOL ::

Fantje to je zbirateljska edicija. Tako kakor je dal Apple ven tiste nagravžne U2 edition iPode tako je sedaj to to.... Pač marketing.
Moram pa priznati da je škatla neverjetno lepa, oblika vredna maziljenja nog. Skratka, komaj čakam da pride Vista v naše loge da si omislim škatelno verzijo.
In verjemite da če bi šlo za edicijo 200 kosov bi se prodajali za med in ne po samo 10 dolarjev višji ceni. Sedaj bi gledali na ebayu mučenje ljudi ter obstoj možnosti da se ebay sesuje sam vase pod plazom bidov in feedbackov, ko bi dedi gori prodajali na črno tele škatle, katerih cena bi poskočila tja do neba. Morda bi bilo 200 teh skatel celo vzrok za odcepitev Havajev od amerike če tja ne bi poslali nobene škatle...
(da zaključim: škatla zgleda kul, podpis Billya je seveda še dodaten plus)

Da ne pozabim: Bill Gates je car.


Linuxaši in ljubitelji zelene objede prosim da ne pospamate teme s tem kok so vam winsi smotani ipd.. (sploh Apple fani ker je ravno pri vas v navadi da tripate na tovrstne "akcije"):\

Očitno so pri MIcrosoftu ocenili, da obstaja 20.000 takih tepcev na svetu, ki bodo dejansko to kupili.

Glede na to da obstaja precej folka ki nosi Pingvina na majici kar verjemi da se bo zbralo dovolj folka da si dobote to "zbiratljsko različico">:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

V-i-p ::

Ne plačujte za to verzijo! Raje kupite navadno, pa si sprintajte podpis Gates-a, ki ga prilagam zastonj ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

edge540 ::

Jaz vam spečem te winse, jih zapakiram v lično škatlo od tekaških čevljev (adidas kakopak) in se vam gor podpišem. Vse za neverjetnih 50 €! V primeru da pokličete v naslednje pol ure dobite tudi novi office:D

[D]emon ::

Moram pa priznati da je škatla neverjetno lepa, oblika vredna maziljenja nog.


Meni osebno pa je take škatulja jako neokusno oblikovana... :\
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jaka83 ::

Jst sem ves moker že samo ob misli, da je podpis najbogatejšega zemljana na moji škatli od Viste .... NOOOOOOOOOT.

Mislm halo ... it's an OS for crying out loud. :\

RedStar ::

Kdo pa lahko pričakuje pravi podpis na 20.000 komadov. Pa tudi v ceni je mala razlika, tako da, malo para malo muzike. Če bi bil pravi podpis bi Vista najbrž bila 2x dražja.

Why pay for something when you can get it for free. >:D

wishmaster ::

Mogoče, pa ta verzija bolje deluje, zaradi Billyevega podpisa>:D >:D >:D
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

Dr_M ::

nekatere stvari so ucasih za 2-3x drazje zarad podpisa, ta pa se 5% ni. pac ma zadeva neko zbirateljsko vrednost.
pa verjetno za to verzijo velja "never remove from the box" ;)

in ja, se kr se ne morem navadit na glupe komentarje na ST.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DOOM_er ::

Raptor001 cifro prosm :D

eh to je nateg največji lol je pa LOL pajo ejga summ da si ti ubistvu ex. Microsoft oz. Miha
Robots will steal your job. But that's OK

GupeM ::

Mogoče je pa Billy podpisan na notranji strani škatle :D

Škatla je pa tud meni zelo všeč... sam ni mi jasno kaj naj bi predstavlal tole 00000|20000 8-O

jurre ::

GupeM
verjetno stevilko kopije, ce jih bo 20.000? bo vsaka ostevilcena...

Poldi112 ::

Nekateri, med drugim LOL, ocenjuje in kupuje OS po škatli.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

@LOL ::

eh to je nateg največji lol je pa LOL pajo ejga summ da si ti ubistvu ex. Microsoft oz. Miha

Motiš se ded

Nekateri, med drugim LOL, ocenjuje in kupuje OS po škatli.

NE.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Poldi112 ::

Zakaj potem praviš da komaj čakaš, da si omisliš škatelno verzijo?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

@LOL ::

Poldi112: na vsak način si bom kupil original visto tko da bo škatla zraven. Kaj ti gre tako v nos? Pač če je škatla domiselno oblikovana še toliko bolje.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Tomay ::

Obstajajo tudi stroji za podpisovanje Nekaj takega ki te podpišejo s ploterjem. Malo varicaije pri vskem podpisu in to je to.

Če bi Bi bill sam podpisoval bi bila vista več kot 10$ dražja.
Voodoo 4Ever

mtosev ::

LOOOOOL samo norec bi to nabavil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

No, saj ti privoščim veselje, ki ti ga bo dajala škatla. Edino nekako zraven težko verjamem da ti gre primarno za os, ko govoriš kako je billy car in škatla vredna maziljenja nog.

Ampak hej, tvoja stvar. Želim ti veliko veselja s tvojo bodočo vista škatlo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

@LOL ::

LOOOOOL samo norec bi to nabavil.

Glede na to da ti izbiraš tiste dinozavre pri 19 letih potem bodi kar tiho:\ Sicer pa NE bom nabavil te collector edicije (ker jo verjetno tut ne bo za dobiti).

in škatla vredna maziljenja nog

Super da si me spomnil. Zadeva je odlična za darilo. Morda grem drugo leto vezati birmo. Morda poleg drugega dobi tudi Vista škatlo>:D

Ampak hej, tvoja stvar. Želim ti veliko veselja s tvojo bodočo vista škatlo.

Hvala

No, saj ti privoščim veselje, ki ti ga bo dajala škatla

NE narobe si me razumel. Vendar kaj je lepšega če poleg odličnega OSa dobimo vse to v lepi, lični škatli (pač tako kot applovci dobijo vsak OSx za 130usd v svoji škatlici lepi, tako imamo mi sedaj razlog za veselje (ter zgražanje zelenojedcev)). Simple
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

jlpktnst ::

Oh joj kakšna bedarija. Colletors edition enega najbolj prodajanih inu uspešnih kosov programja v zadnjem desetletju. Kateri idioti bi to kupil ja? Bedaki. Me čudi da se ne kar vsi naučite krekat in lastnoročno pokažete Microsoftu kakšni osli so.

Lamur De Zur ::

Saj vecina tu jih ne razume, da je OS "orodje" za poganjanje aplikacij in da ni sam sebi namen... In da so aplikacije, stvari s katerimi opravimo neko delo.

Vecina tukaj jih je zaljubljenih v svoj priljubljeni OS, namesto da bi pogledali s katerim OSom naredis vec koristnega in v cim krajsem casu z cim manjsimi stroski.


Bedaki ja :)

Zgodovina sprememb…

roli ::

Škatla je kolikor jaz vem ista kot pri navadni Visti.Seveda ima dodan le podpis.
http://www.r00li.com

@LOL ::

Škatla je kolikor jaz vem ista kot pri navadni Visti.Seveda ima dodan le podpis.

Ja saj. Seveda je škatla enaka:D Sej navadna škatla se mi dopade. Skratka, primerno za kako darilo.

Vecina tukaj jih je zaljubljenih v svoj priljubljeni OS

Poglej si fane zelenojedcev kako hypajo že ko se zamenja default ozadje namizja>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Lamur De Zur ::

Mater... ne joci... saj sem napisal da vecina in ne direkt Windozari...

Kaksni dober argument... "Jaz sem bedak, samo oni drugi je tudi.. mogoce celo vecji kot jaz..."

Grow up...

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Rabim pa povedat da ko grem v USA da si bom nabavil Ultimate VIsto ampak standardno.

95 Me 2000 pa tudi XP Pro mam vse originale.:8) :8)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

@LOL ::

Slabo sem se izrazil da ne bo nekih napadov:
Windows Vista -odlično
Lepa standardna škatla (ali s "podpisom" Gatesa) - še toliko lepše, primerno celo za darilo
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Urajmal ::

V-i-p na tvoji sliki je podpisan Bill "Hates" >:D

Arthur ::

pa men se zdaj sploh ne zdi tako neumna ideja. 20.000 se sliši ogromno, ampak vseh izvodov bo na milijone.
če bi pa izdali kakšnih 200 izvodov s pravim podpisom Billa, bi se pa še jaz zagrebel, čeprav nimam zaenkrat nobene potrebe. po moje bi bila super investicija (če bi bil izžreban, jasno).

driver_x ::

Sedaj, ko sem videl to prelepo škatlo, bom pa tudi jaz stankal Visto.

Smeagol ::

This item will be released on January 30, 2007


Torej jo bom lahko februarja kupil tudi ze pri nas? (mislim verzijo brez podpisa, ker dvomim, da bi lahko dobil podpisano tud ce bi jih naredil 200.000).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kvalitetni noži (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5424851 (18052) krneki0001
»

c# knjiga

Oddelek: Programiranje
243119 (2325) krneki0001
»

Kateri gamepad za PC in kje ga kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
395752 (3196) opeter
»

Znanih več cen Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5014677 (11405) T-h-o-r
»

[Nakupovanje] MS Vista in Office

Oddelek: Operacijski sistemi
71131 (1008) zee

Več podobnih tem