» »

Mnenje

Mnenje

flasha ::

No zanima me kako se vam zdi stran: Shranina.net | Brezplcano gostovanje slik
preddvsem dizajn bi kaj spremenli dodali?

LP Nejc

Wox ::

Dizajn? Povsem nepomemben. Najbolj važno je, da ti bo server delal 24/7. Pa da bo povezava hitra. Vse ostalo je minorno.
Commodore 64

flasha ::

to vem ja sam sn vpraso za dizajn zato da vem ce vas kaj fullmoti in bi vas odvrnilo od uporabe strani:D (ce bo delal 24/7 bo najvrjetneje mogoce kaki 10 min izpat nekajkrat na mesec, pa to bo ponoci))

LP Nejc

sverde21 ::

Heh a že ni dost teh strani za shranjevanje slikc :) . Meni je shrani.si čist OK.

Sicr pa dizajn ubistvu je dizajn samo glava, ki izstopa preveč pomoje oni gumbi spodaj + pisava pa nič dizajna niso vidl... tud nikjer ne piše, koliko je lahko največja velikost UL datoteke, kar je na takšni strani zelo pomemben podatek. Tudi pri pogojih uporabe je besedilo čist izvzeto iz dizajna... Da sploh ne omenjam, da ima koda strani kar nekaj napak.
<?php echo `w`; ?>

OwcA ::

1996 je potrkalo na durih, svojo stran hoče nazaj!

EDIT: spremenil 1995 v 1996
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

opeter ::

Hmm... kak ti naj povem. Spletna tran mora biti oblikovno nekako "prijetna"... da ljudje rade volje prihajajo nazaj. Evo en hiter primer:


Logotip bi trebalo še malo mučiti, pa vektorsko predelati, pa potem si še kak udarni slogen izmisliti, pa še nekaj malenkosti bi se dalo...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tody ::

pa Url zamenjat :) jao jest sem 3 prebral slanina.net če že delaš daj shraniSIna.net... Aja server ne dela tko da ...

flasha ::

No ker je prejšnji template naletel na kar nekaj kritik sem se odločil da izdelam novega: in sicer
www.shranina.net po predlogu opeter (še enkrat hvala)

kako se vam zdi? bolši? slabši?

hvala in LP Nejc

sverde21 ::

tale wannabe kopija opterjevega dizajna se mi ne zdi najbolj posrečena...
<?php echo `w`; ?>

MihaFirst ::

se strinjam, da je opeterju bolje uspela izvedba njegovega designa, ampak tudi ta je zelo dober. Sicer pa, zakaj nucaš design, sej boš samo fotko uploadal :\

Od zdaj uporabljam shranina.net :D

EDIT: Nejc, a se nebi mogu zmenit z opeterjem, da ti da design v zameno za del... npr. del dnarja od oglasov, al pa IP liste >:D

Zgodovina sprememb…

flasha ::

AM naj povem da sem opeterja ze vprasal ce lahku uporabim njegov dizajn in ce bo mel kaj proti, rekel je da nima nic proti in mi je poslal celo original photoshop fajl, zakj pa nisn dal njegovga dizajna? prprost ker niam photoshopa za dopret fajla (delam na tem da ga bom kmalu mel ) hehe

aja opeter še enkrat tanx

LP Nejc

MihaFirst ::

, zakj pa nisn dal njegovga dizajna? prprost ker niam photoshopa za dopret fajla


LOL :D

sverde21 ::

sej ne rabš fotopšopa.... lahk odpreš tud z ACDSee, IrfanView in podobnimi programi :)

EDIT: kdo bo pa XSS pofliku :\
<?php echo `w`; ?>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sverde21 ()

flasha ::

No naredo popolnoma nov sizaj, katerega bom tudi obdržal

LP Nejc

mte ::

Precej lepše od prvega. Sicer že stokrat videno, ampak po drugi strani je ravno to prednost, ker je folk navajen, kje se kaj najde.

flasha ::

No dodal sem še nalaganje več vrst datotek:P tako da če kdo želi nalagati DOC, ZIP, TXT, XLS, PDF ali PPS. lahko uporabi Shranina.net

arjan_t ::

V čem pa je finta da moraš za nalagat datoteke it na drugo stran? Nadležno
Lahko bi tudi dodal nalaganje več datotek naenkrat, ker meni se ne bi dalo npr. 10 slik uploadat vsako posebaj ;)

mjakop ::

flasha: Upam da preverjaš še končnice datotek, ki so prenesene na stran in ne samo tipe, ki ti jih vrne server. Te tipe se da dober fejkat in pa če nimaš ok skripte(glede varnosti) prenest poljubno datoteko na strežnik(celo php) in to pognat. To vidim, vsaj na prvi pogled(samo testni prenos .doc datoteke na stran) pri tebi tam, ko lahko preneseš gor .doc itd. Samo time() pred ime datoteke ni pametno devat(končnica ostane enaka, ker je zapisana v imenu fajla). Raje naredi tako, da na podlagi tipa, ki ga dobiš in je ta ok, določiš končnico. V tem primeru potem fejkanje tipa fajla ni smiselno, saj ne moraš spravit gor datoteke tistega tipa ko bi rad napadalec.

Primer: $ime_fajla=time().".".$koncnica; //pol ga shraniš pod tem imenom...seveda prej preveri če je tip pravi in mu določi ustrezno končnico

To je samo nasvet.

Sicer pa bi bilo fajn uvedit upload večih datotek hkrati. Me pa zanima zakaj maš napisan tole: "OPOZORILO: Datoteke NE smejo vsebovati šumnikov v imenu! ". Zakaj šumnikov preprosto ne filtriraš ali narediš tako kot sem napisal zgoraj in boš rešil dve muhi na en mah?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
294271972 (1390) edi123
»

TDA1562Q

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132403 (1690) crayz43
»

nekaj podobnega shrani.si ?

Oddelek: Omrežja in internet
51001 (931) javr
»

Menjava skina

Oddelek: Izdelava spletišč
61025 (919) juresl
»

Kako odpreti tele neznane fajle?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81683 (1432) gumby

Več podobnih tem