» »

Racunalnik po prarih minutah zamrzne

Racunalnik po prarih minutah zamrzne

Angel_BoY ::

No jaz pa imam en problemcek z mojim racunalnik ki je:

Vklopim racunalnik in je vklopljen do 5 min in po 5 minutah racunalnik zasteka in s ene da na njem dleat vec cisto nic samo resetiram se ga lahko nic drugega :((

kaj naj nareidm?

Kaličopko ::

Meu sm podobne težave- kriv je bil ATI control center če ga maš gor ga zbriš pa ponovno nalož

Angel_BoY ::

zanimivo ja jaz sem racunalnik formatiral pa vse..... pa sem nalozo na novo in mi se vedno racunalnik zamrzne po parih minutah.... imam pa ATI radeon 9200SE graficno kartico....

#000000 ::

Lahko se ti kaj greje, al pa slab napajalnik itd. možnosti je veliko. LP

Kaličopko ::

jst bi reku da se res kaj pregreva- odpri kišto pa malo opazuj, lahk tud grafično potipaš pa ventilatorje poglej če se vrtijo.

pa nalož si Speed Fan in poroči KLIK

Angel_BoY ::

okej bom nalozil vse gor :) hja glede graficne kaj naj recem res je malo vroca bolj kot pa ponavadi itd....samo mi nebi zaradi graficne nasploh cela slika bla v dreku? ker mam lepo lsiko...itd...

imel sem ze ideje kot so

RAM
DISK
GRAFICNA KARTICA

EDIT:

sem instaliro ta speedfan...in zaj me zanima kaj naj naredim mi je detectalo vse samo itd....zaj pa me zanima na kaj naj bom najbolj pozoren ker ni dobenih napak al pa kaj ven vrglo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Angel_BoY ()

Kaličopko ::

a znaš narediti screenshot če znaš nared pa pol datoteko pošl na http://shrani.si/ pa tlele link gor napiš če pa ne znaš pa upraš tlele

PS: ne bi škodil če bi kakšne memory test naložu;)

Zgodovina sprememb…

joker16_7 ::

Jaz mam pa en drug predlog. In sicer men se je podobno dogajalo in sicer zaradi ===programske opreme od Samsunga=== ki sem jo dobil zram monitorja. Pomagal je le uninstall celotnega Samsungovega softwara.......Zanimivo, a? Kaj Samsung deva kupcem.....;((
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Kaličopko ::

ja sam on ga je že formatirov.

pa še u Safe Mode poglej če je tm ista napaka

amigo_no1 ::

Za monitor ne potrebuješ ekstra driverjev.

Mag!C ::

Zakaj je važna programska oprema ko pa je reku da je formatiru.... Ne preostane drugega kot pa da je nekaj narobe s strojno opremo! Če maš še garancijo ga kr vozi na servis!:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mag!C ()

joker16_7 ::

Seveda, kar na servis. Drugače sem pa jaz dal sam en drug primer, nisem mislil da je to njegov..........>:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

jat2406 ::

Če poveš kakšna mašinca je in še posebno koliko je stara, potem bo lažje kaj povedat.
Če je vse skupaj v garanciji, potem na servis in si miren, če pa ni več, potem najprej pregledaš, če vsi ventilatorji delajo, potem pa je na vrsti napajalnik. Elektrike stradajoč procesor ali matična nikdar ne delata tako kot je treba. Če je vse skupaj že malo starejše pa so lahko problem tudi kondenzatorji na matični.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem s piksli na ekranu

Oddelek: Pomoč in nasveti
221859 (1444) Han
»

Pc v okvari

Oddelek: Pomoč in nasveti
312229 (1549) Brane22
»

problem s ekranom

Oddelek: Strojna oprema
271074 (702) wave
»

Gigabyte GA-8I955x PRO

Oddelek: Pomoč in nasveti
9859 (691) haxorcek
»

GeForce 9800 GT ali Ati Radeon hd 4850 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12310253 (7891) OChack

Več podobnih tem