» »

I NEED HELP !!!

I NEED HELP !!!

DarkHand ::

kaj se da nrediti ker vsi programi postajajo nestabilni
zdi se mi da je pemalo napetosti na procesorju itd
kje se lahko dvigne napest ipd.
prosim za malo bolj natancne opise
ker dela pa to
samo nestabilno je use skupaj

amm mam P||| 667
naviu sm ga na 1066
amm plata QDI brilliant 9 <----------- naumna ampak tako sm uzeu za test



;((;((;((

Space Surfer ::

A nima ta plošča v BIOSu možnosti spreminjanja voltaže proca? Kolikor vem, ma QDI v BIOSu opcijo "speedeasy", kjer poleg FSB-ja spreminjaš tudi voltažo. Najbrž piše "CPU power supply" ali kaj podobnega, kjer pol daš na "User define" in nastaviš voltažo. Sam, če si že spremenil FSB, bi to moral videt. Ne vem... :(
CAUTION! Overclocking is addictive!

Pretorijanec ::

Zdej ne vem jst sam ti mas pa kr zloooo dobr navit proc! Voltage ud procesorja zvisas u BIOS-ih. Bos najdueno nastaviteu k bo pisal Core voltage. Pa jo spremen na mal visi. Sam PAZI! Ne smes je za vec k 15% osnoune! Pa deli pucasi pu malih korakih. Ce pa te nastavitve (Core voltage) ne najds, pol si pa mal u riti, ker tvoja plata ne podpira zvisevanja voltage proca.

Caboose ::

hehe slučajno imava iste proce...samo mam jaz zaradi ramo-v 650@730...ok ok v BiOS u naviješ in nastavljaš voltažo...Če si ga lahko navil, potem lahko sigurno nastaviš Core Voltage! Če je pa Core Voltage na full, pa to pomeni, da je tvoj sistem nestabilen, in moraš znićat FSB! Pravijo da je PIII najbolj stabilen pri 930-970 seveda v navitem stanju....Ni za kaj...:\
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Pretorijanec ::

Ni nujno, da ce lahk spreminjas FSB, da lahk spreminjas tut Core voltage! Moja prejsna plata je pudpirala spreminanje FSB ne pa voltage!

luni ::

DarkHand samo ne mi rect da si zunanjo frekvenco proca dvignil cez 200MHz brez dviga voltaze? Pol mas neverjetno srecno roko pri izbiri. Za stabilno delovanje dvigni voltazo za ene 0.05-0.1V in VIO na maskimalno kolikor lahko. Nastavitve pa najdes v BIOSu.
Artificial Intelligentia

smash_u ::

NI pomoči stari kajti v celi sloveniji je prišlo do padca napetosti (v Krškem je šel Warp reaktor).Več sreče prihodnjč:P
LIVE to overclock
overclock to LIVE!!!

SmaSh

msmiha ::

Bogeca poklići, da ti bo strelo not poslal (hecam)!
Ne če si že dal voltažo do končne meje poglej mal po netu, kje bi lahko našel kam moraš nalotati upor. Plo bi pa to šlo!
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Mate ::

No sej sm ze reku v prejsnem topicu
POglej na kok mas nastavlen CAS pr ramu. Pa ga dej na 3 ce ze ni:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iran v pričakovanju volitev onemogočil VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
6619390 (17821) Deneb

kako navijem E8400

Oddelek: Navijanje
311676 (1180) Shark-357
»

Program za navijanje rama

Oddelek: Navijanje
271447 (1286) mtosev
»

OC TB 1ghz -- Abit kt7a -- en vent -- kolko ?

Oddelek: Navijanje
12964 (801) Leo
»

K7t pro2 al kt7 ??

Oddelek: Kaj kupiti
151789 (1557) luni

Več podobnih tem