» »

kaj je to???

kaj je to???

krucymucy ::

Po namestitvi 3.14 IDE miniport driver-ja mi zacne prbijat, da mam neke SCSI drive (disk in CD enote... krneki ... jutri bom pa ob podatke na disku... oz. ko ga bom ugasnil ... a se še komu to dogaja? Ko potem znova zaženem računalnik mi podre particije in z njimi vse ostalo... še komu to dela, mam pa XP-je...

No evo še slikca....
  • spremenilo: krucymucy ()

SLOWWWeb.net ::

PRIVČ: uporabi ALT + PRT SC in v grafičnem urejevalniku [lahko tudi slikarju] pritisneš tipko PRILEPI. Tako boš dobil sam pogovorno sliko in ne celega namizja.

DRUGIČ: odinšaliraj gonilnike, pod resetiraj gonilnike na napravah, če pa ti nič ne bo pomagalo pa system restor-saj zato ga pa majo >:D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

krucymucy ::

Ma kaj se pizdiš? Sej ni celo namizje ... start vrstice ni!!! :D

Aja system restore ne dela glih najbolš, če je prazen disk brez particij ???? al kaj ??? a teb dela če maš prazen disk??? 8-O

SLOWWWeb.net ::

:D

Ok, spet eno pravilo: vedno ko na naovo nalozis disk se preden zacnes nalagati gonilnike naredi varnostno kopijo.

Jaz sem imel enkrat problem z grafično. Nekaj so ga gonilniki j***l . Nikakor ni hotel iti na namizje po zagonu, apak se je sam ugasnu. Zato sem sel v varni zagon in tam odstranil grafično, da so se ponovno izgradil register. Probaj se ti eno napravo odstraniti, in seveda gonilnike! >:D
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

krucymucy ::

Pa če mi pobriše particije in moram jih na novo postavit na disku ni podatkov oziroma so raztrešeni nekje.... samo ni niti particij več... ni c:\ ; d:\ ampak moram z fdiskom (no med instalacijo winXP ali W2k) na novo postaviti particije, ker jih NI!!!

SLOWWWeb.net ::

Tok neumni winsi pa spet niso. Upam :\ . Probaj.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

ABX ::

krucymucy: kako veš da ni več particij?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490420170 (3809) jedateruk
»

Menjava maticne, procesorja in rama (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
604897 (3801) creed
»

Problem pri prižganju računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
241202 (977) Jernej88_
»

Ghost

Oddelek: Programska oprema
111528 (1411) Jeronimo

Več podobnih tem