» »

TV kartica ATI Sapphire Theatrix 550 PRO

TV kartica ATI Sapphire Theatrix 550 PRO

jahtba ::

S tole kartico in priloženim powercinema mi res ne gre preveč dober. Najprej nisem imel tona,po reklamaciji pri dobavitelju sem dobil odgovor,da naložim najnovejše gonilnike. Ton se je pojavil,zdaj se zatika slika.TV kartica ATI Sapphire Theatrix 550 PRO je dobila tud zlati monitor, kar sem pri samem nakupu tud upošteval.Sedaj imam xp home varianto in se mi ne sanja, kako bi moral to zamenjat z WMCE varianto.Res me zanima, ali ima kdo s to kartico vse ok urejeno,oziroma kaj in kako naj zadevo pošlihtam. Hvala za pomoč !

BlackHole ::

Jaz imam to kombinacijo in sem trenutno kar zadovoljen. Kaj točno ti ne štima? Kaj dosti za nastavljat tako ni.;)
LP Marko

jahtba ::

Slika se mi zatika,ustavi,ton normalno teče dalje. Kateri program uporabljaš ?
Imam intel pentium 4 procesor 524 3,6 GHz,1024 MB DDR SDRAM-a,NVIDIA Geforce 7500 LE grafo.

BlackHole ::

Jaz uporabljam Powercinema 4. Edino kar sem izključil je snemanje programa v ozadju, kar pomeni da lahko med gledanjem Tv-ja sliko ustaviš-pavziraš in potem gledaš dalje kadar hočeš. Ampak, ker tega ne rabim sem to izklopil v nastavitvah Powercinema. Kaj druga pa tako ni za nastavljat. Poglej edino, če imaš najnovejše gonilnike za tv-kartico in pa grafično. Drugače pa poskusi kak drug softver: ChrisTv, Snapstream, ...
LP Marko

Oddin ::

Dobodi zadnje gonilnike za TV kartico, dobodi program imenovan DriverCleaner. Po navodilih od DriverCleanerja odstrani stare gonilnike. Namesti nove. Vse to naredi z nenavitim računalnikom. Če bodo še težave, so lahko krive tudi nastavitve zvočne kartice.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

BlackHole ::

Dobodi-kaj pa je to?8-O
LP Marko

Cico ::

Jest sem naredil to kozlarijo, da sem šel iz home na wmce. Ta center sploh ne dela, če nimaš posebej kupljenega dekoderja npr . pure video od nvidie. Lohk da obstaja kakšen brezplačen decoder. Tako sem tudi na wm-centru naložil power cinema 3.0 da sem lahko gledal tv. Je pa PC 4.0 veliko hitrejša. Tudi v visti mi ni uspelo gledat tv, spet težave z dekoderjem Lp.

Oddin ::

Dobodi-nekoliko nerodno izbrana beseda, priznam. Napisano na hitro.:P Kljub temu pa je pomen popolnoma jasen in nedvoumen. Sam imam to kartico in z navitim računalnikom teh gonilnikov nikoli nisem uspel dobro instalirati, zato sem imel podobne težave. Rešil sem jih tako, kakor sem zgoraj opisal. Uporabljam PC 4 in mi deluje brezhibno.

LP
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

jahtba ::

povedano preprosto,stare gonilnike je treba odstranit ali imeti gor samo nove.Pri tem me mal moti tudi zlati monitor itd, če so takšni problemi okrog same instalacije. Žalostno torej,da proizvajalc tako slabo skrbi za software. Pri tem ne gre spregledat,da je teh kartic kar precej zunaj, samo odziv na problem je kakšen pač je. Misel, da marsikje pač kartica leži več ali manj v kakšnem kotu me ne zapušča, kot tudi ne, da bi še nekaj dodal,pa bi imel že manjši tv aparat, pa dobro voljo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD izdal kodo najnovejših gonilnikov

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
224225 (2448) CCfly
»

Club 3D HD2900XT 1024MB

Oddelek: Strojna oprema
131235 (949) Calligula
»

Windows Media Center in TV kartica ATI Sapphire Theatrix 550 PRO in Windows Media Cen

Oddelek: Strojna oprema
61166 (1099) jahtba
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918856 (11896) Izi
»

Torej: Sapphire teatrix 550 ali Leadtek PVR2000

Oddelek: Kaj kupiti
272755 (1949) Izi

Več podobnih tem