» »

Lastniki ATI 550 PRO...control panel

Lastniki ATI 550 PRO...control panel

BlackHole ::

Imam to kartico že kar nekaj časa in sem zdaj "ugotovil", da nimam "control panela". Namreč pri (po) inštalaciji datoteke (6-6_t550_contro panel.exe) mi javi, da ne more registrirat nekih datotek. Ena je atilima.cpl, druga je pa mcelang.dll.
Javi mi napako: Error 1904.module "ime fajla" failed to register. HRESULT - 2147220473. Ali moram še kaj druga prej inštalirat (driver je že). Tudi kartica drugače normalno dela brez tega, samo me zanima kakšne nastavitve je mogoče spreminjat. Komu kaj znano?
LP Marko

Alexius Heristalski ::

Kolikor se spomnim, je meni naredilo isto, tako da mi ni bilo jasno, kaj hoče ATI s tem Control Panelom doseči, če sploh ne dela. Naprej pa nisem raziskoval.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

WishLogic ::

kaj pa ce instaliras celoten control panel z driverji vred ?
sej ves .. vse v enem :)
..:: [ R S T ] ::..

frudi ::

inštalirat moraš vc++ patch, dobiš ga na atijevi strani, skupaj z gonilniki in control panelom za tv tuner.
sicer pa ne zamujaš ničesar...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Alexius Heristalski ::

Tudi patch sem dal gor, pa ni bilo nič drugače. Mogoče je finta v vrstnem redu? Sploh ne vem, kje naj bi potem dostopal do tega Control Panela.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

BlackHole ::

Ta control panel bi po moje potem moral biti v control panelu od Winsov, saj ima kdatoteko končnico CPL (as control panel). Bom probal še tisti C++, čeprav ne vidim fore zakaj je to potrebno inštalirat, niti nikjer nič ne piše zakaj je tisti patch. Pe še nekam obsežen je. Kaj sploh je to?

kaj pa ce instaliras celoten control panel z driverji vred ?


In kako bi to izvedel, glede na to da sta control panel in driver ločeni datoteki?
LP Marko

Zgodovina sprememb…

frudi ::

ja, tale ati control panel se pojavi v windows control panelu. sta pa v njem dva slidebara za nastavljat neke efekte. enkrat zagnal in potem pozabil nanj...

tisti vc++ patch pa rabiš, ker je zadeva očitno spisana v visual c++ 2005 in pač rabiš knjižnice, ki jih uporablja. zadeve ne rabiš, če imaš slučajno nameščen kak visual c++ express ali visual studio 2005.

aja, tega vc++ patcha nikakor nisem uspel namestit v XP x64. v 32-bitnih dela normalno...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

amigo_no1 ::

Mirkosoft .Net framework imaš nameščen ;) ?


http://ati.amd.com/support/drivers/xp/r...
-> Installation Instructions

-> Installation Instructions for Radeon Series
http://www2.ati.com/manuals/radeon_inst...

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

Kaj, a za tv kartivo bi moral tudi te Catalyst gonilnike namestit al je to samo za grafične?
LP Marko

amigo_no1 ::

ATI Control panel bo delal samo če imaš .Net framework - to sem hotel povedati.

BlackHole ::

Kak pa lahk preverim, če ga imam?
LP Marko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265282 (4002) H_man
»

Strojne novice

Oddelek: Novice / Grafične kartice
323824 (2610) Dr_M
»

Vivo na Radeon 9000

Oddelek: Zvok in slika
231496 (1282) polde66
»

Radeon9000 - kje obrnem sliko za 90°

Oddelek: Pomoč in nasveti
9789 (739) Zheegec
»

Driverji za radeon 8500

Oddelek: Pomoč in nasveti
261771 (1309) Binji

Več podobnih tem