» »

Kako lahko...

Kako lahko...

Kaličopko ::

če sploh lahko izslediš na katerem računalniku si upisan v messenger?
Namreč dons me izpisuje in sporoča da sm se upisou na drugemu računalniku:(

jvolk ::

Težko. Raje si spremeni geslo na msnju pa boš imel mir, če misliš, da se ti vpisuje nekdo, ki se ne bi smel. Pa prehiti ga ;) Da ti ne bo spremenil pred tabo.

teeehaaaceee ::

jp spremeni geslo in vprasanje za pozabljeno geslo!!!!!!! preko tega se "hekne" dost emailov in podobnih stvari... recimo ce je vprasanje tvoj 1. avto? tisti ki te dobro pozna in ce vpises pravi odgovor oz rescnicni ti lahko pride komot not :)
We live in a moment, a moment in time...

McKacon ::

jaz sem tudi zasledu nek virus, ki ti v MSN-ju javla da ce hocemo ivedeti kdo nas blokera naj obiscemo neko www stran, ki od nas zahteva email in geslo... ko to zelo naivno zapolnimo polja se virus logera v MSN in ti takoj zamena geslo, na www strani ti pa napise da te noben ne blokera in da se moramo na novo prijaviti v MSN... :D


precej bedno... :D

teeehaaaceee ::

Se ena zadeva glede microsofta win XP ki sicer mogoce ne sofi v to temo... ampak vseeno :). Meni osebno je to delalo samo 1x, samo ko sem to poskusil je bil comp online, pametno bi blo to probat pri kaki offline win xp masini v glavnem odpres notepad napises not Bush hid the facts shranis in zapres in ponovno odpres... rezultati so mal zanimivi... torej je microsoft win xp bushov OS?! vec na temle video
We live in a moment, a moment in time...

Zgodovina sprememb…

Gwanaroth ::

LOL, teeehaaaceee! Dobra ta. Meni pridejo po ponovnem odpiranju sami kvadratki ;>

HAHAHAHA ne moreš verjet no!
Lights often keep secret hypnosis..

Poldy ::

Meni se je to dogajalo, ko sem imel po pomoti inštaliran tudi stari MSN - ko sta se oba vpisovala, je potem eden zatežil da nekdo drug že uporablja to ime...:D

Edit:
Meni tudi cenzurira ta stavek :D 8-O , vendar samo ko prvič shranim datoteko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

Kaličopko ::

poldy ni to pr men.:O

Sm zamenou geslo!;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23676051 (16692) tilinho20
»

MSN fail

Oddelek: Loža
5637 (599) iNooby
»

Vdor v Gmail račun?

Oddelek: Omrežja in internet
145491 (3635) hendriks
»

MSN virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
81288 (1177) particle
»

Ukradli so mi geslo, zakaj ga ne morem spremenit?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61727 (1343) sexzor

Več podobnih tem