» »

Vdor v Gmail račun?

Vdor v Gmail račun?

HunterMan ::

Sem zves uporabnik Gmaila vendar danes ko sem pogledal pošto sem imel nastavljen nek čuden jezik(drugače imam angleščino) in v podpisih sem imel napisan "mater ti jebem šumsko". Druge škode zaenkrat ni blo, upam le da si kakšnih kod ni prekopiru. Spremenil sem tudi kodo in skrivno vprašanje, vendar ni pomagal.
Kaj zdaj?

Gwanaroth ::

1. Si gledal pošto na kakem javnem/kolegovem računalniku in si se pozabil odlogirat?
2. Si gledal pošto na kakem javnem/kolegovem računalniku in si po pomoti kliknil "Remember password" v kakšnem izmed browserjev?
3. Kolega ve tvoje geslo.
Lights often keep secret hypnosis..

HunterMan ::

>1. Si gledal pošto na kakem javnem/kolegovem računalniku in si se pozabil odlogirat?
>2. Si gledal pošto na kakem javnem/kolegovem računalniku in si po pomoti kliknil "Remember password" v kakšnem izmed browserjev?
>3. Kolega ve tvoje geslo.

1.ne
2.ne
3.ne
Je pa res da sem gledal pošto v javnem računalniku - šola. Sam vseen ne vem kok bi lahk dvakrat vdru. Takle je blo:
Jaz sem v šoli šel pogledat pošto je pisal vse v nekem čudnem jeziku in v podpisu tisto sranje. Takoj sem vse(koda in skrivno vprašanje) spremenil, vendar po kakšnih 20min(bil sem še vedno na istem računalniku) se mi je spet pojavil podpis in mail ki je bil poslan z mojim računom.

msms ::

Vprašaj se kdo bi si želel vdreti v tvoj email, in pa zakaj. Sicer pa je to kaznivo dejanje.

bluefish ::

ali ta mail slučajno uporabljaš tudi za vpis v MSN Messenger?

HunterMan ::

Se ne morem nobenega spomnit, ki bi mi žele vdret, sem čist prijazen fantek ki nikomur ne želi hudega:)) .
Ne, maila ne uporabljam za vpis v MSN Messenger.
Zdaj ne vem ali sem se ga zdaj rešil ali ne, ker piše nč več. Sam občutek da ti nekdo prebira maile pa še vedno ostane, rad bi se prepričal da ne bo več vdru not.

primzx ::

mogoče si pa preveč prjazn.:D

HunterMan ::

:D Tak pravjo. Upam sam da sem se ga znebil.

Keyser Soze ::

Jao...

Pojdi domov. No, še prej se odjavi v šoli, čeprav verjetno to ne bo dosti rabilo. Nato pa doma (oz. na nekem ekvivalentno varnem računalu (spyware free)) ponovno ponovi proceduro s spremembo gesla IN vprašanja. Pa ne bit očiten pri teh stvareh.

Ne moreš spremeniti gesla na ISTEM računalniku, kjer so ti najverjetneje že prvič ukradli geslo.

Zaradi takih dogodkov vseskozi trobim moji dečvi (in tudi ostalim), naj se ne prijavlja na mail v šoli in na ostalih javno dostopnih "kištah", pa me noče in noče poslušat. Upam samo, da posledic ne bom nosil tudi sam.:D
OM, F, G!

HunterMan ::

Brezkrbi da bi se raje doma prijavu, sam kaj naj ko pa si morm shranit vaje gor, odjavim se tut vedno. Šolski računalniki so tak čist zaklenjeni, da sam tist dela kar je na računalniku druga nč. Seveda nisem očiten, saj nisem nek lolek bolek:))
Tudi gesla nisem na istm računalniku spremenil, ko sem ga v šoli sem ga na profesorjevem compu.

amigo_no1 ::

Glede na to da poteka logiranje preko https (aes 256) protokola , potem ti nihče prišel do gesla z network traffic analyzer-jem (ala Wireshark) ampak z (remote) keylogerjem na tem računalniku ...

Zgodovina sprememb…

hendriks ::

22.3. sem dobil kup delivery notification mailov. Ugotovil sem, da je bilo
iz mojega gmail računa poslano spam sporočilo na vse kontakte, ki sem jih
imel v gmail-u. Danes pa dobim Gmail notifikacijo, da je bil moj račun
dostopan iz Kitajske? WTF?
Če pogledam pod Last account activity, vidim,
da je v tabeli 1 zapis obarvan rdeče in sicer ima Access Type: Uknown,
Location: China (123.4.57.79), Date/Time: Mar 22(3 days ago).

Še kdo s takšnim problemom?

Tody ::

Spodaj v footerju Gmaila imaš povezavo, ki ti pove od kje se je kdo prijavil na tvoj račun. Poglej tvoje IP (domači, službeni mogoče faks) in odjavi vse, ki niso tvoji.

detroit ::

dostopan je komot iz kjerkoli če ima kdo tvoj account, recimo se na nek vpn al proxy al whatever povežeš in pošilaš majle iz "Kine"
Skero

hendriks ::

detroit je izjavil:

dostopan je komot iz kjerkoli če ima kdo tvoj account, recimo se na nek vpn al proxy al whatever povežeš in pošilaš majle iz "Kine"


Mhm, na to pa nisem pomislil. Sem pa itak spremenil geslo sedaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Govori BOB zahtevajo geslo

Oddelek: Informacijska varnost
3916371 (15009) ...:TOMI:...

zaseg računalnika s strani kriminalistov

Oddelek: Pomoč in nasveti
151646 (1429) Ziga Dolhar
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420790 (19547) Joze_K
»

gmail ?

Oddelek: Omrežja in internet
92276 (1502) dire
»

geslo v gmailu

Oddelek: Pomoč in nasveti
3113409 (12677) tomaz-

Več podobnih tem