» »

virus uniči USB ključ?!

virus uniči USB ključ?!

Morph3us ::

Je možno da ko sem priklopil USB ključ na svoj računalnik, da ga je nekakšen virus uničil? Ker potem ni več deloval na nobenem računalniku.
Zdi se mi da mi to dela tudi pri enemu od MP3 playerjev. Je možno?

Hvala

MihaFirst ::

am... če je možno USB ključ formatirat, potem je možno tudi to...:\

EDIT: mp3 player itak ni nič drugega kot USB ključ, ki zna zraven še predvajat mp3 datoteke :)
www.gamma.si

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Diskete je možno formatirati.
Virus ne more uničiti diskete.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Supervisor ::

Pomoje si ga skuru...

Verjetno ni Verbatim,Teac,Transcend..

prej kak Lavod..ipd
Smith & Wesson - the original point and click interface.

MihaFirst ::

no... disketa je pač nekaj drugega in predvsem bolj preprostega kot USB ključ... :\
www.gamma.si

DominusSLO ::

Si probal tvoj ključ formatirat? btw mogoče se ti to dogaja, če ne unmount-aš ključa preden ga izvlečeš...
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Morph3us ::

Mp3 player enako USB vem, sem podal samo za primer.
Stvar je taka da sem probal že 3 mp3 playerje, ker ga potem vedno nazaj poslem in dobim novga. Vceraj sem kupil pa čisto nov Patriot USB ključ in zadeva ne funkcionira, sploh ga neprepozna.
DominusSLO, unmountam? Ne razumem razloži prosim.
Nisem formatiral ključa, ne pridem do tega ker ga ne prepozna nikakor. Ne deluje prav tako na nobenemu drugemu od mojih računalnikov.
Sumim da je to kak virus ali pa ima moj USB previsoko napetos in skuri kaj (če je možno), sam dvomim ker Digitalc pa en drug MP3 player pa prepozna in delata BP.

bzp ::

A dajes v usb-slote zadaj, ki so direktno na plosci, ali v kaksne druge (na ohisju spredaj, ob strani)? Ker nekatera ohisja imajo te usbje povezane vsak pin posebaj, in vcasih se tisti ki sestavlja racunalnik pri kaksnem pinu na plati zmoti ... poznam par primerov, ko jim je racunalnik "kuril" usb kljuce :)

DominusSLO ::

ReName:
Če imaš winxp, stisneš desno spodaj "safely remove hardware" in izbereš željeno napravo. Če ne moreš formatirat pa je verjetno kaj drugega narobe...mogoče celo drži bzp-jeva teorija ;)
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Morph3us ::

Mislim da bo to drzalo ja, vsaj najbolj logicno je. Ker ponavadi vklopim USB napravo od odspredi (na ohisju), in ker mi napise da je neznano, dam zadni kjer pa ne prepozna vec. No vglavnem, ko dobim spet delujoco USB napravo bom preveril zadaj. In ce bo delalo absolutno odklopim tole spredaj. :D Samo cudno mi je da mi recimo enega od Playerjev pa se ni "skurilo", ceprav ga spredi priklopim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V Avtu imam AUX izhod - kako priti na USB

Oddelek: Pomoč in nasveti
1521983 (21751) Djuro
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175737 (31435) M.B.
»

Lastniki teac mp3 playerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
272171 (1387) e-marko
»

Asrock plate - usb oporečen?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161415 (1008) Pyr0Beast
»

Nova anketa: Kolikšna je spominska zmogljivost vašega USB ključka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
517690 (6149) dejanslo

Več podobnih tem