» »

Asrock plate - usb oporečen?

Asrock plate - usb oporečen?

iNDigo_Child ::

Imam comp z asrock plato, pa tud nekaj mojih frendov ma asrock plate, le druge modele. Vsem pa, če vtakemo v usb kak usb ključ al pa mp3 predvajalnik, računalnik ne dobi nič, oz. napiše unknown device kljub temu da smo driverje naložili. A ve mogoč kdo zakaj mamo vsi take težave in ali je še kdo s podobnimi?
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

wired ::

Zanimivo. Tudi jaz imam Asrock ploščo, sicer staro že 2 leti(SocketA), pa moj zunanji disk, ko ga priklopim nanjo, ne dobi dovolj štroma(disk ima dva usb-ja). Sicer nisem zihr če je za to kriva plata ali pa napajalnik. Glede usb ključev/playerjev pa ni bilo nikoli problemov.

Kaličopko ::

Mam Asrock plato-nimam težav:P

Šimpanz ::

Da ne bi delali USD izhodi na Asrock platah, mi je smešno, saj se teh plat proda ogromno pa sedaj prvič slišim o tem. Po mojem mnenju ima vsak uporabnik ima vsaj en usb izhod zaseden (printer, miška, tipkovica itd.), tako da bi se o napakah na USB izhodih kmalu slišalo.

amigo_no1 ::

Pyr0Beast ::

Usb legacy support - enabled
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

iNDigo_Child ::

Stvar je v tem, da tiskalniki in podobno deluje, težava pa je v tem, da ne delajo reči, na katere se shranjuje podatke, kar pomeni zunanji trdi diski, mp3 playerji (flash & minidisk), usb ključki. Zanimivo je tudi to, da mi orodje ne prepozna, da mam intelov chipset, čeprav se trudim instalirat driverje.Sem že pisal o tem, toda noben mi ne ponudi prave rešitve.V Biosu mam vse Enabled, USB & Legacy...sem probal tudi z različnimi kombinacijami (Legacy izključeno, USB izključeno,...) toda (:D ) ni delovalo. Prijatelji se glede tega ne preveč sekirajo oz. so se že navadili, jaz pa bi rad temu enkrat za vselej prišel do dna. Ali je možno, da mi to ne deluje zato, ker imam mogoče kako napravo (disk, dvd-rw,disketnik,...) narobe priključeno oz. napačne nastavitve v Biosu? Za pomoč se vam za nazaj in vnaprej močno zahvaljujem.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

amigo_no1 ::

Daj v biosu nastavitve na default.
Imaš zadnjo verzijo biosa ?

bond007 ::

ISti problem, plata Asrock K7V88 (jasno comtron roba), popolnoma isti problemi, kot jih kolega "freeze" opisuje tukaj. USB naprav ne zazna, razen, če v biosu nastavim na USB 1.1, takrat začnejo stvari delati, vendar preklemano počasi. BOm probal tisti jumper premaknit, ko pridem domov, da vidim, če je kaj boljše...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

iNDigo_Child ::

bond007, upam da boš poročal, ali ti je uspelo...drgač pa js ne vem kaj narest, k mam comp še v garanciji...se mi zdi ful bad de ne probajo, če je kaj narobe na compu, predn ga pošljejo v prodajo...
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Pyr0Beast ::

Če mate Win + Sp2 je to to. Sp2 ima sfuxane driverje za usb.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

iNDigo_Child ::

kej pol bo delalo sam z sp1 na compu? Pa men je sp2 tolk všeč...eno z drugim se ne da, tko k pr vseh drugi stvareh...ne morš dobit vsega dobrega...za eno se je treba odločit:(
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Pyr0Beast ::

Probat ni greh. Vsekakor pa bi se dalo določene driverje prenesti.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

iNDigo_Child ::

Mam asrock plato 775I945GZ. A lohk dobiš usb driveje za to plato? K js sem na njihovi uradni strani gledu, pa majo čist vse kr neki zmešan', de se sploh ne znajdem.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

DominusSLO ::

Mam še vedno asrock 939 dual sata, pošteno navito, ampak problemov z usb-ji nikoli. Uporabljam pa usb ključ 256mb, dlančnik, miš, joypad, čitalec sd kartic,gsm ericsson k610i, eksterni disk,pa tudi 4 različne digitalce sem že imel priklopljene...
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Pyr0Beast ::

Bom čeknu za driverje.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Pyr0Beast ::

Official od asrocka dwnld pejđ
Še nekaj je tukaj

To so zaenkrat edine uporabne stvaritve, ki sem jih našel.

EDIT: Link
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov procesor, rami in matična (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1059835 (7286) Muccccek
»

mrežna kartica

Oddelek: Omrežja in internet
242166 (1908) simon5029
»

Navijanje Core Duo "poceni varianta" - DDR+AGP

Oddelek: Navijanje
373510 (2008) SepoX
»

Racunalnik za 110 tisoc

Oddelek: Kaj kupiti
71027 (813) opeter
»

Nadgradnja - čakati ali kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
563706 (2524) jest10

Več podobnih tem