» »

Na katerih handyih deluje msn program

Na katerih handyih deluje msn program

gonilnik ::

Torej rad bi si kupil tel. na katerem bi si na redil gor msn program,tako da bi lahko uporabljal messenger isto kot doma za računalnikom.
A mi lahko napišete kateri telefoni podpirajo uporabo takšnega programa?
hvala
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

ales85 ::

Povsem isto ravno ne moreš uporabljati ker isti program ne dela na mobitelih. Jaz uporabljam mig33, ki praviloma deluje na vsakem telefonu, ki ima javo in GPRS. Je brezplačen, le prijaviš se na njihovi strani in potem preko tega programa uporabljaš msn. Meni je zelo dober in pregleden.
Delovati pa bi moral na vsakem novejšem prenosnem telefonu.

LP

gonilnik ::

Ja no se je v bistvu vseeno za program.Pred nekaj časa sem imel motorolo a1000 in na njej sem uporabljal agilemessenger.Pač rad bi uporabljal en program prek katerega sem lahko povezan z prijatelji na messengeru
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

ales85 ::

www.mig33.com tu lahko poskusiš s tem, če ti bo odgovarjal.

Gapi ::

TurboMsn men na nokijo 7710 dela ko raketa. No sej ma svoje pomankljivosti ampak za silo bo če ravno rabš msn met povsod sabo. Dela na symbianu S90 serija. Za S60 ne vem.

jest10 ::

eMSN dela na vseh

dolenska ::

jaz sem uporabljal Agilemessenger in TurboMsn.
Agilemessenger mi je boljši, vendar mije prenehal delovati. tako da sedaj uporabljam TurboMsn. Imam nokio N70. A se mogoče lahko na njo priklopi preko modrega zobeka kakšno tipkovnico za lažje pisanje?

bjan ::

mene pa zanima kako se lahko ta msn potem ko ga izbrišeš iz mobitela izbriše tudi med stiki v msnju na računalniku (to da ne piše več prenosni telefon)

tnx.

jerneju ::

Imam Java program in mi na SonyEricsson deluje odlično.

Obstaja kar program, ki bi deloval v ozadju? ... Ko bi na telefonu lahko počel tudi kaj drugega?

StricGeZza ::

ejmidi a te kaj telefon zajebava (kakšni reseti, zmrznitve,...) (nameranam it zamenjat mojo nokio 6270 k me jebe na celi črti)

darkolord ::

telefoni z Windows Mobile imajo MSN Messenger že gor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675335 (15976) tilinho20
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018943 (6128) klemenSLO
»

Mobile MSN preko GPRS je ceneje kot SMS ?

Oddelek: Omrežja in internet
314306 (3495) Pesimist
»

Hipno sporočanje na mobilnih telefonih

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
314511 (3568) KoKi
»

Microsoft in Yahoo sklenila IM partnerstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
558496 (7230) ahac

Več podobnih tem