» »

prenosniki,sestavljeni po želji kupca

prenosniki,sestavljeni po želji kupca

Lizard ::

hej!
zanima me, ce prodajajo kje prenosnike, sestavljene po zelji kupca?
kr ponavad pri tistih ki majo 1gb ram+100gb diska majo zraven se dobro grafikuljo....jst pa v bistvu ne igram špilov in mi je čist bedno metat denar v tisto česar ne rabm.
obstaja varianta, da vzames pac en prenosnik in jim reces, naj dajo slabšo grafično not in te pol manj pride?
Pijani gost se kar nekaj časa trudi na zobotrebec natakniti čevapčič. Natakar ga nekaj časa opazuje, nato pa pristopi, vzame zobotrebec in nanj natakne čevapčič: 'Vidite gospod, povsem preprosto!' 'Seveda, ko sem ga pa že jaz utrudil.'

billy ::

kaj takšnega bi se lahko dogovoril pri "barebone" prenosnikih...kaj le ti pomenijo, pa malo pobrskaj forum.

v sloveniji bi se za kaj takšenga dalo zmenit verjetno pri znamkah: troNote, prestigio in solonote.

antonija ::

Dell (vsaj v tujini) ima vedno moznost "kostumizacije" prenosnikov. V tehnicnih zmoznostih seveda. Ce narocis recimo inspirona 8XXX imas sanso spreminjat vse: proc, dish, ram, grafo, dodatke,... Pri bolj kompaktnih modelih je izbira ustrezno manjsa.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

joker16_7 ::

Ja, vredu sta ti svetovala. Ali pa možnost je tudi tule. Izbereš prenosnik in jim napišeš kaj naj dajo zraven not ali vzamejo ven. Pa še na dom ti ga pošljejo (sestavljenega:D ). Ajde, lepo porihtaj........;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ena d.o.o. servis !!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20652012 (11978) Han
»

Tipkovnica prenosnika polita z vodo- menjava

Oddelek: Pomoč in nasveti
302333 (1860) radmannsdorf
»

Cena čiščenja prahu v prenosniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7518448 (14023) Zheegec
»

pofuk.. comtron

Oddelek: Kaj kupiti
345203 (2649) x45
»

nov "kalkulatore" in prednaložen OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
392045 (1252) Cingular

Več podobnih tem