» »

AGP 4x??

AGP 4x??

megane ::

Imam 3D Prophet 2MX in osnovno ploščo K7T Pro katera omogoča 4x prenose AGP.
Vendar ko poženem Sisoft Sandra 2000 mi le ta javi, da je AGP current data transfer rate 1x(100Mhz).
Ali je sedaj to mišljeno kot prenosi AGP (1x, 2x, 4x)in če je tako kako lahko vklopim 4x prenose AGP ter možnost Fast-Writes. V biosu je 4x AGP podpora - Enabled
Vsem, ki mi lahko svetujejo se zahvaljujem.

BlackHole ::

Tale AGP 4x boš slej ko prej izklopil, ko ti bodo začele igre zmrzovat, če ne boš eden redkih s to grafično. Za Sandro pa ne vem, kaj misli.

megane ::

Zaenkrat mi še nobena igra ni zamrznila računala.
Igram pa igre kot so Quake 3. CMR 2, Unreal Tournament, F1 2000 itd.

mojsterpeter ::

agp 4x je samo na papirju - v realnosti je najbolje nastavit 2x

tejo ::

A imaš nameščene gonilnike za tvojo plato (Service Pack). Če jih imaš, potem pa jih naloži še enkrat. Obvezno pusti vse nastavitve pri inštalaciji pri miru!!! Klikaj samo na "next" ali "ok"!!! Možno je tudi, da nimaš vklopljenega AGP 4*. Če ga nimaš, potem pojdi v bios in poišči nastavive za AGP 4*. :D

megane ::

AGP 4x v biosu je vklopljen(enabled)!!

sleby ::

Ce je to VIA plosca, potem rabis se en filetk ki ti neki v register zapise .. ce rabis povej.

Nightmage ::

Jaz mam ELSINEGA Gladiaca MX (zaenkrat se domace hlajenega) :8), mislim pa kupit blueorba, vendar to ni pomembno.
Jaz imam tudi vklopljen na plati ( MSI K7T Pro2 A), AGP 4x, pa via 4in1 najnovejsi patch, tanove detonatorje ;) pa mi v Quake 3 niti malo ne steka, nasprotno, dosegam 102 fps pri vseh detajlih na max. , 1024x768, 32bpp (teksture in depth). Meril sem pa najmanj ene 20x , in sicer s taprvim demotom in valda timedemo "1". A je to v redu al ne? >:D .
Sistem mam pa Duron 800 / 256Mb 133Mhz RAM, ELSA GLadiac MX SDR, Disk IBM UATA100 30 gb / SB Live Value 5.1 .
-------Eppur si muove!-------

BlackHole ::

Itak bom naslednji teden menjal K7T za K7T PRO 2a in upam da bo boljše tudi pri meni, sicer pa ni panike. Kaj mislite je sploh razlika v hitrosti z AGP 4x enabled ali pa disabled.

megane ::

Da Bebi je via čipset K7T Pro. prosim te če mi ga pošlješ na rogelja_tomaz@yahoo.com

megane ::

Ali s tem filetkom vklopim 4x agp???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSI K7T pro 2A + AMD Athlon XP 1700+

Oddelek: Navijanje
5920 (839) VASkO
»

K7T Turbo in AGP bus speed too high

Oddelek: Navijanje
171077 (888) frudi
»

Probelmi z Via 4 in 1

Oddelek: Pomoč in nasveti
111245 (1099) Matek
»

KT7 & AGP 4x?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101315 (1179) Yohan del Sud
»

3D Mark 2000 In Geforce MX

Oddelek: Pomoč in nasveti
171629 (1407) Nightmage

Več podobnih tem