» »

Težava z SB Creative Audigy2

Težava z SB Creative Audigy2

jernej85 ::

Pozdravljeni.

Imam omenjejno zvočno kartico SB Creative Audigy2.Problem je pa sledeč:

Zvočno vstavim v vodilo. Z domače strani Creativ sem zdownloadal driverje za to zvočno ter jih inštaliral.
Vse lepo in prav, ko pa nastavim v sistemu zvok na 5.1, mi zadnji desni zvočnik ne deluje.Klical sem prodajalca(kupil sem jo v SWEDATA v ljubljani), pa so mi rekli naj inštaliram še EAX konzolo za to zvočno.Downloadal sem jo s Creativove strani in jo zagnal.Tik na začetku inštalacije pa mi javi napako:

Citiram:

The InstallSheild Engine (iKernel.exe) could not be installed.
The system cannot find the file specified.

Imam pa naslednje komponente: osnovna ABIT KX7-333, zvočna SB Creative Audigy2, zvočniki ORION HT 420

Mi zna mogoče kdo svetovat kako naj usposobim sourand (5.1)?

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovore

jernej85 ::

Pozabil sem še napisati da imam zvočnike priklopljene na aktivni vhod.

jernej85 ::

dejte no, js rabim rešitev.In to kmalu...

DjKodro ::

kakor jaz vem da je zraven zvočne priložen cede z usemi driveri pa usem. nevem jaz sem. kupil audigy 4 pa nimam nobenih problemov pa če cd sem dobil zraven z usemi driveri pa usem

DjKodro ::

na kakšen aktivni vhod?? amm kakor vem ima zvočna kartica 3 izhode front rear pa sub če se ne motim. tko da grejo iz suba u zvočno 3je kabli. tako da koristiš use 3 izhode. če se pa motim bi pa prosil da me kdo popravi.

jernej85 ::

No, js sm zvočno kupil v www.swedata.info.Pa mi je dal zraven driverje ki jih je potegnil z neta.

No js sm mislil s tem da imam kable na aktivni uhod na zvocnikih.

Na zvočni so 3 izhodi ja, te tri imam povezan na aktivni vhod na zvočnikih.

DjKodro ::

amm ok povezano je prav amm nevem mogle bi dobiti zraven original driverje. zakaj ti javla tistole napako jaz tudi nevem. poglej če imaš še slučajno driverje ud integrirane zvočne inštalirane ac97. pa zbriši te driverje ac97. pa v biusoh izklopi integrirano zvočno. ker meni so se driveri sklofali in mi je kar komp friznu zmeri ku sm ga pržgou. tak d sm mogu u safe mode driverje brisat pa pol rihtat. probaj malo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero zvočno kartico ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7712107 (7966) Janac
»

Audigy 2 ZS, Presketanje na obroke (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
635195 (4192) hyphh
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796273 (4740) strumf666
»

Katera zvočna

Oddelek: Kaj kupiti
202245 (1663) Fatboyslim
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
597910 (6705) matjash

Več podobnih tem