» »

Kaj trenutno igrate?

Kaj trenutno igrate?

««
47 / 61
»»

Jerry000 ::

Mogoče malo offtopic ampak me resno zanima. Namesto kaj igrate me zanima Kako igrate. Predvsem me zanimajo FPS igre. Na primer, igrate doom, poberete novo orožje. Vprašanje, ali to orožje šparate da dobite ful velik municije ali jo kar direkt uporabite? Jaz čim dlje "držim" basic orožje za določen lvl. Ko ta basic postane prešvoh, zamenjam z temu primernim orožjem. Za bosse prišparam močnejše/nove.

T-h-o-r ::

Jaz sem to počel včasih in se je izkazalo, da sem brezveze šparal, medtem pa uporabljal zgolj dogočasno orožje, Tako da zdaj kar takoj novo, razen če so res res redka :D

Sem pa trenutno okoli 25 ur v AC Odyssey in level 32. Podobno kot v Origins se je čudovito klatiti po antični Grčiji, so pa vsi ti vprašaji kar ponavljajoči, že v Origins so bili. Zaklad na dnu morja, bandit camp, porušen star objekt ... Mi je pa všeč, kako so naredili vojaške trdnajve bolj zanimive, veliko loota je, pa tudi kar precej XP točk dobiš, ko jih počistiš.

Celotna stvar s kultom in njegovimi člani je najbolj zabaven del zgodbe.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

D3m ::

Unreal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

A kdo igra World of Warship?

Bi bilo fajn malo skupaj iti v kako bitko...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

odbitko ::

Escape from Tarkov, ko pa mi zapaše malo bolj chill gejmanje da si spočijem živce pa World of Tanks.

opeter ::

Ravno včerja končal Wolfenstein: The Old Blood.

Super zadeva, če ste imeli radi starejše dele (Return to Castle Wolfenstein itn.)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bedarija ::

odbitko je izjavil:

zapaše malo bolj chill gejmanje da si spočijem živce pa World of Tanks.


world of tanks zame nikol ni blo chill =) nisem znal igrat pa na živce mi je šlo ko je folk mene spotal jaz pa nikjer nikogar vidu nisem, čeprav sem čepel v grmovju

yayo ::

Jerry000 je izjavil:

Mogoče malo offtopic ampak me resno zanima. Namesto kaj igrate me zanima Kako igrate. Predvsem me zanimajo FPS igre. Na primer, igrate doom, poberete novo orožje. Vprašanje, ali to orožje šparate da dobite ful velik municije ali jo kar direkt uporabite? Jaz čim dlje "držim" basic orožje za določen lvl. Ko ta basic postane prešvoh, zamenjam z temu primernim orožjem. Za bosse prišparam močnejše/nove.

odvisno od igre, Doom je npr. taka igra kjer ne moreš računati na eno orožje, ker ni dovolj municije, da bi z enim tipom orožja prišel skozi level. Pa ponavadi, ko dobiš kaj precej močnejšega od tistega kar že imaš, te igra nekaj časa disciplinira tako, da ti ne da dovolj municije za najmočnejšo puško. Stil igranja, ki ga zgoraj omenjaš jaz prej uporabljam pri kakih survival horrorjih tipa Resident Evil ali The Evil Within. Take igre so zelo skope z naboji za močnejša orožja, tako da se navadiš šparat, ker pričakuješ bolj naprej hujše sovražnike. In potem končaš igro s polno shrambo magnum nabojev in granat za rpg...

111111111111 ::

Factorio:
- spimpano in zmodano, da jo še malo bolj zakompliciram in gradim orjaško bazo. :D

Zelda: Breathe of the wild:
- počasi in z užitkom, bildaš nabiraš surovine za napoje itd...

bedarija ::

NFS Most Wanted (2005) res ena najbolših NFS iger če ne the best

Mesar ::

minolovca, top šit
Your turn to burn!

HappyPills ::

AC Odyssey. Moram rečt, da sem zelo padel v svet, ki je ogromen. Odlično.

asaxyxas ::

PC:

- GRID Season 2
- Halo The Master Chief Collection Halo Combat Evolved Anniversary
- Black Mesa

Mato989 ::

opeter je izjavil:

Ravno včerja končal Wolfenstein: The Old Blood.

Super zadeva, če ste imeli radi starejše dele (Return to Castle Wolfenstein itn.)


Niti priblizno... Nic ne zmore prekosit starega dobrega RTCW z mladim blackowitzem... Tisto je bil top fps svojega casa... Old blood ni niti priblizno top tega casa.

Sicer pa igram yuris revenge trenutno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

acookook ::

Trenutno špilam Nier:Automata, začel sem pa route C, poleg A in B (najbolj weak imo) pa imam še "konce" G J K P T in U

potem pa najverjetneje grem probat Black Mesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

oo7 ::

Kingdom come deliverance.

asaxyxas ::

Pravkar dokončal GRID Season 2 na PC. Odlična igra.

opeter ::

Mato989 je izjavil:

Old blood ni niti priblizno top tega casa.


Meni je bilo v redu.
Wolfenstein: New Order je sicer okej, ampak bolj vojna drama. Old Blood se mi je zdel bolj dinamičen.
Novejših delov pa nisem igral. Morda enkrat, ko bodo v akciji močno znižani.

Trenutno končujem desetletje staro Sniper: Ghost Warrior.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

111111111111 ::

Primerno času: Plague Inc.

CoreySteel ::

:D
Twitter: @CoreySteel_

Cruz ::

Lichess. Zdaj je perfekten čas za grindanje.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

bedarija ::

game dev tycoon
Train Valley 2

kul igri da maš v ozdaju kak podcast prižgan

Riff ::

Quake 3 Arena tle ne rabš nč razmišlat kako igrat sm kar pride pod roke pa pali včas tud guntlet prav pride :)

Far Cry New Dawn, Shadow of Tomb Raider tle pa ne rabš posebne taktike če ne špilaš na najtežji stopnji, FC ND pištola pa snajper gun, SHOTR: lok pa pištola v obeh igrah mi gre brez težav

acookook ::

evo platiniral Nier Automata, sedaj pa Black Mesa.

Massacra ::

Jaz bom iz naftalina privlekel System Shock (po najbrž več kot 10 letih). 8-)

Ijus ::

jst si pa fuuuuuuuuul želim, da bi naredil remaster igre civilization ii v 4K resoluciji kot so to nardil ms-jevci z age of empires.
fak no. :O
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

T-h-o-r ::

zakaj sta fallout 3 in 4 tako dolgočasna? obeh sem se lotil s hypom, pa je za popizdit boring jao bože mili; sploh štrika, ki sem se je zdaj skušal lotiti takoj po Andromedi

oblivon zakon --> fallout 3 drek
skyrim zakon --> fallout 4 drek

Že dialogi so takšni, kakor da so jih snemali z na smrt zaspanimi ljudmi. Questi so pojdi tja in pobij raiderje/prinesi item. Glavna zgoba je whatever. Pa sem mislil, da je bil Kingdom Come dolgočasen.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Kurzweil ::

@T-h-o-r
Meni je bil recimo Fallout 3, takrat ko je prišel ven super!

... sicer pa, a ni 99% questov v RPGjih/FRPjih,... "vzemi ta predmet na točki A in ga prinesi na točko B"... "pojdi tja in pobij vse"... "pojdi tja in nazaj pri nesi to stvar"... torej kombinacija tega ?

Me je pa pri Falloutu poleg vsega vlekel tudi sam level design oz. šetanje po wastelandu... lepo število orožij,... kar zajebano focanje, ker sem igral na proper difficulty,...

Si pa glede na situacijo, čas in razmere v katerih se dogaja Fallout ne znam predstavljat nekih vedrih in zabavnih dialogov.

Če ti je vse dolgočasno, pojdi igrat novega Dooma... pa lepo izberi eno zajebano težavnostno stopnjo.

Fallout 1 in 2 si igral ?

Anney ::

Invictus je izjavil:

A kdo igra World of Warship?

Bi bilo fajn malo skupaj iti v kako bitko...



Jaz sem začel pred parimi dnevi. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

T-h-o-r ::

Kurzweil je izjavil:

@T-h-o-r
Meni je bil recimo Fallout 3, takrat ko je prišel ven super!

... sicer pa, a ni 99% questov v RPGjih/FRPjih,... "vzemi ta predmet na točki A in ga prinesi na točko B"... "pojdi tja in pobij vse"... "pojdi tja in nazaj pri nesi to stvar"... torej kombinacija tega ?

Me je pa pri Falloutu poleg vsega vlekel tudi sam level design oz. šetanje po wastelandu... lepo število orožij,... kar zajebano focanje, ker sem igral na proper difficulty,...

Si pa glede na situacijo, čas in razmere v katerih se dogaja Fallout ne znam predstavljat nekih vedrih in zabavnih dialogov.

Če ti je vse dolgočasno, pojdi igrat novega Dooma... pa lepo izberi eno zajebano težavnostno stopnjo.

Fallout 1 in 2 si igral ?

maš prav glede questov, ampak nekateri jih znajo tako zapakirati, da ti je vseeno fajn igrat in uživaš

wasteland mi je bil na smrt dolgočasen, ne vem, pač ne padem not :D fallout 1 in 2 nisem igral
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Kurzweil ::

Ma main questi so še nekak... tisti side questi pa so generika, ampak tisto je itak samo zato, da nabijaš EXP oz. da lahko nekaj predrkavaš potem, ko si igro že končal.

Men je pa wasteland zakon, je pa res, da sem eden tistih, ki palijo na ta shite, koker razne post-apokalipse, cyberpunk, noir, abandoned places,...

Jerry000 ::

A je kak dober, zabaven RPG na steamu? Iščem predvsem coop - 2 na enem ekranu za ta čas krize :)

BorutK-73 ::

Meni je bilo pri Fallout 3 najboljše raziskovanje mesta. Mislim da sem igral F3 z vsemi dlc-ji eno leto. Prišel do konca in spet začel od začetka. F4 mi pa ni "potegnala", mogoče sem že prestar.:P

Zgodovina sprememb…

VelkBla ::

Jerry000 je izjavil:

A je kak dober, zabaven RPG na steamu? Iščem predvsem coop - 2 na enem ekranu za ta čas krize :)



https://www.slant.co/topics/5434/~rpgs-...

Ce bos nasel kaj pametnega. Bo treba filtirati po co-op.

T-h-o-r ::

Metro:Exodus

še en snoozefest, bo šlo kar direkt v kanto ;(( že premikanje je tako leseno, kot da igram wolf 3d

next: borderlands 3
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

VelkBla ::

T-h-o-r je izjavil:

Metro:Exodus


next: borderlands 3



Uffff :) Fallout New Vegas si poskusil? Planescape Torment?

T-h-o-r ::

ma ne bom več falloutov poganjal :))
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Horas ::

predlog za kaj podobnega serious sam, za nažigat:D trenutno nažigam ne vem točn kira verzija, pred kratkim je bla na partisu dodana menda hd pack pa je super.

bedarija ::

imaš predelave ja sirious sam 1 in 2 HD, potem je pa tu seveda še serious sam 3. podpiraj hrvate kupi špil ko je znižan.

Horas ::

ja saj to vem js sprašujem za podobne špile k sam žgeš :D nem za igre plačval če mi ni treba!

Sssaga ::

The Witcher Enhanced Edition Director's Cut.

Stari cajti, ko so igre laufale na eni niti, tko da morm met i7 920 @4G, drgač pade tudi pod 60 FPS.

Že leta nisem bil tako vpet v RPG. Verjetno že kakih 30 ur preigravam pa sem še zmeraj v 2. aktu (trenutno v močvirju).

yayo ::

Horas je izjavil:

ja saj to vem js sprašujem za podobne špile k sam žgeš :D nem za igre plačval če mi ni treba!

Hard Reset si igral?

Sssaga je izjavil:

The Witcher Enhanced Edition Director's Cut.

Stari cajti, ko so igre laufale na eni niti, tko da morm met i7 920 @4G, drgač pade tudi pod 60 FPS.

Že leta nisem bil tako vpet v RPG. Verjetno že kakih 30 ur preigravam pa sem še zmeraj v 2. aktu (trenutno v močvirju).

Igra, ki je name imela tisti učinek, ki ga je TW3 imel na večino igričarskega človeštva. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Jerry000 ::

Rocket league :)

ahac ::

Končal:
Assassin's Creed Odyssey (končno končal vse DLCje in queste)
Greedfall

Igram:
Control (začel prvi DLC)
Borderlands 3 (začel drugi DLC)
World War Z (če bodo frendi še želel igrat z mano....)

edit, igram tudi:
The Division 2 (tematsko paše v te čase)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Horas ::

@yayo sem ja.

acookook ::

sem namesto black mesa ponovno začel igrati prvi Nioh, da zgrindam do teh 100% pri trofejah, drugače pa takoj v petek RE3 Remake.

suhi ::

Forza Horizon 4 prek Xbox Game Pass za PC in Mario Sunshine prek Dolphin emulatorja. Dobra zabava za te dni, ko je vsak dan kot ponedeljek.

Sssaga je izjavil:

The Witcher Enhanced Edition Director's Cut.

Odlična igra. Že ob izidu sicer tehnično precej nedovršena, a s toliko duše kot redkokatera.

dvince ::

Igra kdo Last Epoch ali Wolcen?

Odlični arpg namesto PoE ali Grim Dawn.
Last Epoch je sicer še v beti, ampak obeta precej.. Wolcen je bolj hack-slash arpg z super grafiko. Meni je precej adiktiven, hiter in lahek za igrat.
Last Epoch se mi zdi bolj perspektiven, čeprav je še v povojih in grafično dokaj zastarel. Neka mešanica PoE in D3.

DuleKrtola ::

Igra kdo kakšno (staro) streljačino online na non-gaming laptopu?
Imam sicer 16gb rama, ampak le ?Intel UHD Graphics 620 integrirano grafično ;((

VaeVictis ::

DuleKrtola je izjavil:

Igra kdo kakšno (staro) streljačino online na non-gaming laptopu?
Imam sicer 16gb rama, ampak le ?Intel UHD Graphics 620 integrirano grafično ;((


Če še nisi igral, No One Lives Forever in No One Lives Forever 2.

Sicer nista online, ampak je zgodba odlična!

Zgodovina sprememb…

««
47 / 61
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Igre
1044136806 (79) oo7
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1422432714 (598) WalkerR
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120170 (4248) oo7
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536718 (14737) msms
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237437 (23153) Sc0ut

Več podobnih tem