» »

Kaj trenutno igrate?

Kaj trenutno igrate?

««
51 / 61
»»

SoundBlaster ::

Pozdravljeni,

upam da pišem v pravo temo. Namreč, iščem kakšno dobro igro za igrat, sem 90s gamer sicer in imam rad resne igre, resno zgodbo in 90s način (čim manj tutorialov, prekinitev itd.). Tiste ki skušajo bit smešne mi niso všeč, risankasta/otročja grafika me odbija.

Kar sem igral letos: Doom Eternal (zelo dober v določenih pogledih in zelo slab v drugih - prišel do konca, ampak sem komaj čakal končat), Resident Evil 2 Remake (super, dokler ni prišel Tyrant/Mr. X, potem mi je postalo pretežko oz. nezabavno) in Sekiro (dosti pretežka zame, kmalu obupal).

Iščem torej nekaj 1. ali trenutno še raje 3. osebnega, resna zgodba, kvalitetna igra, ne pretežka, ne kakšen preveč tesnoben horror, lahko je malo v smer RPG (ampak malo, Diablo mi je že too much), ne preveč mučkanja, raje več akcije, lahko malo v survival stilu, še raje nekaj v stilu Half-Life stilu npr., Witcher 3 mi je preveč fantazijski/otročji... Nimam VR seta, nimam konzole, torej samo za PC, single player.

Prosim za priporočila. :)

opeter ::

Witcher otroški? Huh?

Če imaš rad streljaške/akcijske, lahko poskusiš Dishonored serijo, Prey serija, M.E.T.R.O. serija, morda Control, kakšen Alan Wake ...
Ali pa kakšen starejše tipa Quake 4, Doom 3 BFG, Wolfenstein* serija, Singularity, Spec Ops: The Line ...

* igre od leta 2009 imajo konkretno zgodbo, sploh tiste izpod rok MachineGames
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

Maš pa kar specifično vidim. Če si 90s gamer bi jaz spet poprijel za Soldier of Fortune 1 ali Crysis 1, Bioshock, Tomb raider (novejša trilogija), FarCry 4,...

SoundBlaster ::

Witcher mi tako izgleda na hitro po ogledu na YT.

Dishonored 2 sem končal, dobra ampak ne toliko da bi še enkrat preigral s hčerko od unega tipa. Prey sem probal mi ni neki, Alan Wake tudi ne.
Starejše sem OGROMNO pregiral nek mod ki stare Doome naredi ful lepše in proper 3D, ampak sem zdaj sit tega. Wolfenstein novejši deli mi niso všeč, že probal.
Bom čekiral ostale ki si jih napisalm, hvala.

Bioshock sem probal, v redu samo ta napol retro napol future fora mi ni všeč.

Če ima še kdo kak predlog, kar na dan z njim prosim. Ni nujno da je 1st P.S. streljačina. Rad imam ninja igre, Shadow Of the Ninja mi je bil (kljub bolj risankasti/smešni grafiki) zelo dober, Sekiro žal pretežek... Kakšen Another World ali Realms Of The Haunting remake bi bil super. :)

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Kaj pa če malo pobrskaš po starejših igrah? DeusEx mi je bil tudi všeč (star in nov)

SoundBlaster ::

Rad bi igral kaj novega, z lepo grafiko. Ampak tudi dobro igralnostjo. Od zgoraj naštetega mi še najbolj ustreza Control, samo malo too much mi je ko vidim te telekinesis fore...

matobeli ::

Če ti je všeč HL bo Metro serija perfektna. Sicer je nekaj bolj "horror" kot HL, ampak ne kaj dosti bolj od npr. Ravenholma iz HL2. Še prej pa lahko preigraš "dodatke" za HL2 (fanmade zadeve) ki so kar ok, ampak bolj kratke. Oziroma če nisi preigral HL2, to naredi čimprej...

Lahko pa tudi S.T.A.L.K.E.R serijo, sicer bistveno slabša grafika od metro, je pa bolj open world in bolj RPG s prav tako dobro zgodbo.

Od resnih: This war of mine (precej težka zgodba), FrostPunk, če ti je všeč lahko tudi Valiant hearts (WW1) ampak je grafika malo bolj risana.

Seveda če slučajno še nisi: Fallout serija, začni z New vegas, če si ljubitelj dobre zgodbe bo top.

Jarno ::

nekaj 1. ali trenutno še raje 3. osebnega, resna zgodba, kvalitetna igra, ne pretežka, ne kakšen preveč tesnoben horror, lahko je malo v smer RPG

1. Če še nisi igral Mass Effect 2-3, in rad igraš tovrstne igre, potem kar.
Prvi del na lastno odgovornost kupit, ker so težave z Win10, ki jih kdor zna rešiti, kdo drug pa ne.

2. Borderlands, cheap roba, ure zabave, drugi del je najvišje rangiran po ocenah. Zgodba edino ni najbolj resna.
#65W!

SoundBlaster ::

HL1 in 2 sem preigral, tudi dodatke. METRO in Mass Effect mi nista preveč všeč, rad imam da si sam v igri, brez pomagačev. STALKER tudi ne.

FrostPunk je strategija? Tega ne bi. This war of mine izgleda bolj inide ampak zanimivo, hvala.

Fallout poznam ampak mi ni, mogoče sem pozabu poveda da mi je všeč če je igra preprosta. Sekiro bi mi bla super če bi bla lažja npr. Probal sem nove Shadow Warrior, 1-ko končal, dobra, 2-ka mi ni bla všeč.

Control pa This war of mine zaenkrat prideta mogoče v poštev... Hvala vsem za predloge.

treker ::

Probaj System Shock 2

tikitoki ::

SoundBlaster je izjavil:

Witcher mi tako izgleda na hitro po ogledu na YT.

Dishonored 2 sem končal, dobra ampak ne toliko da bi še enkrat preigral s hčerko od unega tipa. Prey sem probal mi ni neki, Alan Wake tudi ne.
Starejše sem OGROMNO pregiral nek mod ki stare Doome naredi ful lepše in proper 3D, ampak sem zdaj sit tega. Wolfenstein novejši deli mi niso všeč, že probal.
Bom čekiral ostale ki si jih napisalm, hvala.

Bioshock sem probal, v redu samo ta napol retro napol future fora mi ni všeč.

Če ima še kdo kak predlog, kar na dan z njim prosim. Ni nujno da je 1st P.S. streljačina. Rad imam ninja igre, Shadow Of the Ninja mi je bil (kljub bolj risankasti/smešni grafiki) zelo dober, Sekiro žal pretežek... Kakšen Another World ali Realms Of The Haunting remake bi bil super. :)


Pri prey reabis mal casa, da not prides, pol te pa potegne. Mene je tudi odbil na zacetku. Pa sem mu dal se eno priloznost. Hvala bogu.

SoundBlaster ::

SS2 sem že igral. Prey sem že probal. Iščem pa novejše igre (2010 in naprej, še raje od 2015 naprej).

Zgodovina sprememb…

mahoni ::

Ne vem kaj naj igram. Nabijam COD Warzone po cele noci. Se kaj pametnega na temo streljacin? Pa ne prosim betlfilda.

Jarno ::

Žal je težko izbrskati hidden geme, razen, če se greš kakšno napredno emulacijo.
Preostanejo še Halo, Gears of War, Hitman, Tomb Raider, Red Dead Redemption, morda Kingdoms of Amalur remake oz. Crysis remake. ;)
#65W!

matobeli ::

SoundBlaster je izjavil:

METRO in Mass Effect mi nista preveč všeč, rad imam da si sam v igri, brez pomagačev. STALKER tudi ne.


V Metro in Stalkerju imaš pomagače ravno toliko časa kot v HL2 ;)

Če ti ni všeč podzemlje v metro seriji si poglej Metro Exodus, večinoma nad zemljo (brez gasmaske), nekaj sicer štelaš orožje, ampak ni blazno kunštno kot pri pravih RPGjih.

CoreySteel ::

mahoni je izjavil:

Ne vem kaj naj igram. Nabijam COD Warzone po cele noci. Se kaj pametnega na temo streljacin? Pa ne prosim betlfilda.

Apex? :D
Twitter: @CoreySteel_

mahoni ::

Pa grafika mora biti na top nivoju.

max00slo ::

Ah, Dota 2 se še vedno igra... treba nekje toxicity sproščat :)
Si non confectus, non reficiat.

JanBrezov ::

Pred kratkim sem igral Terminator: Resistance in sem bil prijetno presenečen. Precej me spominja na Fallout 3, nekaj malega RPG elementov, relativno kratek in nekompliciran špil.

Sicer pa trenutno igram Risk of Rain 2.

Zgodovina sprememb…

xardas ::

SoundBlaster je izjavil:

Pozdravljeni,

upam da pišem v pravo temo. Namreč, iščem kakšno dobro igro za igrat, sem 90s gamer sicer in imam rad resne igre, resno zgodbo in 90s način (čim manj tutorialov, prekinitev itd.). Tiste ki skušajo bit smešne mi niso všeč, risankasta/otročja grafika me odbija.

Kar sem igral letos: Doom Eternal (zelo dober v določenih pogledih in zelo slab v drugih - prišel do konca, ampak sem komaj čakal končat), Resident Evil 2 Remake (super, dokler ni prišel Tyrant/Mr. X, potem mi je postalo pretežko oz. nezabavno) in Sekiro (dosti pretežka zame, kmalu obupal).

Iščem torej nekaj 1. ali trenutno še raje 3. osebnega, resna zgodba, kvalitetna igra, ne pretežka, ne kakšen preveč tesnoben horror, lahko je malo v smer RPG (ampak malo, Diablo mi je že too much), ne preveč mučkanja, raje več akcije, lahko malo v survival stilu, še raje nekaj v stilu Half-Life stilu npr., Witcher 3 mi je preveč fantazijski/otročji... Nimam VR seta, nimam konzole, torej samo za PC, single player.

Prosim za priporočila. :)


"Mad max" in "Mafia 3".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xardas ()

Glugy ::

Mogoče kak GTA 5 sam to je men že bl risankasto ( ne z grafiko ampak z fiziko igre ); je pa lahkotna igra. Drgač pa kak Metro Exodus. Mislm če bi imel konzol bi priporočal Ghost of Tsushima, tko pa ne vem, si kr zahtevna stranka : D Maš eno ozko nišo k jo hočš zasledovat pa je težko najdt direkt igro za vse tiste pogoje k jih maš. Jz poznam kr nekaj iger pa vedno nekaj manjka po tem kar ti iščeš. Cyberpunk bo verjetn ok k bo pršu ven; pa kak Outriders ..ampak teh dveh iger še ni ven.

Drgač pa še en vote za Mad Max. Ima nekaj "badass" elementa v seb podobno kot "Doom" ( ok čez Doom ga ni )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

111111111111 ::

SoundBlaster: Definitvno Red Dead Redemption.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

bedarija ::

SoundBlaster je izjavil:

...iščem kakšno dobro igro...


Max payne franšiza, mafia franšiza, morda celo nova Tomb Raider trilogija

SoundBlaster ::

Mad Max, sploh nisem vedel da obstaja igra Mad Max, izgleda zanimivo, sicer ni preveč visoko ocenjena ampak to bi mi znalo bit všeč. Vse ostalo našteto sem preveril in mi ni. Hvala za vse nasvete.

opeter ::

Mogoče še Rage serija, sploh drugi del. Kot mešanica Mad Max + Doom + dodana pink (pri drugem delu).

Ali pa, če se ti dá, preveri Far Cry ali pa Assassins Creed serijo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Taip4n ::

Končal LOU2 sedaj pa me čaka Ghost of Tsushima

Alien123 ::

Taip4n je izjavil:

Končal LOU2 sedaj pa me čaka Ghost of Tsushima


Got je masterpiece.. malo še pa bom obrnil, potem pa bom začel z last of us 2

Bantani ::

Si pa res zbirčen.Folk ti dejansko napiše ne dobre ampak odlične naslove iger pa ti niso všeč tako,da res ne vem kaj bi ti sploh priporočal ampak mislim,da kar Tetris;)

SoundBlaster ::

Dejansko imam Tetris v DOSBox-u, ampak ga nisem igral že dolgo. :D Ghost of Tsushima sem pa že sam gledal in bi ga z veseljem igral ampak ni za PC. Isto zadnji Spider-Man, oboje le za PS4...

Bantani ::

Ja dobro je imeti še ps4,če ne drugega zaradi ekskluziv:)

kitl76 ::

Točno tako zato ga vsi imamo. :)

GupeM ::

Bantani je izjavil:

Si pa res zbirčen.Folk ti dejansko napiše ne dobre ampak odlične naslove iger pa ti niso všeč tako,da res ne vem kaj bi ti sploh priporočal ampak mislim,da kar Tetris;)

Ja, resno ... Ta igra je preveč risankasta, ta je pretežka, ta je prelahka, ta je ravno prav, ampak je na 4. nivoju na približno treh četrtinah mape en ful pretežek skok in zmeraj padem dol (enkrat mi je sicer uspelo, ampak sem potem pozabil shranit, ker sem bil preveč navdušen), četrta igra ima preveč prekinitev, peta je prestara, šesta ima bedno ime, sedma je sicer huda, ampak ni zame, osma je napisana v Pythonu, jaz pa bi raje C++, ...

D3m ::

Bantani je izjavil:

Si pa res zbirčen.Folk ti dejansko napiše ne dobre ampak odlične naslove iger pa ti niso všeč tako,da res ne vem kaj bi ti sploh priporočal ampak mislim,da kar Tetris;)


Dr. Mario igram.

:P
|HP EliteBook|R5 6650U|

SoundBlaster ::

Ja, obstajamo pač tudi zelo izbirčni ljudje. Igre igram iz enega razloga - zato da uživam. Isto kot poslušanje glasbe, gledanje filmov itd. Normalno da bom konzumiral tisto kar mi res sede. Zakaj bi se silil in igral nekaj v čemur ne uživam zares? Nisem pro gamer ki igra za denar, igram za užitek in imam svoj okus. Od vsega predlaganega bom verjetno igral Max Max. Še 1x hvala za vse predloge.

Jarno ::

Ta pa je dobra, gra za mešanico Batmana in Dirt Rally-ja. :)) Po drugi strani pa razumem, da so določene igre zatežene in je za preigravanje potrebna predhodna motivacija in določena stopnja navdušenja. Če tega manjka tudi za dobro igro, lahko sam sebe žejnega preko vode preneseš. ;)
#65W!

acookook ::

Začel igrat Desperados 3, mogoče malo preveč podobna Shadow Tactics, ampak ok glede nato, kolko let je ta žanr iger bil odsoten.

GupeM ::

SoundBlaster je izjavil:

Ja, obstajamo pač tudi zelo izbirčni ljudje. Igre igram iz enega razloga - zato da uživam. Isto kot poslušanje glasbe, gledanje filmov itd. Normalno da bom konzumiral tisto kar mi res sede. Zakaj bi se silil in igral nekaj v čemur ne uživam zares? Nisem pro gamer ki igra za denar, igram za užitek in imam svoj okus. Od vsega predlaganega bom verjetno igral Max Max. Še 1x hvala za vse predloge.

Razumem, da obstajate/obstajamo izbirčni ljudje. Ampak da od milijona predlogov ni niti eden dober??? Več kot očitno je, da imaš tako specifičen okus, da si edini s takšnim okusom, zato ne moreš pričakovati, da boš dobil relevantne nasvete. Vprašanje, če sploh kdo dela takšne špile, kot si jih ti želiš. Verjetno ne, saj od vseh navedenih vrhunskih predlogov ni niti eden dober.

Jerry000 ::

100 ljudi 100 čudi, mi damo predloge, če mu je kul je kul, če ne ne. A ni vseeno zate? Pač ve kaj hoče. Saj tudi jaz se hitro danes naveličam kake igre. Ne spomnem se kdaj me je nazadnje kakšen špil dejansko not potegnil da sem imel željo še igrat po tem ko sem ga obrnil (da bi naredil še kakšne dodatne misije)

111111111111 ::

Vsekakor Nintendo Switch: zelda breath of the wild
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

avensis ::

Nintendo Switch animal crossing new

SoundBlaster ::

Probal Max Max in nehal po 15 minutah. Bolj kot igra, je to kot nek tutorial, čeprav sem tutorial izklopil v nastavitvah še preden sem začel. Pojdi tja, naredi to, puščice kažejo kam moraš, potem ko sem malenkost odstopil z omejene "prave poti" dobim WARNING: RETURN BACK... Eh, hvala lepa. Od teh novih iger me je pozitivno presenetil npr. Resident Evil 2 remake, ampak to je remake dobre stare igre iz 90-ih. A obstaja še kaj novega kar ni tako omejeno in tutorialsko kot Mad Max? Single player za PC. Bom probal še Control... Hvala.

Lojzze ::

Elex

opeter ::

SoundBlaster je izjavil:

Probal Max Max in nehal po 15 minutah. Bolj kot igra, je to kot nek tutorial, čeprav sem tutorial izklopil v nastavitvah še preden sem začel. Pojdi tja, naredi to, puščice kažejo kam moraš, potem ko sem malenkost odstopil z omejene "prave poti" dobim WARNING: RETURN BACK... Eh, hvala lepa. Od teh novih iger me je pozitivno presenetil npr. Resident Evil 2 remake, ampak to je remake dobre stare igre iz 90-ih. A obstaja še kaj novega kar ni tako omejeno in tutorialsko kot Mad Max? Single player za PC. Bom probal še Control... Hvala.


Poskusi Dusk, Ion Fury, Project Warlock, Hedon, Amid Evil, Get To The Orange Door, Maximum Action ...

Prihajajoče (boš moral malo počakati, nekateri imajo demo/alfa verzije):
WRATH: Aeon of Ruin, Prodeus, Kingpin: Reloaded, Graven, Ghostrunner, nove igre iz System Shock serije ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

SoundBlaster je izjavil:

Probal Max Max in nehal po 15 minutah. Bolj kot igra, je to kot nek tutorial, čeprav sem tutorial izklopil v nastavitvah še preden sem začel. Pojdi tja, naredi to, puščice kažejo kam moraš, potem ko sem malenkost odstopil z omejene "prave poti" dobim WARNING: RETURN BACK... Eh, hvala lepa. Od teh novih iger me je pozitivno presenetil npr. Resident Evil 2 remake, ampak to je remake dobre stare igre iz 90-ih. A obstaja še kaj novega kar ni tako omejeno in tutorialsko kot Mad Max? Single player za PC. Bom probal še Control... Hvala.

Poskusi Dark Souls. Glede na opis nekako vidim da imaš rad open world igre. Poskusi Skyrim, GTA5, FarCry 3 ali 4, Crysis (remastered)

D3m ::

Cobra Command, Ghosts'n Goblins

Oboje na NES.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

kitl76 ::

A to imaš mame32?

YesMan ::

Po dolgih letih še enkrat Baldur's Gate II (tokrat na PS4) in Uncharted: The Lost Legacy.

treker ::

Kaj pa Middle-earth: Shadow of Mordor?

hurikhan ::

SoundBlaster, sprijazni se, da pač nisi za igre.

D3m ::

kitl76 je izjavil:

A to imaš mame32?


Ne.

NES classic edition custom firmware.

Cca. 150 iger naloženih preko SW Hakchi v2.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
51 / 61
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746118996 (3074) oo7
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1420430063 (15414) GupeM
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536389 (14408) msms
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237126 (22842) Sc0ut
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522229 (15200) yayo

Več podobnih tem