» »

Diablo 3?

Diablo 3?

Slo-Tech - Več kot šest let je minilo od izida izredno popularne igre Diablo2. Ker pa smo danes navajeni pogrevanja prvič dobro skuhane hrane, ki je zato vse manj in manj okusna (EA tega ne ve, med drugim), se je čuditi, kako še ni izšlo nadaljevanje, oziroma Diablo 3.

Več upanja daje stavek pisca novel za to igro, Richarda A. Knaaka, ki je na strani Blizzplanet na vprašanje o nadaljevanju odgovoril, da nove novele ne piše za mrtvi svet, pač pa za svet z mrtvimi.

In sreča je zapolnila srca vseh, ki čakajo.

39 komentarjev

destiny ::

Bah, beden špil. Neskončno brezumno sekanje monstrumov. Si niti ne zasluži naziva frp. Jest še vedno čakam na nadaljevanje Neverwinter Nights ali Baldurs Gate-a.

crush ::

destiny: ce tebi ni vsec se ne pomeni da je bedno? vcasih ljudjem pase dat mozgane na off za kako urco. :)
lp

Kenpachi ::

Diablo je kul. Vse tiste ure preždete, da bi ja najdel vse set iteme... ahhh (vzdihljaj nostalgije)
Zaraki Kenpachi.

Primoz78 ::

Dvojko sem prespilal vsaj 5x...vedno se kaj novega najde...kako orozje mislim, pa vsakic z drugim likom gres...komi cakam nadaljevanje...>:D

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Vajenc ::

Super :) ... Me zanima kakšni filmčki bodo šele sedaj.

WamPIRe- ::

to mi deliiii! Pa popravte Diabolo v Diablo ;)

lp, Jernej
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

R33D3M33R ::

Dvojko sem preigral že pred časom in moram reči, da je precej zasvojljiva. Pa četudi je le brezumno klanje, je hudo zabavno. Vprašanje je če bo nadaljevanje doseglo slavo Diabla 2. Verjetno bo. Blizzard je znan po fenomenalno dobrih in izpiljenih igrah. Držim pesti, da nas ne bodo pustili na cedilu.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

destiny ::

ce tebi ni vsec se ne pomeni da je bedno? vcasih ljudjem pase dat mozgane na off za kako urco.


Mehiške limonade tud gleda ogromno ljudi in med tem definitivno dajo možgane na off, kar pa ne pomeni, da so kvalitetne ;)

[EDIT] Priznam pa da so tako mehiške limonade kot diablo za marsikoga zabavne in zasvojljive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: destiny ()

Markoff ::

Glede na razliko v kakovosti med Diablo 1 in Diablo 2 je pričakovati revolucijo (skoraj takšno kot jo nudi Oblivion), pa vendar raje počakajmo.

Mene bolj zanima Fallout 3, ki je po izdaji Obliviona spet pridobil na Bethsedini prioriteti. Ma kakšne Baldurjeve gate in Nikolizimske noči (igral obe), Fallout je THE ultimate FRP/RPG... :D

Edit: typo
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

destiny ::

Fallout je tud kul vsaj I in II.

aco111 ::

Emmm ... te igrice še nisem špilal, ampak če je nekaj takega kot DOOM, te je res bedna meni, F.E.A.R. je meni daleč boljši špil.

Lp. Allesandro
Don't worry be happy :)

destiny ::

Allesandro, FRP ne FPS !

PaX_MaN ::

I take that as an inslut, Allesandro.
Now, where would I find a horse's head?

R33D3M33R ::

Mnja, klikniti na link do diabla 2 pač ne zna vsak. Žal... :\
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

FireSnake ::

Blizzard je VEDNO delal kakovostne spile, in kdor pravi, da Diablo ni bil dober spol se mu lahko samo v brk smejem. Eno je, ce ti ta zvrst ne odgovarja, drugo pa je stresati neumnosti tipa "Diablo sploh ni pravi FRP", ljudje sploh ne vedo kaj FRP je :D

Enkico sem igral toliko, kot nobn drugi spil (No, UFOTE x-com sem igral ogromno, sploh enko, a mnogi tu so prezeleni, da bi se tega sploh spominjali, sploh enke).

Ce pride trojka dam roko v ogenj za Blizzard, da bodo naredli spil, ki bo vec kot dostojen naslednjik dvojke.

Vsi tisti, ki pa pljuvate po diablotu se pa malo zamislite, saj je bil spil hvaljen (ce ne rahlo obozevan) iz vseh strani (tudi kritikov), tako, da s tem pocetjem samo kazete "plasnice na svoji glavi" :\ :D

In sploh primerjava DOOM in diablo, cestitke, ta si zasluzi titulo "kretenska izjava tedna", ce ne ze meseca :P

Vceraj sem naredil zadnji izpit, hm, za nagradi bi si lahko na novo instaliral dvojkico :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Jinto ::

novel = roman

dvince ::

Pozabljate, da Blizzad zdaj pridno služi z WoW-om in kmalu naj bi izdali Burning Crusade. Zato dvomim, da bo D3 kmalu zunaj oz. vsaj dokler ne bo upadlo zanimanje za WoW.

keber ::

>>> Jest še vedno čakam na nadaljevanje Neverwinter Nights ali Baldurs Gate-a.
No, saj to je že kar blizu. Grafika je solidna, upajmo, da bo tudi zgodba. Ter seveda gameplay.

Vesoljc ::

> EA tega ne ve, med drugim

pa ja... dokler folk kupuje, bodo delali take gejme. biznis pac...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Tr0n ::

N33t0 ind33t0. :)

Ceprav sam nisem kaj dosti igral D1 in 2, se kak hack'n'slash vcasih prileze.

Se vedno pa cakam na Hellgate London od exBlizzardcov. FPS Diablo. :)

ahac ::

WoW sigurno ni edina igra za Blizzard. Menda trenutno delajo na treh še nenapovedanih projektih. Rekli so tudi, da bodo nadaljeval z igrami tako v Diablo kot Starcraft svetu.. bodo pa tudi izdal nekaj čisto novega. Vsaj eno igro bodo pa napovedal leta 2007. To seveda ne pomeni, da bo res kaj izšlo.. lahko se odločijo, da igra ni dovolj dobra in pač ne izzide (kot Starcraft Ghost).
Če je Blizzard North res delal na Diablo 3 (preden so ga zaprli) potem je dost možno, da je razvoj prevzel glavni del Blizzarda.
No.. meni se zdi, da bodo enkrat drugo leto napovedali Starcraft 2. V zadnjem časi so imel dost prostih delovnih mest za tako igro (za level designerja so npr. zahteval, da je že delal mape za Warcraft 3 ali podobne strategije).
Poleg tega.. Starcraft je še vedno (8 let po izzidu) mega popularen v Koreji (kjer se tournamente prenaša v živo na TV) in Blizz sigurno ne bo pustil drugim, da mu to vzamejo. Tukaj bi z nekim popolnoma novim svetom (in posledično enotami, ..) veliko težje nadomestil Starcraft kot z nadaljevanjem.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Trdi ::

Strinjam se, da Diablo res ni prava FRP, saj imajo elementi te zvrsti premalo vpliva v igri. Diablo 2 sem odigral skoraj polovico, potem pa sem ugotovil, da je vse skup isto sranje in igro zbrisal. Sem pa na drugi strani recimo z užitkom odigral vse Baldurs Gate, Gothice ipd.

Ne imenuje se Diablo zastonj AKCIJSKA FRP. Prave FRP ne potrebujejo pridevnika akcijska zraven. "FRP" pa je za besedo "akcijska", da se jo loči od Dooma, Quakea in ostalih podobnih.
Trdota d.o.o.

joebanana ::

Ja no diablo ima svoj čar sam zame tut ni pravi frp. Pr diablu je glavna fora "igre na srečo" oziroma a bo monster dropal želeni predmet ali ne, vse boj pa sledi utečeni rutini t.i. runi. Premal je poudarka na zgodbi, logičnih rešitvah in neponavljanju. :D Sicer pa to je samo moje mnenje. :P

Mavrik ::

Bah, beden špil. Neskončno brezumno sekanje monstrumov. Si niti ne zasluži naziva frp. Jest še vedno čakam na nadaljevanje Neverwinter Nights ali Baldurs Gate-a.


Se popolnoma strinjam... Diablu manjka še veliko da bi se kvalificiral kot dober predstavnik RPG žanra.

Do NWN2 so samo še 3je dnevi sicer :D
The truth is rarely pure and never simple.

ahac ::

kek, roleplayers.. l2p or stfu :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tac20 ::

Body ::

28.6.2008 so v parizu povedal da bodo nrdil diablo 3
POkazal so tudi 20 minutni demo, igral pa so barbariana ki je že bil v D2 in witch doctor ki pa je nov(podoben je necromanu iz D2)
Na gamesptou sm gledu to ki je bilo v parizu in ko so povedal kaj imajo v načrtu v D3 vam lahko povem da bo zlo dobr :D

Tr0n ::

Tema ze obstaja.

Body ::

Ta je iz leta 2006 tko da....

Outsajder ::

Igra bo trgala gate sm preigrov 1 in 2!

Tr0n ::

Enkrat 2010 mogoce. :)

Outsajder ::

V jokerju piše da pride konc leta to pomeni jeseni;)

Tr0n ::

Od kdaj je pa Joker referenca za igre? :)

mojsterleo ::

vprasanje je samo, konec katerega leta :)

opeter ::

Kdaj pa bo Duke Nukem Forever? Sicer pa čakam oba špila :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Outsajder ::

Tega leta;)

Tr0n ::

Diablo III = 2010
Duke Nukem Forever = bozic 2009

slowie ::

hm. Čist tko, btw. Ko sem prebral intervju s temle Knaaaakom, me je bolj prijelo, da bi prebral kako njegovo knjigo.... Jo je že kdo prebral? Ali sploh obstaja v slovenskem jaziku?
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

Outsajder ::

Kdaj pa pride starcraft?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Witcher

Oddelek: Igre
433827 (323) ahac
»

Igre v letu 2010. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10228070 (24737) Berserker
»

Diablo 3?

Oddelek: Novice / Igre
396770 (3166) Outsajder

Iščem kvalitetne RPG-jke z dobrimi zgodbami

Oddelek: Igre
423013 (1612) Matej_K
»

Blizzard odšteva (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7010106 (6588) JutriPS3

Več podobnih tem