» »

pogostost lan-partyev v sloveniji?

pogostost lan-partyev v sloveniji?

dolenska ::

Včeraj se je v sosednji vasi v zidanci zgodil že drugi lan party. Bilo nas je sedem in smo nabijali COD.
Pustmo to, da smo bili v zidanci in da so bili polni sodi mošta, ter, da mi je crknu monitor, zanima me namreč, koliko ST-jevcev je bilo že na lan partyu in ali so ti pogosti?
Ali se pogosto frendi skup zberete pa špilate celo noč?
Vem, da obstajajo v sloveniji organizirani lan partyi, vendar imam občutek , da jih je malo.
Vrjetno je vse povezano s sponzorji in denarjem.
Ti partyi domače izvedbe (garaža, zidanca, vikend….), ko se zbere nekaj buljenja v ekran željnih fantov in deklet (slednjih jih je vrjetn manj) so pa vrjetno bolj pogosti.
Vem, obstaja tudi igranje preko neta, ampak igranje v skupini je bolj zanimivo.
Upam, da kaj pametnega napišete, saj me res firbec matra, pogostost amaterskih lan party-ev v sloveniji.

MihaFirst ::

nisem še bil na nobenem in v moji bližini je to zelo redka stvar, bi pa takoj šel na kakega, če bi bla priložnost (čeprav mam rajši Tactical Ops :D
www.gamma.si

M-XXXX ::

Prijatelji in blizjeziveci imamo laparty vsake pocitnice (cez en teden bo spet:)) ):)).
Lan traja ponavadi 5 dni (pac cimvec kolikor je mozno). Je pa od 8 do 12 racunalnikov.
Smo v garazi, vendar prostor je treba vcasih razsirit se v eno sobo...
Imamo se fino in je dovoljen alkohol:D

MihaFirst ::

Imamo se fino in je dovoljen alkohol


to je glavno :D
www.gamma.si

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

na vsake toliko časa, igramo v šoli (če odpade kakšna ura). :D

Buldožer ::

Na žalost jih bol malo. Mi je pa malo bed ker drugače ne špilam več iger in potem ful popušim.:8) No važno je vzdušje.
Več glav več ve. No, ni nujno!

dolenska ::

ma sj vazn je sodelovat. pr nas smo mel tut alko ja. dva sta bla orenk nasekana in sta se bolj drla kot pa delala.haha eh sm bil pa zato mnogo jači. 8-)

Pouh ::

Js hodm na lane k natoxt- ju. Imamo se super, fino pijan pa ni noben0:) .
Sj za take male je prou da je veselo, na kaksnih vecjih (ala nest) pa je prav, da je red. Ubistvu gre tm predvsem za tekmovanje pa to..

__luka__ ::

hehe, lih učeri smo ga mel, sm dam pršu ob osmih zjutri. Mamo jih pa tko, povprčno vsake dva mesca, sicer krajše - dneve, ampak pol špilamo cel čas. zbere se nas pa od 4 do včasih 8, v kšni garaži, kleti pr kšnmu v bajti... Špilamo pa Generals ZH, CS (:s), Unreal tournament, pa še kej se najde.

LP
the truth is out there

Pegaz ::

Nisem bil še na nobenem (če odštejemo ure računalništva (Quake 3 Arena celo dela ;))). Raje se ga grem na fešte nažrt kot pa igre igrat.

JerKoJ ::

Imamo dolgo zgodovino lan-partijev s frendi. Zacel smo z 2xcomp in null-modem kabel, pol en nov let (1997) 4 racunalniki in mreza z koaxialci in terminatorji (delal so sam trije. Potem evolucija in utp ter 8port 10mbit hub... Srecval smo se ene 4x letno po vsaj 3dni. Na zacetku smo fula spilal Duka3d level1 (HH) ene 30ur skor non-stop. Strategije so ble popularne (CC,CC RA, WAR2, AOE, AOE2, WAR3, RON,...), cele noci smo se bojeval s posatni (Diablo, Diablo2, DS, ...), pa klasicno pobijanje (Q,Q2,Q3, UT, ......) in avtocki (NFSx) in seveda legendarni Atomic BM.

Zdej mamo se vedno lan-partije, a mal manj pogosto (2x letno) pa z vec alkohola in hrane ter mal manj igranja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nonstop igranje

Oddelek: Igre
432782 (1718) whatever55
»

Slo-tech Lan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Slo-Tech
36020752 (13651) Gandalfar
»

Kaj igrate na mini privat LaNih ?

Oddelek: Igre
211486 (1134) kn3z007
»

Pregled nelegalne programske opreme na LANu

Oddelek: Novice / Zasebnost
123025 (3025) Mikados12

Več podobnih tem