» »

Kaj igrate na mini privat LaNih ?

Kaj igrate na mini privat LaNih ?

BaTeMaN ::

Zanimajo me predvsem zabavne easy igrice...

Vem da eni pač nabijate quake klone, drugi warcraft klone,.. tretji CS... četrti Unreal.... spet kake dirkačine

kaj pa igrate tko for phun ? kake easy igrice, kratke, majhne,.. a vseeno dobre ???

Hvala.
less then zero

Buggy ::

Heroes of Might and Magic 3 (HOMM3)
Age of Empires (AOE) (AOM)
Risk 2
Pinball za stavo (kdor ima najmanj tock- pije in se na vprasanje mora odgovoriti posteno)

R0K ::

Zdej že dolgo nisem, ampak odkar sm si naložu Age of Mythology, mislim da je to moja nova najljubša strategija (tudi za LAN). In ker imam adsl, mam srečo da lohk sesuvam kolege po celem svetu :)

K AOE-fa mam že mal prek glave..glavoboli pa to :D

Drgač pa za kak lan nov UT2k3 kr zažiga...

Drgač pa nevem kak misliš pod easy..recimo na easy lohk igraš UT..AOE/AOM pa ni lih priporočljivo igrat na easy, k se lohk jebeš 1h za postavljanje trdnjave, pol pa te sesujejo v 10min...

Pri strategijah je sam važna strpnost pa, da uporabljaš logiko...liho bratno od streljačin..pol pa zbereš kaj ti bolj paše...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

Soldier ::

Ra2 najbol rula na zsebnih party-ih:D

Tjulenj ::

[-BATE-] pomojem sprasuje bolj po stranskih igricah, tisto ko se nobenmu več ne da nabijat quaka al karkoli... no jest se trenutno spomnm svena, kšnih črvov (worms), pa (trapasti) špili v flashu... trenutno pa Porrasturvat :D

Matek ::

Soldat!:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Firebat ::

Slime volleyball to je najbolj carska igra za 2 igralca
(ce nimas kakega adsl zraven si na enem racunalniku shrani pod favorites in lahko igras ofline :D )
Mi si na takih lanih ko ze mamo dost kakih CS al pa SoF2, Age of Mythology.
Naredimo mali turnej za dva playerja na slime volleyball.Igramo na izlocevanje tisti ki zmaga gre v nasledni krog.

Npr.
0:) vs :D ,:)) vs :|
:D vs :|
:D =Zmagovalec.

Zanimiva igra tudi za enega igralca.
Se Link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Firebat ()

ferjan ::

Bloby Woley - ta je najboljši
Elasto Mania
RollCage

Drugače pa v glavnem igramo Urban Terror - za moje pojme najboljši mod Q3A.

(sic) ::

Mi bomo imeli en private lan v nedeljo (trajal bo 3 dni) igrali pa bomo izklučno Quake III plus mape, ki jih še nihče ni videl...

Firebat ::

Elasto Mania

Ta je res huda igra.Tko za razmisljanje kot za matranje zivcev >:D .

Thanatos ::

wormsi + smešni naglasi + alkohol = serious fun :D

sharp ::

Soldier of Fortune,ColinMcRae zarad drugih mašin....unreal 2003 odpade:8)

Jebiveter ::

Ko smo se se zbirali v manjsem stevilu (3-4) smo celo noc nabijali SW:JediKnight2 predvsem DM in DUEL.

Nazadnje se nas je zbralo 10 in smo na zacetku JediKnight2 TeamFFA nakar smo po okrepcitvi (BBQ) presaltali na UT1 najprej v TeamDM potem pa samo se CTF in ASsault!
V soboto imamo prvi "javni" LAN kjer se lahko prijavi kdor koli. Rok prijave: Sreda, 17.12.2002 12:00 Info: OBALA-LAN
Zaenkrat nas je okoli 16-20, kar znese 4 ekipe po 4-5 igralcev (niso se vsi na seznamu).
Kot organizator moramposkrbet za zadostno stevilo novih in nevidenih CTF, AS in DOM map. Do sedaj sem jih dubu nekaj vec kot 70MB:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Ziga Dolhar ::

Tetris multiplayer.

>:D

Hmmm, se kdo morda spominja tiste odbojke iz časov 16 barv, ki smo jo igral še na 286kah, ko sta bila glavna akterja taki dve "žogici z nogami"...? Kako se ji je že reklo? Fala 0:)

bosstjann ::

Arcade Volleyball 25 kb link

Zgodovina sprememb…

Zoidberg ::

no mi bomo mel tud od sobote do torka privatn lan party pa do zdej smo skos igral q3a in ut. pa me zanima za kaksne alternative. na spisek sta od prejsnega lana prilse se ut2k3 in hl-cs. A ve mogoce kdo za ksno dirkascino pametno pa nepretesko za perk lana.

msmiha ::

Pri nas je tak da nikoli ne igramo nobenih iger na easy;). Vedno igramo kaj resnega. Ponavadi tisto kar je novega.
- UT2k3
- Warcraft 3... bomo videl čez kaki teden kaj bomo špilali pa ti bom pol povedal:))
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

BaTeMaN ::

Hvala vsem... še najbolj me je razumel Tjulenj.... napišite še kaki game. :)
less then zero

NupY ::

trenutno pa Porrasturvat


pades dol :D

para! ::

Oh, LAN :D How ql. Po približno treh letih, smo se spet organizirali in pripravili en private LAN za čez zimske počitnice.

Kaj bomo igrali? Quake III Arena, tudi Quake II BG, Unreal Tournament,...

Drugače pa, za stranske igre večinoma izeberejo Deluxe Ski Jump [vstavi_verzijo]. Jaz namreč ne igram stranskih iger.

Lp,
Jazz

:)
Death before dishonor!

Jebiveter ::

TetriNET - multiplayer-net-tetris! The best!
Sven - ni multiplayer sam se narezis!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

kn3z007 ::

Ok, vem da bo BATE jezen, ker se ne držin topica, ampak smo tudi pri nas imel Lan party.

Najprej smo nabili puške, reedemer-je, bazuke in minigune v UT2k3: TDM in CTF. Občutki so nori, sploh, če se dobi prava družba brez solerjev in kamperjev (sej nimajo časa kempirat :))).

Po 5 urah UT-ja smo usekali z sekirami še v WC3. Spet TDM. Noro. taktika, hinavski napadi, koalicije,... priporočam vsakemu naj proba.

Aja, še ena igrica seka na tem področju. OFP. Boljše igrice za LP ni. Spet pa je potreben "natreniran kader", drugače je še en navaden DM klon quaka

Pri preprostih igricah pa so trenutno v igri DSJ in Wormsi.

Lp
kn3z007

www.geneza.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kn3z007 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536883 (14902) msms
»

Igre za LAN Party

Oddelek: Igre
393009 (1955) RokX
»

Pomoč pri izbiri LANparty iger

Oddelek: Igre
111780 (1495) strictom
»

Igre za lanparty

Oddelek: Igre
322059 (1472) Gwanaroth
»

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
565357 (4122) ferjan

Več podobnih tem