» »

Iz mpg v mpg4...

Iz mpg v mpg4...

*worm* ::

Najprej lep pozdrav vsem,
že iz naslova je razvidno kaj me zanima.Posnel sem kratek filmček, ki je v formatu mpg. Ko ga prenesem na telefon, pa bi moral biti pretvorjen v mpg4, da ga aparat odpre. Mi lahko kdo pomaga, kako pretvoriti iz mpg v mpg4 ?
Hvala in lep pozdrav 0:)

Yossarian ::

Si ti kaj poguglal?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

EvilDare ::

VideoHelp.com
Najboljša stran za avdio video obdelavo z vodiči za začetnike. Pri "Format Conversion" izberi kaj te zanima in ti najde vodiče.

*worm* ::

Poguglati že znam, samo kaj ko ne vem kateri program si naj naložim, da ne bo kakšne nepotrebne škode. Saj veš ne? Virusi pa to....:\ :D Človek išče vedno najlažjo pot.
Najlepša hvala za pomoč... ni nujno, da če v googla vpišeš "mpg to mpg4", da si naredil vse. Potem moraš imeti še nekaj sreče, da izbereš dobro stran.
Ker pa je to forum Pomoč in nasveti , sem brez pomisleka vprašal.(Zato sem se tudi prijavil na vaš forum)
In če mi ne uspe kljub tipki iskanje, bom vprašal še enkrat, če boste tako prijazni in mi pomagali.
Lep pozdrav :) :)

Yossarian ::

Ni problema, samo na linku od evildare so relativno varne strani, tako da ne bi smelo biti problema.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

*worm* ::

Evo uspelo mi je convertirat !!!!...8-O , tako da filmčke ki sem jih imel shranjene na računalniku, gledam lahko na telefonu. Gre za kakšne smešne dogodke, ki sem jih posnel z digitalcem, itd.. polepšali ste mi dan.
Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

lg50'' ali panasonic42''

Oddelek: Kaj kupiti
51469 (1313) obiwan83
»

rezanje videa mpg

Oddelek: Zvok in slika
353520 (3052) jan01
»

TV na računalniku

Oddelek: Strojna oprema
121911 (1737) iskra

[Nero Burning Rom] peka video DVD-ja?

Oddelek: Zvok in slika
153949 (3468) rikta33
»

razret videa (DVD) brez izgube kvalitete?

Oddelek: Zvok in slika
131666 (1450) DominusSLO

Več podobnih tem