» »

TV na računalniku

TV na računalniku

cultko ::

zanima me kaj potrebujem od "hardwera" in "softwera" da bi lahko gledal TV na računalniku
amd 2,7

#000000 ::

Oboje! Rabiš nabavt tv karto zraven pa itag paše software, kera je najboljš ne vem ampak za enih 7-8 jurjev jo že imaš, seveda morš met tud kabelsko al pa obično anteno. LP

cultko ::

amd 2,7

cultko ::

imam grafično kartico :

Asus V8460 Ultra PAL (GeForce 4600Ti)
zanima me če imam mogoče na grafični kartici TV-Out
amd 2,7

iskra ::

Zraven prve kartice dobiš še daljinca, druga kartica je nadomestilo za tvojo grafično kartico, trejta kartica pa je najceneša možna varianta. Torej sam izbiraš med prvo in tretjo.

Če ima pa tvoja grafična kartica TV izhod, pa moraš sam pogledat. Obrni računalnik okrog in poglej kake izhode imaš na voljo. Za TV-out je navatno ta okrogel črn ali rumen. Če je črn, je to S-video, če je rumen, je to chinch.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Myles ::

Cenovno ugodna kartica je Winfast 2000 XP (obvezno EXPERT).Imam jo že eno leto in deluje super.Video zajemaš v mpg4 formatu kar je dobro.Sprejemnik je dober,slika kakovostna ima še radio,zraven dalinjca,zvok je pa stereo.Nastavitev imaš cev morje.Prej sem imel Pineacla pa ni dobr.Kolega je kupil ATIjev Theatrix pa ma same problema s softwarjem,pa še v mpg4 ne zajema videa.

cultko ::

zanima me tudi
če potrebujem zvočno kartico ali lahko zvočnike vklopim v tv kartico in mi bo recimo predvajalo tudi zvok ko bom poslušal mp3-je v medaia playerju
amd 2,7

TOP ::

TV kartica ima od zadaj vtič za zvok (OUT) in zvočna od PC ima vtič za zvok (IN) ti samo narediš mostiček in povezeš ta dva skupaj in zvok ti bo šel direkt v PC zvočnike.To pomeni ko boš imel prižgano TV kartico bo zvok iz televizije slišat ,ko pa ne pa normalno iz PC.

cultko ::

in če mi lahko zaupaš s katerim kablom naredim ta mostiček
amd 2,7

iskra ::

Oglej si priključke in boš takoj vedel... Take lenobe pa še ne :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

cultko ::

lenoba ni to ker sploh nimam TV kartice doma
amd 2,7

VASkO ::

kabel dobis poleg TV kartice

iskra ::

Iz slik samih kartic je več kot razvidno kak kabel rabiš in če sploh ima kartica izhod za zvok ;)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV tuner - pomoč pri izbiri

Oddelek: Kaj kupiti
101568 (1284) Keyser Soze
»

Proc, grafa, ram in maticna za 180 evrov

Oddelek: Kaj kupiti
81015 (848) MEDENA
»

Poceni kvalitetne grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
402367 (1495) Sparkl
»

Dobra konfiguracija

Oddelek: Kaj kupiti
132174 (2089) opeter
»

tv tuner

Oddelek: Kaj kupiti
101159 (974) BlackHole

Več podobnih tem