» »

A je to matična kriva?

A je to matična kriva?

SmeskoSnezak ::

Namreč , vdarla je strela, pa je ziher moglo nekaj it po gobe.

Ko prižgeš comp, gre do tistga zaslona kjer je vse črno, samo zgoraj v levem kotu utripa presledek _ .
Sprobal sn, če je šel disk. A ga drugi komp lepo zazna in celo podatke sem lahk presnel. Sn ga tud formatiral.
BIOS zaznava disk in cd-rome. Tud če sn probo samo z cd-romom in vstavljenim zagonskim cd-jem, ni šlo dalje.
Zdaj, če bi šel napajalc, bi verjetno se komp sploh vžgal ne. Če bi šli rami, bi verjetno piskalo. Sn probo... rame ven vzel, pa je piskalo.
Ostane le še matična in procesor. Kaj pa vi pravte?
@ Pusti soncu v srce... @

dxx ::

Poženi memtest da stestiraš ram.

miwche ::

ali torej komp uspe POSTat in do BIOSa prit?
~ there are more alpha males than beta testers ~

SmeskoSnezak ::

Pride v BIOS, v BIOS-u lahk vse nastavlam. Še celo disk mi je nonstop zaznal, na kterem ide-ju je . Sam pol pa ko hoče Winse naložit, ne pride nikamor. Oziroma tisti zaslon z Win XP nalaganjem se sploh ne prikaže. Če sn stiskal F8 , tud ni nič pomagalo, da bi lahk izbral kaj.
@ Pusti soncu v srce... @

teeehaaaceee ::

kje pa je vdarila strela not pri napajanju al pri mrezni? Jaz bi se probal resetirat bios, bootat z dosa ce gre ga flashat kot 2go pa odstranit mrezno ce paje na plati pa jo vsaj disablat. Sem mel ze primereko je strela pokurla vse modem router... v kisti pa samo mrezno na sreco..
We live in a moment, a moment in time...

Hardstyle ::

Potem si na istem kot jaz le da pri meni ni udarila strela ampak je kr tako začel j*bat! Isto dobim tisti _ pa load screena (tisto ko modro skače) ne prikaže ampak samo črn ekran. V biousu pa lahko vse lepo gledam itd. Sem menjal napajalnik z novim pa je blo vse isto, rame stestiral vse dela zdaj edino da mi je disk šel (seagate 200gb 7200rpm, sata). Moram najt še nekoga v bližini ki ima sata podporo :)

SmeskoSnezak ::

Hja, vstrela ni vdarla pri nas, ampak na križišču. Po levi strani je kar dosti ljudem skurlo tv-je. Meni pa je očitno nekaj na matični šlo.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

udar strele - vse uničeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
939948 (7393) gregor
»

[težka tema] računalnik zmrzuje

Oddelek: Pomoč in nasveti
341843 (1535) solatko
»

CMOS checksum error

Oddelek: Strojna oprema
121476 (1289) Glicerin
»

Kdaj se restarta pri priziganju, kdaj pri ugasanju, kdaj pa kar kadar si pozeli(racun

Oddelek: Pomoč in nasveti
71776 (1606) .:n3j0:.
»

Strela vdarla!

Oddelek: Pomoč in nasveti
341793 (1276) BoO

Več podobnih tem