» »

konfiguracija routerja uspela tiskalnika pa ne

konfiguracija routerja uspela tiskalnika pa ne

rikta33 ::

prosin za nasvet.
v uporabi sta dva racunalnika, router in tiskalnik, ko je priklopljen na router. Zdej po namestitvi routerja ne morem konfigurirati tiskalnika. probal sem z vnosom 192.168......kot portom od routerja, potem TCP/IP, pa nic.....spremljal korake iz pomoci v windowsih, na set up meniju od routerja nikjer ni razvidno, da lahko omogocim tiskalnik kod Enable printer ali podobno......mogoce je kje napisano pos kaksnim drugim imenom ali kratico.....res je hudo, ker rabim tiskalnik pa ga ne morem pokonc postavit....driver je nastiman. tam v pomoci nic ne najdem korisnega. v slepi ulici sem
full vesel za kaksen namig.
hvala vsem
tarik:)) :)) :))

trek@s ::

Kateri router? Tisti čarovnik v winsih ni nič. Jaz sem pogledal v knjigo z navodili od routerja - tam piše korak za korakom in mi dela kot singerca.:D

rikta33 ::

model routerja..........CANYON, CN-BR1:\ :( :\

`ripper` ::

ugh... ok, te routerje poznam... najprej moras instalirat neko malo aplikacijo, ki ti nardi nek 'USB port' ki ubistvu preko omrezja kaze na USB na rutrju. To je pac ena in edina pot do tega, da bo tiskalnik delal. Prilozen software pride na enem malem grdem CDju oz. verjetno na www.canyontech.com oz. www.canyon-tech.com, nism 100% kaksn page majo. Je pa to to, kar rabis
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

rikta33 ::

nasel sem stran. zdej pa mam file printer server monitor ampak nic vec mi ni jasno, kako skonfigurirati tiskalnik. naj bi bil port 192.168.1.1 ampak mi ne zagrabi pri dodajanju novega tiskalnika pri nastavitvah la tega. kao ,da ta port ze obstaja......prosim za se en namig.....hvala:\ :\ :\

rikta33 ::

...........skratka rabim navodila od a do z.....

`ripper` ::

Mnja...sej tale USB printer server se mi zdi da veckrat ne dela, kot ja...sam bom se sprehodu cez manual, da vidm, kje bi ga lahk usral kej =)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

`ripper` ::

hm...vidm da na homepage-u ni nobenih konkretnih navodil za printer server, samo kle na CDju mam en lep PDF k te vodi step-by-step. Posl mi p.m. z mailom, pa ti bom poslal ta manual, mislm da s tem bi zadeve mogle spilat.
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

rikta33 ::

STARI HVALA. ZRIHTANO.........


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61981753 (13514) brez-imenko
»

Kako dati tiskalnik v skupno rabo preko routerja.Router Asus rt n16 + tiskalnik Canon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11018740 (17312) novuporabnik
»

Dva računalnika in USB printer

Oddelek: Pomoč in nasveti
125549 (5409) Blup
»

net tezava

Oddelek: Strojna oprema
101123 (955) Jan987
»

Router Print Server problem...noče printat!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71349 (1296) Daedalus

Več podobnih tem