» »

Desktop - ikone

Desktop - ikone

anchi79 ::

Pozdravljeni!

Prosila bi vas za pomoč. Že en lepi čas ne morem premikat ikone po namizju. kaj naj naredim?

lp, Anchi

Goldee ::

Desni klik na namizje -> arrange icons by -> lock web items on desktop - tale lock ne sme imet kljukice zraven. Potem jih boš lahko spet mirno premikala. lp
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

anchi79 ::

To sem ze probala..pa ne dela...

Prav tako moram, če hočem kopirat iz ene mape v drugo, pritisnit crtl+c in crtl+v, ker ne morem prijet ikone in dat v drugo mapo....

lp, Anchi

amigo_no1 ::

Ustvari novega uporabnika (in se logiraj) in poglej če lahko tam premikaš ikone (control panel / user accounts / create new account)

anchi79 ::

in kaj bom mela od tega?

Anchi

amigo_no1 ::

Videlo se bo ali gre za lokalen pojav (samo pri tebi oz pri tvojem accountu) ali to naredi pri vseh uporabnikih.

LoveHate ::

Lep pozdrav!

Mogoce malo neumno vprasanje ampak vseeno, ker sem ze parkrat zasledil malo "neslano" salo o tem.

A si 100% da so tisto ikonce in da ti ni kdo naredil Screen Shota, ter ti dal sliko za ozadje? Ikonce ti je pa pobrisal, oziroma nekam skril.


Lep dan zelim!

M-XXXX ::

Dobro si se spomnil samo je rekla da mora izrezat potem pa prilepit da lahko premakne. Tako da to ni to!

anchi79 ::

hehhe..nic od tega ni...sem nekaj po tujih forumih brala...pa eni so meli problem s kolesckom na miski...nevem kako je to vplivalo ali vseeno...verjetno se je kaj zbrisalo z registra...

lp, Anchi

amigo_no1 ::

Poskusi brez miške (jo odklopi)

Kaj je v drugem accountu isto kar se ikon tiče ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik vedno "nalaga"

Oddelek: Pomoč in nasveti
12854 (650) glinik
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522635 (9850) Yossarian
»

Yahoo outlook

Oddelek: Programska oprema
61297 (1258) anchi79
»

Kaj delate da bo računalnik hitrejši?

Oddelek: Programska oprema
232671 (2167) ;-)
»

Task Manager (ikonca)

Oddelek: Pomoč in nasveti
91082 (966) BoBi

Več podobnih tem