» »

Yahoo outlook

Yahoo outlook

anchi79 ::

Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje in sicer poskušala sem naredit yahoo prek outlooka, pa mi nikakor ne gre, ker me vedno sprašuje o geslu (vsaki 2 minuti), čeprav ko kliknem OK nič naredi. Prosim pomagajte!

lp, Anja

marsovcek ::

Da bi lahko uporabljala Yahoo mail preko Outlooka moraš v teoriji imeti (plačljiv) Mail plus. Lahko ga pa usposobiš z dodatnim programčkom... preberi tukaj.

anchi79 ::

Hvala marsovcek...pa še eno vprašanje, in sicer kako nastavim, da mi bo outlook npr. iz gmaila vlekel dol v svojo mapo, yahoo v svojo mapo, itd.

Hvala ze vnaprej,

Lp Anja

anchi79 ::

In še eno vprašanje, nevem zakaj mi ne gre pošiljanje z outlooka (npr. z gmail naslovom)?

lp, Anchi

marsovcek ::

Predpostavljam, da imaš narejene mape in omogočeno pošto za gmail in yahoo. Trenutno gledam nek praOutlook, ampak ukazi bi morali biti približno enaki :D :

Tools -> Message rules -> Mail. Odkljukaš "Where To contains people" in "Move it to specified folder". Potem v spodnjem delu okna klikneš na podčrtano "Contains people", dodaš npr. "jaz@yahoo.com", nato podobno narediš za "Specified folder". Poimenuješ pravilo, npr. Yahu in se odklikaš ven. Če že imaš dolnaloženo pošto, klikneš še "Apply now".

Nato ponovi vajo za gmail.

marsovcek ::

Pa še za ta drugo: imaš gmail dodan v Outlook? Ali z Yahooja pošilja?

anchi79 ::

imam gmail in yahoo prek outlooka...in zdaj sem probala pa mi gre posiljanje prek yahoo-ja, gmaila pa ne (verjetno je outgoing server napačen ali kaj?

lp, anchi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10523814 (10444) donvito
»

Gmail - kje so funkcije, da dobiš potrjeno, da je nekdo odprl tvoj mail

Oddelek: Pomoč in nasveti
5953 (825) fulgur
»

gmail - obupno trapast (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
667394 (5953) Tody
»

Yahoo Mail za zdaj še pred Hotmailom in Gmailom

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
329512 (7393) ABX
»

Gmail, Yahoo, Hotmail

Oddelek: Omrežja in internet
172606 (2211) slitkx

Več podobnih tem