» »

delovanje vodne pumpe

delovanje vodne pumpe

Easx ::

Kako preverit ali vodna pumpa pri vodnem hlajenju deluje o.k. Namrec zadnje case se mi proc pregreva in imam na sumu da pumpa ne dela oz dela slabse kot prej...

Lp
  • spremenil: Easx ()

pavka ::

Enostavno pogledaš če voda kroži:\
Več glav več ve!!!

Easx ::

Ravno to me zanima. Kako na najbolj enostaven nacin pogledat ali voda krozi. Skozi cevi se ne vidi, razstavljat vsega se mi pa ne ljubi, ce ni potrebno :D

m.i.h.a. ::

Ob prižgani pumpi snami cev ne enem od priključkov in glej kakšen je "šus" pljuska iz cevi.:D

[/sarcasm]

Napiši te tvoje temperature in konfiguracijo. To, da črpalka ne deluje se opazi dokaj hitro, verjemi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

Dead_Eye ::

Če ne prižgem pumpe pride v najboljšem primeru do welcome screena :D (to poleti), pozimi lahko celo kej klikam preden zmrzne >:D
The one and only

Easx ::

Pri podrobnem pregledu delovanja pumpe sem ugotovil, da med delovanjem crkuje. Ve kdo, kje prodajajo v12 pumpe z pretokom okoli 120l/h ???

m.i.h.a. ::

In zakaj tako švoh pumpa, če smem vprašat?
Meni je maxijet 1000l/h z dvemi bloki in yugovim hladilnikom zelo ropotala zaradi preobremenitve, na koncu se je zaradi pregrevanja samo še izklapljala. Sedaj imam 1200l/h in dela vse ok.
100l/h imamo doma v akvariju in še tu komaj opravlja svojo funkcijo.

Easx ::

Zato ker mi je bolj vazno kok je zadeva glasna, kot pa kako dobro hladi. Hladi pa samo proc in se to nenavitega in za ta namen je vec kot zadosti :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj vse rabim za H20 hlajenje sistema?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221657 (1399) mazy
»

TT AquariusII Liquid cooling

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
461665 (1062) Tarzan
»

Vodna črpalka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
473796 (2944) TESKAn
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517252 (12334) the_unborn
»

tišanje vodne pumpe

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131167 (922) EX-B

Več podobnih tem