» »

Čuden Crash Sistema

Čuden Crash Sistema

Alan ::

torej..na mojmu kompu se dogajajo neke čudne stvari:\ ko hočem odpreti npr. moje dokumente, kliknem na njih, 5S ni nič nato pa se računalnik sam od sebe resetira...to se zgodi tudi če odprem moj računalnik, srearch... mozillo pa lahko odpiram normalno, kot tudi ostale programe in igre. samo ne morem priti do nobenega dokumenta.

uporabljam pa XP pro..mogoče kakšna pomoč.bi zelo prav prišla saj je stvar res fuuul moteča:\

'FireSTORM' ::

mislim da se ti poruši explorer
ker ko odpiraš kake mape ali kaj podobno kolko razumem stvar zmrzne in se restarta
probaj dat not win xp cd in daj repair
mogoče bo kaj rešilo
probat ni greh
Those penguins.... They sure aint normal....

Alan ::

ne vem če gre sam za explorer..ker sm sedaj opazil da se mi resetira tudi če npr. zaženem ad-aware in pol dam tam scan,in se resetira..pa recimo resetira se tud če ga prižgem, in potem pustim v pripravljenosti..kar na enkrat reset. če pa ga prižgem in ob zagonu stisnem ctrl+alt+delete in skenslam neuporaben krep (k so kr ene čudne stvari) se mi pa ne resetira v pripravljenosti, ampak še vedno ob kliku na moje dokumente oz moj računalnik:\

aha pa probu sm to z xp-ji..pa mi med instalacijo v winsih reče da nek fajl ne more prekopirat, pa dam pol skip, se komp reboota, in pol mi valda med pripravo na instalacijo javi napako da tega fajla ni..kriza res

'FireSTORM' ::

hmz...
eni kolegici se je dogajalo podobno kot zdaj ti razlagaš
pri njej je bil pa vzrok da ji je crknil vent. na cpu hladilniku in se je začel pregrevat
ker pa hlajenja pa ni bilo kot bi trebalo, pa se je CPU skuril, preveri temp. CPU-ja ob ponovnem zagonu

mogoče je to, ampak dvomim
vseeno pa lahko probaš tisto z repair, mogoče bo pomagalo

kaj pa če ko se začne zaganjat win če skačeš po F8 da dobiš tisti menu in tam počakaš nekaj časa? tudi resetira?
če še tam resetira je po moje hardwerska napaka kaka lahko
Those penguins.... They sure aint normal....

Alan ::

ne, ne resetira se. sam k kliknem na moj rač. al pa moj. dokumente:) res čudno..jah nč..format c: pa bo:\ al kaj?

'FireSTORM' ::

to bi ziher moglo rešit probleme ja
če še nisi, najprej probaj z repair, mogoče tako rešiš
če ne, shrani vse podatke na drug disk, ali kamor koli pač
prej še probaj pod F8 pri zagonu load last know good conf
če pa še to nebo pomagalo pa format pa na novo gor, druge ideje pa več nimam
Those penguins.... They sure aint normal....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

črn ekran / ne pokaže se namizje Windowsov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8811185 (6520) solatko
»

Windows xp bluescreen

Oddelek: Pomoč in nasveti
222003 (1684) Duhec
»

Nakljucno resetiranje racunalnika (asus p45, hd 4870...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
332097 (1252) Mordecai
»

Novi komp se resetira kaj naj najprej testiram?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211978 (1507) tomanator
»

Stalno resetiranje xp

Oddelek: Operacijski sistemi
191393 (1162) Beernarrd

Več podobnih tem