» »

Lian-Li PC-G50

Lian-Li PC-G50

Slo-Tech - Lian-Li je eden najbolj znanih proizvajalcev ohišij, njegovi izdelki pa dosegajo visoke ocene predvsem zaradi očesu prijaznega minimalističnega dizajna in precizne izdelave. XYZ Computing se je lotil enega njihovih značilnih aluminijastih modelov z imenom PC-G50. Ohišje je majhnega formata (mini tower), vključuje pa podoben koncept vgradnje komponent, kot smo ga omenili nekaj dni nazaj v novici o ohišju Sunbeamtech Zorro -- vse je zaradi boljšega hlajenja obrnjeno na glavo. Opisovalci so bili navdušeni nad kvaliteto izdelave, efektivnim hlajenjem in relativno nizko ceno, zmotila pa sta jih pomanjkanje prostora za vgradnjo komponent (posledica majhnega faktorja) ter plastični gumbi za vklop in reset. Več informacij o kištici, ki se jo da kupiti tudi pri nas, najdete v izvirnem članku.

9 komentarjev

BoLhCa ::

Lep je. Nobenega presežka, nič preveč, enostavno privlačen dizajn.

SmeskoSnezak ::

Mal sn pobrskal in našel njihovo stran. Hotel najti njihova ohišja pri nas naprodaj, a očitno imam zelo malo izbire. A ve kdo kje bi našel večino njihov ohišij na izbiro? :\ Ker kolikor gledam slikce, imajo zelo dobra ohišja.
@ Pusti soncu v srce... @

Matek ::

Cool pc mislim da ma par modelov, mlacom je mel pred časom enega, googlaj malo :D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

SmeskoSnezak ::

Ah, teh modelov , ki jih jaz iščem ni v Slo(google). Razen če ti/vi najdeš/te ohišja iz serije V-Silent. :)
@ Pusti soncu v srce... @

M-man ::

Nekaj jih ima tudi Funtech.
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

Matwic ::

Ravno prejsen teden sem pisal na www.agt.si glede Lian Li ohisij.

Dobavljiva so:
PC-V1000
PC-V1200
PC-60(61)
PC-60 Plus (verjetno Plus I)
PC-7 SE
PC-G50

Glede cen V1000/V1200 in 60/61 niso nc napisali (drugi so na ceniku na strani).

Kaksnih bolj redkih (in verjetno rahlo cenejsih kot V1000), recimo modela PC-101 in PC-A15 pa ni pogojev, da bi se jih dalo dobiti v Sloveniji. PC-A15 niti na Geizhalsu nic ne najde (verjetno se bo cez par mesecev kaj pokazalo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matwic ()

Buggy ::

Vem da povsod kujejo v zvezde ta ohisja....mene pa ze od zacetka odbijajos svojim designom. Delujejo mi nekako "jerovsek ohisja" :)...pa sploh ne da sem kaksen pristas Thermaltakovih kicev...enostavno Lian-Li mi ne potegne :)
Drugace pa imam sam klasicnega Midi od Antec-a in sem zadovoljen z cistostjo linij in pridihom modernega na tem ohisju (sicer je star 4 leta pa vseeno brezcasen)

AngelOfDeath ::

Zame je bomba Antecov P180 in zaenkrat še nisem videl bolšega ohišja :)
edit: Slovnica

Fr33man ::

Ali ima kdo tole ohišje? Koliko je dejansko placa za hladilnik za procesor? Malo mi placa zmanjkuje in se oziram po tem ohišju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vrednost LCD-ja Samsunga 920T

Oddelek: Strojna oprema
81332 (1173) iverson3
»

Zvočniki do 170€

Oddelek: Zvok in slika
91305 (1079) alenbalboa
»

19 palčni LCD do 100kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
121402 (1024) boštjan
»

SLI

Oddelek: Kaj kupiti
201987 (1382) Mirč
»

Potrebujem pomoč pri nakupu grafične kartice!

Oddelek: Kaj kupiti
221613 (1214) Senitel

Več podobnih tem