» »

kartuše

kartuše

meganboj ::

Imam HP deskjet 3550 in danes so se mi izpraznile kartuše.Sedaj pa imam problem.Kupil sem komplet za večkratno polnjenje saj se mi nove kartuše ne splača kupiti.Kartuše sem napolnil vendar mi printer še vedno javlja da so prazne.Ve kdo za kako pomoč
lp

Jackal ::

destiny ::

Men ta postopek ni deloval. Sem ga ponovil ene 5x, pa nič. Sem pa nekoliko razočaran nad ponovnim polnjenjem, saj se črnilo hitro zasuši. Printer namreč bolj redko uporabljam, ampak z original kartušami do sedaj še nisem mel problema.

Gwanaroth ::

Hja zakaj pa misliš, da so nove kartuše tolko dražje? Kar tako? Tu pa pride do izraza kvaliteta.
Lights often keep secret hypnosis..

nodes ::

ni vsak ponaredek dober...to pa sploh ne

kup od takšnih, ki stvar prej preizkusijo...npr. Brane ...Cosmos.....

zee ::

kupis laserca pa je mir :D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Bojan xxxx ::

Ma, laser in pljuvalnik sta dve različni zadevi in prakrično neprimerljivi zadevi.
Jest sem si poleg laserja omislil še pljuvalnik, ker pač z laserjem enih stvari ne moreš narest enako painless/cheap ...
Zadnjič sem vzel barve pri Branetu (Brane2) in moram rečt, da so črnila zelo OK. Govorim za Epsona, za HP ne bi vedel, ker nisem nikoli probal. Branetove barve preverjeno niso nagnjene h kakšnemu packanju, zasuševanju glave ... Skratka, se mi zdi, da so Branetove barve varna odločitev.

nodes ::

laserc je za pravne osebe...za doma je dober pluvalnik v uporabi refilov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

destiny ::

Jest sem kupil pri Crnila.net pa je stvar kar precej nagnjena k zasusevanju.

OZZY ::

zame so zaenkrat najboljša črnila od jet teca----sam ne zasledim v slo nikjer, da bi jih prodajali po deci al več tko da jih naročam iz nemčije. Pri barvnem ni opazne razlike medtem, ko je pri črni malo opazna ampak ne toliko...zato črno naročam od inkteca..Tako da je odtis na pogled enakovreden originalu....

Vse to sicer za epson tiskalni ampak sem tud za HPja isto delal in je bla kvaliteta enaka.
Go with the flow.

jerkovicj ::

Imam epsona, pred letom sem narocil barve in kartuse za veckratno polnjenje pri tintatisku, deluje brez problema, kartuse se ne susijo, kvaliteta dobra. Res pa je da se precej pogosto kaj printa in barva niti nima casa, da bi se posusila :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514337 (8917) matej5734
»

Originalne kartuše zaostajajo

Oddelek: Novice / Ostale najave
458121 (6249) Jst
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394376 (3734) Brane2
»

Refilli za tiskalnike

Oddelek: Strojna oprema
282913 (2290) OZZY
»

Kje kupim kartuse?

Oddelek: Kaj kupiti
161607 (1333) groom

Več podobnih tem