» »

Altec Lansing razčetverjenje

Altec Lansing razčetverjenje

zcetrt ::

Pozdrav.

Lastim si ATP3 sistem AltecLansinga in po treh letih redne navdušujoče uporabe mi je začel živce parati potenciometer, ki se nahaja na satelitu. Rad bi ga zamenjal, a ne znam odpreti zvočnikov. Jih morda kdo že je? Vijaka namreč ni, kaj šele, da bi jih bilo več.


Ko sem googlal, me je vrglo na mnenjalnik (saj je to jokerjev forum?), kjer je odprta tema iz lanskega decembra s popolnoma identičnim problemom. Registrirati pa se ne morem, da bi uporabnika vprašal, če je kaj uspel postoriti.

Ima kdo kakšne izkušnje? Glede na to, da je ta sistem bil stestiran celo s strani slo-Techa...
4.

Loki ::

mn3njalnik@joker.si
zadevo pa daj (obvezno!) "Sem bitje, ki potebuje pomoč na mn3njalniku"
pa reci, da bi se registriral.

drugace se mi pa zdi, da se taka ohisja razstavi tako, da na vecih mestih (kjer so ene plasticne zaskocke) pritisnes, da se plastika upogne in zaskocka sprosti. samo bo tezava, ker jih je verjetno kar ene par. zaskocke so na tem principu
I left my wallet in El Segundo

klemen22 ::

Registrirati pa se ne morem, da bi uporabnika vprašal, če je kaj uspel postoriti.

Pomoje da je najbolje da mail nasloviš kar na LordFebota. On bo že vedel kako in kaj.:P
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

zcetrt ::

Hvala za odgovore. bom poskusil na jokerju.

Kar se zaskočk tiče pa je problem, ker je vse skupaj tako trdno narejeno, da niti slučajno ne slutim, kje bi se lahko nahajale, izvijači v špranjah pa puščajo sledi, ki jih na vidnih mestih ne bi rad imel. Pri stvareh z zaskočkami pa je tako, da bi potem, ko razstaviš in zdrgneš zadevo prvič, potem miže razstavil še n-krat identičen produkt. Zato še vedno upam, da je kdo že zdrgnil svoje zvočnike in ugotovil, kako se jih pravilno razstavi8-)

Še vedno pa obstaja možnost, da so zlepljeni...
4.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Joker

Oddelek: Loža
143005 (1764) Berserker
»

JCT in Mn3njalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15820723 (13523) Gr0unD Zer0
»

kako popravit ventilator

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181662 (1128) msms
»

Katero ohišje?

Oddelek: Kaj kupiti
19835 (723) boštjan
»

Chieftec DA-01BLD; z ali brez

Oddelek: Strojna oprema
191117 (887) boštjan

Več podobnih tem