» »

windows update

windows update

drico ::

ker mi je računalo nekaj štekalo, sem na novo naložil windowse (xp professional)... nato sem poskušal narediti update z microsoftove strani... že tu se mi je zdelo čudno, ker je napis Checking for the latest updates for your computer bil na monitorju zelo dolgo, zgodilo se pa ni nič... no končno čez recimo 10 minut mi javi naj zdownloadam nek update... to storim, instaliram in resetiram... nato grem nazaj na stran za update... tam spet full dolgo cakam, e bil isti napis kot prej... in končno se pojavi neki napis, da mi bo pač preverilo ali imam original verzijo xp-jev al ne... no ker nisem tolk pošten kot drugi, mi je seveda zavrnilo... no ker sem to že delal sem pač pobral dol z neta en patch, ki uredi to, da lahko pol človek pobere dol SP2... poženem... mi napiše da je ok... nato grem spet na stran za update... sedaj mi pa že sigurno več kot 20 minut kaže na monitorju zgoraj omenjeni napis, zgodi se ne pa nič... morda kdo ve zakaj? ... ali ostalim dela ok?... je mogoče na microsoftovih serverjih gužva?... tudi test adsl linije sem naredil in je bil rezultat 880kbps, kar je čist dost... kaka ideja?
hvala
Time and again I sing your song...

neres ::

Lahko da ko si šel prvič gor brez genuine so si zapomnili...;)

Ne ampak resno ne vem kaj bi blo, ne uporabljam updateov. Najboljše da kupiš eno verzijo Windowsev, ki je že posodobljena in potem izklopiš automatic updates, wga in te reči...

OmegaBlue ::

Pomoči pri nelegalni programski opremi ne nudimo. Pravila
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211308485 (5865) anjica
»

win 7 update ne dela ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5311366 (8893) konspirator
»

NOKIA 5800 XM problem z budilko,...

Oddelek: Mobilne tehnologije
181632 (1468) Bor H
»

Windows XP SP2 Final (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
908038 (8038) MrStein
»

Router pod linux-om (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1275909 (4565) pro549

Več podobnih tem