» »

Vreme

Vreme

Terraner ::

Se tkole pred cca. 1 uro, t.j. dne 4. januarja 15 minut pred polnočjo sprehajam tam mimo Cankarjevega oz. pod TR3 in gledam uno uro na vrhu stolpnice, ki kaže +7 stopinj celzija.
Hmmm, halo?!!
Januar! Zima?!
Kje so pa nizke temperature, sneg in snežne radosti? Mar bomo našim vnukom o snegu pripovedovali le kot o nekakšni legendi? Jih bomo za ogled snega morali peljat na skrajen sever?

Skratka, vaša mnenja pričakovana?! :\

the_unborn ::

se strinjam s tabo, zima pa nikjer snega (no, v btcju za trznico je en kup snega pod zracnikom, pa pustimo to:D)
sicer zadnje zime nisem zelel snega, ga letos kar mocno pogresam

Tomi ::

Ja, glede na to, da zadnje dneve hodim pred hišo zunaj v kratkih koravih, tudi mene zanima, kaj je z zimo.
Samo je pa vseeno prijetno 4. januarja se pred hišo pogovarjati v kratkih rokavih in sončnih očalih:D
metrodusa.blogspot.com

ali3n ::

pomojem nas prava porcija mraza in snega še čaka...
Je pa res hecno tole... se mi zdi, da je vsako leto slabše ("ko sem bil še majhen" smo kidal k pr norcih!)
Ozon? El Ninjo?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

_Mortal_ ::

Zdej sneg pada
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Zeberdee ::

ja
sneg gre jupi>:D

Tomi ::

Pri nas tudi sneg, in to v obilnih količinah:D
metrodusa.blogspot.com

fRiK0 ::

Ja sam je južen in ga jutr ne bo več!
Hvala

LP Tadej

Damjan Jagar ::

Bo, bo.. Jutranje temparature bodo od -12 do -5, cez dan od -5 do -1

ali3n ::

sej je bil že cajt! >:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Imortales ::

Evo. Samo jamrat je treba pa se vse uredi.

the_unborn ::

na Tomi, zdaj pa ne bos mogu vec pozirat pred hiso:D

Terraner ::

Heh! Prej bi omenil da snega ni, pa bi ga prej dobil! B)
Ampak vseeno. Ni lih normalno tole vreme zadnje čase.
Kolega mi je razlagu da je v decembru (se pravi slabe pol meseca na zaj) na soncu termometer kazu celih 23 stopinj. Ni čudno da si nekateri privoščijo kratke rokave.

MI_KO ::

Sneg pada ja, samo kak dolgo in v kakšnih količinah?

Še par let nazaj je koraj 100% zapadlo 0.5m snega, sedaj ša že kake 4 leta več ne. Na pohorju je v bistvu samo še umetni sneg (LED) na smučiščih omembe vreden.
Problem pa ni v snegu ampak v temperaturi. Smo januarja in zelo nenavadno je, da je zunaj že vse zeleno. Če bo šlo tak dalje bomo pri nas kmalu banane pa ananase sadili.

Jaz ga bom ob prvi priliki za ziher nekaj v skrinjo dal, da ga bom lahko čez 50 let vnukom kazal.

sketch ::

Ja! Uadafak! Kakšno vreme je zdaj to? Hočem sneg, iglujčke, punce z rdečimi lici... ahem.

No ja, naj samo povem, da sem 1.1.2003 stal do kolen v morski vodi. In ne, ni se mi samo dozdevalo (imam dokaz). In da, bil sem notri več kot 5 sekund.

lp
s.
Adapt and overcome.

sidney ::

pr nas je pomladansko vreme, v nemciji poplave, polake pobira od mraza, italjane bojo vulkani zasul.... pomoje je tale nasa zemljica mal znorela. ;(
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

Thomas ::

Normalno je, da je vreme nenormalno. Trenutno je še kar prijazno, veliko bolj pasje je lahko.

No panic!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

LPP ::

Nimate se kej prtozvat, danes ste docakali svoje, samo poglejte skozi okno (ce ste sej prej priklopili sem kot storili omenjeno).. Tle na morju v Piranu pa dezuje... sax... bom spricu solo, da se pridem kepat :))
Ljubljanski potniški promet

iration ::

Ja, kar dosti ga je že zdajle. Upam, da ne bo nehal že prav kmal.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Zavo ::

Zdaj pa imate kar ste hoteli!

MI_KO ::

Še ni dovolj!!! Včasih ga je blo veliko več! To sploh ni sneg ampak jutranja rosa!:D

Gremo se vsi malo pritoževat! Zgleda da pomaga.>:D

Dami ::

Jao že celo noč ga mete pa noče in noče nehat. Za povrh pa še tak veter piha da dela polmetrske zamete. Tak ne vem kak bojo stari lahk pršl po hribu nazaj domov. Pa tak rojstni dan. Nikamor ne morm. Da stopim iz bajte me zameče pa me nben ne najde več:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

perci ::

Dami: Vse najboljše, pa veliko odjuge ti želim :D .

Damjan Jagar ::

No zdej bi pa res lahk nehu...

Se pridruzujem cestitkam.

MI_KO ::

Od mene tud: Vse najboljše, pa da bi ti starši kake sanke za rojstni dan kupli. (Pa 3 Husky-je spredaj):D

the_unborn ::

vse najboljse, snega pa naj bo se 3x tolko:)

Dami ::

Hvala hvala. Končno je nehal fejst padat (pada še zmer:D ). Plac pred bajto sn kidal 2h. Vse me boli. Škoda da me ni ker slikal kr sn bil ko snežak. Zdaj grem pa spat|O :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapadel je prvi sneg... (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67334543 (4158) globoko grlo
»

*** sneži 2016-2017 *** (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18134317 (17162) krneki0001
»

Januar nov rekordno topel mesec

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4814847 (11942) gzibret
»

Zima, zima bela... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514384 (3958) Dr.Miha

Več podobnih tem