» »

za tiste ki imajo črnobelo sliko iz TV OUTa

za tiste ki imajo črnobelo sliko iz TV OUTa

mico ::

resitev je kompozit :)
torej sam sem imel poplnoma enak problem in slika je bila samo črnobela. potem sam nabavil pretvornik iz s-videa v kompozit in kompozit vstekal v scart in dela. btw - tist pretvornik ko si ti dal nacrt zanj Kaiser be dela ker sem probal. pac ga kupis v trgovini stane pa mislim da okol 1,5k in slika bi morala biti barvna. evo zdej pa se enkrat povem kk mam js narjeto:

GF2 PRO( S-Video izhod) ---10 m dolg S-Video kabel --- pretvornik iz S-Videa v kompozit(ce kdo ne ve ka je kompozit -> to je tist kabl ko ma činče na koncu) --- 1m kompozitnega kabla --- pretvornik iz S-Video, Kompozit, Avdio v SCART --- TV

upam da je dost razumljivo ce pa ni pa kr vprasite ;)

tha_man ::

TNX za nasvet, mico. Če bom kdaj imel grafično brez composite out bom vedel kaj mi je storiti :))
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Kaiser ::

Hm, zanimivo... Skoda.
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

Arzen ::

Jaz sem si sam neredil pretvornik za 400 SIT pa del super.

promocija ::

Kak si naredu ta pretvornik?
mi lahk daš navodila ali pa poveš na kteri strani bi jih lahko našel?

TNX

Arzen ::

Doma imam napisano kateri konektor je za kaj potem samo povežeš, imam neke na papirju to napisano sam zdajle to ne najdem. daj svoj e-mail pa ti pošljem. Obstaja pa tudi veliko strani na to temo ki pa jih boš z iskalniki zlahka našel. Bom sam tudi malo pobrskal pa ti javim na e-mail.

promocija ::

moj mail je
gregor_slo@yahoo.com
8-)

perci ::

Jaz mam pa 5m dolg kompozitum in je slika slabsa, kot ce je kabel dolg 1m, tko da mi ni jasno kako mas lahko solidno sliko, ce mas 10m dolg kabel; edin ce je mogoce fora v tem, da svideo kabel nima take izgube na meter?
LP Peter

mico ::

hehe jst mam u bistvu 10m dolg s-video in ga sele nakonc pretvorim v kompozit...kompozit je pa dolg 20 cm :)
slika je pa cist ql edin zvok iz moje zvočne na TVju mi nekak ni najbolj všeč ko je tak nek kovinski.... :)

Privatnik ::

Jst mam 15m dolg kompozit, pa je slika cist lepa.
Kako pretvorbo mate s-video na cinc ??? kr dikert (sam kabel), al kej umes kak kondenzator al kej ??? Kr jst mam sam kabel, pa je slika res lepa.
Lepsa kot pa iz recieverja na videorekorderju. :D

LP

LojzePek ::

Kje se da ta kompozit nabavit?

Privatnik ::

jst mam kr direkt S-video na cinc sam kabl. Res pa je, da lahk zbiram v winsih v nastavitvi za izhod na TV kak hocem, al S-video al pa kompozit, mogoc zarad tega dela pa je slika barvna in cista. Uglavnem jst nimam nc vmes med S-video prkluckom pa cincom, sam kabl povezan na 2 pina S-videa pa na cinc.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava računalnik-starejši televizor.

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
162394 (2157) cegu
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513804 (3311) KTr1sk
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253119 (2652) romario
»

ATI TV out + SCART = ČB slika ???

Oddelek: Zvok in slika
81867 (1673) Privatnik
»

Kabel

Oddelek: Zvok in slika
151420 (1159) Privatnik

Več podobnih tem