» »

Podnapisi in microDVD

Podnapisi in microDVD

jRk0 ::

Verjetno je to ze blo napisano, ampak jaz nisem nikjer zasledil. Torej, kaj tocno moram naredit, da bom lahko mel podnapise. V ini dadoteki sem se nastavil v wizzardu, pa potem, ko gledam film pise pr izbiri podnapisov samo none.
You fuck up once, you loose two teeth.

Milko ::

Uporabljaj verzijo 1.1, kjer lepo najprej izberes .avi file, nato sound file ter na koncu se subtitle file...

Men tud na verziji 1.2 nc ne delajo podnapisi...

Jany ::

Mn delajo pa vsi podnapisi v verziji 1.2.

Borci ::

Včasih je potrebno naknadno klikniti na gumb za podnapise (levo od gumba za nastavitve).

Jaz pa takole gledam filme. Najprej klikaj na gumba s črkama M in F (na desni strani se nahaja) tako dolgo, da ti bo na levi strani pisalo DVD QUICKINI. To narediš samo prvič. Potem pa klikni gumb za odpiranje (puščica navzgor - nad vprašajem) in sledi navodilom. Najprej te vpraša za PRIMARNI Video/Audio File, nato te vpraša za SEKUNDARNI Jezik (če nimaš daš cancel), na koncu pa še za PODNAPISE. To je vse.

Povej kako špila.

TheHijacker ::

Naredi mdvd.ini in skopiraj tole not:


[Micro DVD Ini File]

[MAIN]
Title=What Planet Are You From
ID=12345678
Delay=1

[MOVIE]
Directory=.
AVIName=What Planet Are You From.avi

[SUBTITLES]
Directory=.
Format=-1
Lines=2
EstimateDisplayDuration=0
1=ENG English
File=Eng.srt


Tole sem dolgo časa uporabljal, sedaj pa sem prešaltal na Bsplayer, ki je za moje pojme boljši.
http://www.google.si

jRk0 ::

Tnx, prej sem si dljal 1.1 verzijo pa so tam delali podnapisi. Sam sem tudi uporaljal BSPlayera, ki je cisto enostaven, pa mi zadnje case tudi vec ne delajo podnapisi. Al mi javi kako napako, al pa jih sploh ne odpre, ceprav jih izberem. Weird.
You fuck up once, you loose two teeth.

TheHijacker ::

Isti primer sem imel prej dvema urama, ko sem končno dobil angleške podnapise za The Usual Suspect in sem se ga spravil gledat. Odprem Bsplayer, naložim film, naložim podnapise. Film teče podnapisov nikjer. Grem gledal fajl, ki je v MicroDVD formatu: ({5079}{5116}How are you doing, Keaton?). Fajl odprem v Wordpadu, kjer sem opazil da so na koncu trije presledki (CR). Pobrišem jih do teksta in podnapis začne delovati.

BTW: Super film!!! Takšnega konca pa nisem pričakoval. Še boljši kot pri 6th Sense.
http://www.google.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525687 (13022) podtalje
»

divx podnapisi v winXP

Oddelek: Zvok in slika
171609 (1354) rpalcic
»

micro DVD

Oddelek: Zvok in slika
191233 (895) Kaiser
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271766 (1408) Binji
»

DivX player za podnapise in cel zaslon!

Oddelek: Zvok in slika
272314 (1761) zile

Več podobnih tem