» »

divx podnapisi v winXP

divx podnapisi v winXP

Milko ::

Nikakor se mi ne pokazejo podnapisi pri nobenem filmu. Probu sem v The Playa, BSPlay, MicroDVD in to na vecih filmih, ampak nikjer ne vidim podnapisov. A ma kdo kaksen program, kjer bodo delal v tem operacijskem sistemu?

Elemen_T ::

Meni dela samo na The Playa..drugod ne. :|

danielka84 ::

meni dela vse na BS playerju:D
ni-da-ni

Tiger ::

Kateri DivX kodek imaš? Upam, da najnovejšega...

Milko ::

Imam DivX Codec 4.0 Final Release

Tr0n ::

Imam WinXP pa mi delajo podnapisi skoraj pri vseh programih. Moras si samo malce casa vzet in si zadevo dobro nastavit.

eraserr ::

men dela v MicorDVD, ne da bi mel kakšne probleme.

Milko ::

Ktero verzijo MicroDVDja pa mas? A mas podnapise v istem direktoriju kt .avi file? A mi lohk kopiras en .ini file, da vidim...

Kriko ::

Zdaj bom povedal eno glupo, ampak za vsak slučaj. Podnapise moraš posebej naložit, upam da to veš!!

Milko ::

Ja, to vem :D

Hlod ::

V skrajnem primeru probaj mplayer.hu. Strar preverjeno dela v XP. (rabis sam SDL lib.:D

Hlod.

sirotka ::

Pejt na guru3d, pa si dol potegn njihov program, res je dor in dela v XP(preverjeno).
na tle maš link

Milko ::

Sem si dlju tist program na guru3d ja, in zdej delajo podnapisi, sam ce dam da so prosojni, pol mi vedno da za ozadje neko modro barvo ;((. A ma kdo tisto starejso verzijo MicroDVDja, k si posebi zbral video, audio in subtitles file. Bi prosu za link oz. ce mi kdo lahk poslje, ker tanova verzija rabi .ini file, ampak men to ne dela. Tud k ga preimenujem v .mdv mi vedno napise "Not a valid a/v file".

Alkoman ::

ne bi rad odpiral nove teme... imam problem, in to samo pri enem filmu, drugi delajo normalno... zato mi je to še toliko bolj čudno.
Ko odprem film, mi BSPlayer noče naložiti podnapisov (imam isto ime), opcija za prikazuj podnapise je siva (ne morem je odkljukati). Pravtako imam instaliran VubSub, ki mi pravtako ne odpre podnapisov. Sem probal ene druge podnapise zraven, pa jih isto ni pokazal...
Ne vem in mi ni jasno, ali posamezen film omejuje predvajanje podnapisov (za kar še nisem slišal) ali je tu kaka druga finta?

lp
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

harvey ::

če je problem samo pri enem podnapisu, je povsem mogoče da je ta podnapis sfižen. Imel podoben primer. Druga verzija podnapisa odpravila težave.

rpalcic ::

Na obstoječem nevemkaterem xvid kodeku mi filme predvaja narobe obrnjene. kateri xvid kodek naj instaliram, da bo ok?

CaqKa ::

nekje v menijih pri predvajanju imaš opcijo flip picture.

rpalcic ::

Thanx, CaqKa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

micro DVD

Oddelek: Zvok in slika
191246 (908) Kaiser
»

AC3 pesmice

Oddelek: Zvok in slika
141288 (945) CaqKa
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271782 (1424) Binji
»

Podnapisi in avi?

Oddelek: Zvok in slika
132403 (2183) matevzm
»

Podnapisi pri Divx filmih

Oddelek: Zvok in slika
163468 (3141) shadow

Več podobnih tem