» »

Izhodi na avtoojacevalcu

Izhodi na avtoojacevalcu

totek24 ::

A kdo ve kaj bi lahko blo pri meni narobe. Imam amp Magnat RAPBULL Classic 360 in mi 3 kanali spilajo popaceno, cetrti pa spila vredu. Tudi bridge spila popaceno na obeh kanalih. A je kdo v LJ ki bi mi lahko zadevo pogledal in ce se bi dalo to zrihtat za male dnare, bi se priporocal.
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

dëych ::

Možno da so "šli" tranzistorji na končni stopnji (mogoč samo ena stran) in ti samo eno pol periodo ojača. Lahk da imaš z RCA kabli kaj narobe, torej da ti že radio popači signal. Mogoč je samo kaj z napajalnim delom narobe, sm če en kanal dela normalno potem skoraj nebi smelo, ker verjetn je vse iz ene točke napajano. Nimam pa pojma kdo bi ti to v LJ pogledal. Kakšn RTV-servis al pa mogoč v Terni v LJ (Kolezija).

LP

totek24 ::

S kabli verjetno ni nic narobe, ker so novi. Sem jih glih zaradi tega nabavo, pa je se vedno isto. Tak da zdaj mam lahko samo woofer na en kanal zalaufan, ker je ostalo vse popaceno. Bi pa rad woofer mel v bridge pa sprednji sistem na dva kanala. Sej ce je kdo v MB, bi tudi slo skozi. Samo v MB sem samo za vikend in glih nebi rad bil celi teden brez ojacevalca.
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

stromar ::

Prilepi sliko odprtega. Verjetno so elektroliti za zamenjat

Lp

20sdfj093f ::

V Terni imaš (mislim, da še vedno) g. Starca, ki če že sam ne bo pogledal, bo vsaj vedel, kam nest.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech - Težave z Zelenim Činčom

Oddelek: Zvok in slika
101649 (1367) Scorpia
»

Fersterker in zvocniki.

Oddelek: Pomoč in nasveti
453186 (2652) T0RN4D0

Ojacevalnik DENON AVR 1706

Oddelek: Zvok in slika
175085 (4831) Stepni Volk
»

Kako napeljati audio kable po steni iz sobe v sobo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
72144 (1963) umetnic
»

Problem z Genius zvočniki

Oddelek: Strojna oprema
71421 (1373) Lio

Več podobnih tem