» »

izbor smeri na fiziki

izbor smeri na fiziki

fireice ::

Vpisujem se v prvi letnik fakultete za fiziko. Izbiram med dvemi smermi: narovoslovno in matematicno fizikalno. Zanimajo me vasa mnenja o teh dveh smereh, predvsem pa kaksna je kemija na naravoslovni smeri. Ali je tezka in ali je veliko piflanja raznih reaikcij?

hvala

fireice ::

P.S.: Ali kdo ve kdaj se pride na vpis?

kopriwa ::

Vpis. Glede izbire programa kokr vidm ma matematična smer v prvem letniku več rač. praktikuma, naravoslovna ma kemijo. Če te katera od teh stvari zanima pol ne bo problema, če te pa obe ne zanimata potem je lažja varianta (vsaj za prvi letnik) matematična smer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

Tloramus ::

Jes grem tud v prvi letnik fizike. Mislm, da bom su na izbirno smer. Mogoče se bom pa zadn trenutek premislu :|

A mogoče kdo ve, če obrazec za mesečno vozovnico za vlak res dobimo na šoli? S fakultete so mi poslal obvestilo, da morm to prnest na vpis, na žel. postaji so pa rekl, da za to šola poskrbi.

Enivej - a kdo že hod na fmf kle gor? :))
Expirience is what you get, if you don't get what you want!

vice boy ::

Sej jst sm še en "junčk" sm bratranc mi je reku(k me inštruira iz fiske :P) da šele na faksu spoznaš kaj je zares fizka, da je bla tist v GIM bl tko, no to je pa tud od šolo odvisn,,,
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Fizikalko ::

Med mafijsko (matematično-fizikalno) in naravoslovno ni toliko razlike. Kemija je na izi. Mafijska ma ostrejše pogoje glede napredovanja (Matematična fizika 1 je pogoj za 3. letnik). Večje so razlike v višjih letnikih.

Obe sta kar težki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466344264 (6456) nejc_nejc
»

Ko te nategnejo na maturi (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8216259 (11821) Meizu
»

naprej za šolanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13747784 (45266) Jan987
»

Fakulteta za kemijo in kem. tehnologijo

Oddelek: Šola
4211913 (11261) ChraseR

Več podobnih tem