» »

Kebab

Kebab

1
2
»

OChack ::

ja u turčiji je bl en *urc tele bakalve pa kebabi, nimajo higjene urejene, sestra pa še kolegi so se čist zastrupil, kozlal vročina..........
Int€l inside, IDIOT Outside

Steinkauz ::

V tem letu sm pojdel OGROMNO kebabov :D
Pozimi sm ga jedu 4x tedensko, skor vs dnar je šel za kebab :D, drugače pa dokler sm v ljubljani(dijaški dom pa to...) pa vsaj enkrat tedensko minimalno. Zdej ga nism jedu že 2 meca 8-O (no ja giros v grčiji, sam ni isto)
Sprobu sm že velik različnih prodajaln kebabov in morm rečt, da mi je v ledina center najbolš(pa še eno so spustil iz 650 na 500 SIT 8-O , pa še 20m stran je :D ). V lednini preidejo na svoj račun oboževalci mesa, ker če rečeš več mesa, ga dobiš OMFG(no odvisno od prodajalca/ke) in se res nažreš :D Drugi je pol pod Namo v Tavernici(800SIT). Pol si pa sledijo: na glavni(ne konkurenca, ampak prov na železniški, kjer čakaš na vlake(za dijake/študente je 600SIT). Tle ga nardi en idijec in je meso ful dobr, edin pekočga ne vzet k res zažge :D . Pol mi je un na čopovi k ste ga na začetku omenjal(k je glavni v Kranju), je dobr kebab, sam fullll drag, edin z kako akcijo pride v meje normale. Pol pa še veliko drugih, sam ni omembe vredno :)
V lednini vedno vzameme vse, razen česnove omake(ne znebiš se vonja 2 dni :\ ) pa čebule, od pekočga pa eno žličko čilija(ful švoh) pa nej da mal več omake, če bo šel kdo v ledino center probat kot priporočilo. Drugače pa zame: Več kot je omake, boljše je :D

mtosev ::

Kaj sploh je kebab?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

;-) ::

koyotee ::

Ta kruh na sliki(lepinja) je predebel. Kruh mora bit zacinjen in zato mi je najboljsi kebab na trubarjevi kadar sem v lj.
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

d0rK ::

Kebab na Nazorjevi je nazalost precenjen. Za 960 sit oz nevemkok evrov bi mogu bit ogromen.



Najboljsi kebab je na Bavarcu, na strani kjer je borza, v blizini prodajalca sadja in trafike.

siegmund ::

V Konkurenci na glavni je pocen, ampak mal premejhn pa še tko ga skup da, da ga ne morš pojest normalno.
Na Bavarcu je dober, zlo se pa splača poskust na Miklošičevi, kjer sem bil zadnjič prijetno presenečen.
Sicer sem pa najboljši kebap jedu v Berlinu... :)
And now for something completely different...

OrkAA ::

Men se je pa kebab kšn mesec nazaj zagnusil, ker mi je prodajalec narezal meso na ogromne kose :/ Dejansko ga sploh ni narezal, ampak samo z nožem potrgal kose ;(

d0rK ::

Tist v Konkurenci sploh ni kebab...Skoda kesa.



In men se je tut kebab zagabu pred kksnim tednom....Sm jih pojedu po 6 na tedn. Po tri na enkrat.

d0rK ::

Okej, situacija je taka, da so mi najbljusbi kebab ob Telekomu porusl.


Kje se zdej splaca probat, da bo kebab obilen in lepo pripravljen?

Freezy ::

Kebapči na Miklošičevi, sm bil prejšnji teden pa majo super kebab. Če boš notr jedu je mal moteča turška muska, ker je preveč naglas.

bozjak ::

Kebaba (razn izjemoma) ne jem več odkar sem prišel z grčije - tam sem 1 teden jedel samo girose, sedaj pa mi kebab ni več dober (ker mi je bil giros tako bolši). Moram iti enkrat na tisti giros v stari ljubljani, upam da mi ne bo žal :D

Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

scala ::

Najboljše za kebab...


Dobavljali pokvarjeno meso
Berlin/München | 31.8.2007 | STA

Nemško podjetje je dobavljalo pokvarjeno odpadno meso z novimi etiketami.
V Nemčiji odmeva nova afera s pokvarjenim mesom. Neko podjetje iz Bavarske je namreč od junija 2006 različnim berlinskim podjetjem dobavilo približno 140 do 160 ton pokvarjenega odpadnega mesa z novimi etiketami, julija letos pa še 20 ton, je danes sporočila tiskovna predstavnica državnega tožilstva v Memmingenu. Bavarski minister za zaščito potrošnikov Werner Schnappauf je medtem že zavrnil zahteve po povečanju inšpektorjev živil. Meso
Čeprav je meso že bilo pokvarjeno, je nemško podjetje le zamenjalo etiketo z rokom uporabe in nato poslala pošiljko naprej "Odgovor ne more biti zgolj povečanje števila zaposlenih," je povedal Schnappauf in hkrati zahteval ostrejše ukrepanje nove posebne enote za odkrivanje kriminalnih spletk. Nemški kmetijski minister Horst Seehofer pa je v Düsseldorfu že zahteval razjasnitev novega primera "z vso strogostjo in posledicami". "Poleg nadzora je stroga kazen edino, kar vsi razumejo," je še dodal Seehofer.

Schnappauf je med drugim od EU ponovno zahteval, da bi pokvarjeno meso v prihodnje obarvali, poti distribucije mesa po Evropi pa dokumentirali s povratnicami. Po Schnappaufovih besedah naj bi o obarvanju mesa septembra razpravljali na skupni konferenci deželnih ministrstev.

Pokvarjeno meso iz Bavarske je berlinski proizvajalec priljubljenega kebaba predelal in nato dobavil v najmanj osem nemških zveznih dežel, in sicer v Brandenburg, Hamburg, Bremen, Schleswig-Holstein, Severno Porenje-Vestfalijo, na Saško, Spodnjo Saško in Saško-Anhalt, so sporočile berlinske zdravstvene oblasti.
Najprej PC, potem pa miza...

mmmato ::

Kje v Šiški, še raje v Kosezah, imajo dober kebab in burek?

bond007 ::

Ta novica je stara skor 4 mesece...- ne zdej mislit, da je v vseh kebabih pokvarjeno/slabo meso. Če bi bilo tako, bi mi vsaj enkrat že bilo slabo... Tako pa v povprečju zmažem kake 5 kebabov na teden že ene 3 leta, pa se vedno, ko pojem počutim odlično! Vedno rečem malo več mesa in pekoče omake. Naboljše kebabe v Celju imajo nasproti policije (verjetno zaradi zelo okusne omake), pri občini ni tako ok, ker ima meso malo drugačen okus, pa pekoča omaka ni tako dobra.

V MBju pa priporočam Črni panter ali pri avtobusni postaji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

DimmniBurek ::

Meni je zakon na Nazorjevi 6 - Duna Imbiss, to je za čopovo ulico. Imajo slovensko meso in je res bomba, pa še na bone je. Dobiš pa ful za bon. >:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

hamax ::

tudi meni je na nazorjevi zakon :D
studentski bon 2€ pa dobis se solato in sladico :P

bond007 ::

Za primerjavo - črni panter v MB, kjer tudi dobiš velik kebab + sladico + solato je bon 36 centov:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

whatever ::

kje pa je to v mb?
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

bond007 ::

NA Smetanovi ulici, nasproti FERI faksa - malo je skrito.

Steinkauz ::

Nazorjeva Duna imbis -bon 1,75 eur- Jufka s sirom/solata, kebab, sladica
Miklošičeva/Trubarjeva Aga Kebapči - bon 1,19 eur - Pogreta sirovka, kebab, sladica
Glavna postaja zraven tirov Alibaba kebapci - bon 0,75 eur - Solata, kebab, sladica, 0,2 dc pijače :)
Konkurenca SUX
Torej najboljši kebap mi je bil pr nami(tavernica), nema više ;(
Nazorjeva je poštena, sam je mal drago. Ajde na bon ti je itak vseen, sam brezbonov je pa drago Jufko(palačinko) dobiš s sirom, prelije ti z belo omako, sam men je bolš z rdečo :P. Čili pa je precej blag, tko da ni problema dat pekoče gor
Na trubarjevi ti kebab nardijo arabci in je zakon(če si daš pekoče gor, boš obžaloval :D )
Alibaba kebapci ma pa drugačen okus, tak bolj pristen in je tut zakon...(tut obžaluješ, če si daš pekoče :D )
Odkar mam bone jem kebab vsaj 2x na teden in se ga še nism naveličal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

koyotee ::

na trubarjevi ti ga ne pripravijo arabci ampak turki!!!
če si daš pekoče gor, boš obžaloval
to pa je stvar okusa vsakega posameznika
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Tody ::

Jest sem jedel na dveh placih kebab, pri nas na Vrhniki, ki ga pomoje zelo dobr pripravi sem mislu da ne paše med chili pa olje skupaj ampak...

Pa še na fužinah tm pr lakotniku, sam ni bil lih za prste obliznit... jedu sem ga pa še enkrat na bavarcu pa mi sploh ni bil všeč...

Steinkauz ::

Mah arabci/turki, sej je isto :P
Vem sam, da mi muska utruja :)
Glede pekočega se strinjam, sam za večino folka na nazorjevi še preživi un čili, na trubarjevi pa glavni majo pa v olju pa je precej močno.

DimmniBurek ::

Mene zanimajo tiste omake.
Kako se jih naredi, ima kdo kak recept. Zanima me za obe paradižnikovo in česnovo, ker so mi pr kebabu svetovne.:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

M-XXXX ::

Ravno zdajle pojedel enega (brez čebule in paradajza) Tako lepo pasal...:D

Mercier ::

Vaše izkušnje s kebabom?


Obrati neverjetno zaudarjajo. Eden zoprnejših mestnih vonjev.

Obupno mi je, da moram vohat kebabdžinico po celem Trgu celjskih knezov (pri občini). Samo še ena manjka v gledališču.

DimmniBurek ::

Jest hočem omakoooooooo. Oz. recept :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

dolenska ::

ti mogoče v ponedeljek zrihtam en recept. drgač je pa najjači kebab nasproti Hedere v Novem mestu. zelo velik dobiš in zelo dobr. bom šel v ponedeljek tja vprašat

DimmniBurek ::

Dvomim da bojo izdali "skrivnost" ampak, vseeno povprašaj. Reči da boš odpr kebabđinico zraven njihove :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

pivo ::

midi:podpis, tam je pa res vrhunski
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

mmmato ::

Glede omake ... IMO vse te omake bazirajo na majonezi. Vsaj glede na Konkurenco.
Probaj kak pasiran paradižnik ali kaj podobnega zmešat z majonezo, kislo smetano ... Malo je treba eksperimantirat ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mmmato ()

Steinkauz ::

Sam verjetno bo drugačen okus
Omake so res zakon sploh na nazorjevi je paradižnikova božanska . Tut česnova je bla precej kul, kr naenkrat ma pa totalno premočan okus po česnu baziš še cel dan :| Enkrat sm kupu te omake v trgovini in ni niti približno enako, totalno premočan okus, tko da so precej zanič.

whatever ::

V Slovenski Bistrici je najboljši in največji kebab. Postreže ga pa model, ki ma 6 prstov na eni roki.:D
Genetski promašaj, ali pa GSO hrana.:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

tx-z ::

Fuj kebap:O Sploh ne morm niti gledat tistga kaj šele da bi to jedu:O ;)

Že če pomislš kok časa se tist tm na vročini greje:O Pr kšnih pomojm par dni :\ :O
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

DimmniBurek ::

hehe, bo več za druge :P
There Is No Stronger Drug Than Reality

iskra ::

Meni je Aga Kebapči na Trubarjevi (oz. podaljšku Trubarjeve, pri Ilirski) v Ljubljani raketa. Za 3€ dobiš mesa da te posede, za bon (1,30€) pa dobiš še baklavo in neko sirovo štručko (krneki, ma jebi ga). V Novi Gorici pa en majstr lupi ljudi s kebabom za 2,80 (oz. 2,90€, če je govej). V primerjavi s tistim v Lj je ta goriški res zanič pa še 1/4 manjši.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Steinkauz ::

Zigam kolker gledam je za higieno poskrbljeno velik bl kot v kaki levi gostilni. Prit enkrat predem glih k zapirajo pa boš vidu, da ti da meso zastonj če češ, ker ga stran fuknejo(čeprav ponavadi ga zmanjka).
Če ga pa niti probal še nisi , pol pa sploh :rolleyes:

Spock83 ::

Malo se mi je zagnusil, ko sem videl prodajalca med strganjem mesa... švic je tekel v potokih po mesu.

tilinho20 ::

Meni je pa najbolj všeč kebab v Grosuplju. Pa še licenco ima.
Sem pa skoraj mislil postat vegetarijanec ko sem videl da reže meso z ''brivnikom za lase''. Neki je bilo podobnega.

Steinkauz ::

No bolj na fleksarco vleče:D
V duna imbiss(nazorjeva pa na trubarjevi kamor jst hodm je dobr, pa tut nism še opazu da bi se kdaj kej nehigienskega dogajal :))

fosil ::

Glede na to, da vse skupaj dela pred tabo, kej zelo ogabnega ne more narest. Kakšno pobiranje stvari s tal in pluvanje v hrano tako odpade. WYSIWYG sistem torej. V gostilni recimo nikol ne veš kaj se dogaja zadaj.
Sicer pa, kar te ne ubije te naredi močnejšega :D
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

shadowfax ::

Meni je tud dober v aga kebabčiju na Trubarjevi, sploh se splača na bon (če si študent), tako mam še baklavo za malico pa sirovo za večerjo :D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nobel Kebab (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30140351 (26797) Mare2
»

Kebab omaka

Oddelek: Loža
3732237 (25444) ;-)
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245399 (41064) PINki
»

Disk hladim z/s:

Oddelek: Novice / Ankete
132034 (2034) MaX
»

Najglasnejša komponenta v mojem računalu je:

Oddelek: Novice / Ankete
91916 (1916) Fury

Več podobnih tem