» »

mp3 player za ms dos

mp3 player za ms dos

SkIDiver ::

Za sam pleyer za ms dos vem da obstaja. Zanima me pa če obstaja player pri katerem lahko razvrstiš muzko v pod direktorije za boljšo preglednost in hitro iskanje. Pa da recimo še zbiraš način predvajanja kot so recimo shufle, continious play, single only play.

Če bi pa hotu sam tak progy spisat kje bi ga mogu pisat za ms dos?

To nucam za prikaz na LCD-ju velikosti 4x20
  • spremenil: SkIDiver ()

krucymucy ::

A si boš Mp3 player naredu za v auto? Jest sem ga tud mislu še pred dvemi dnevi cel zagret... zdej pa sem vidu, da je brezveze... v italiji dobiš player (discman) za 180.000 lir pa še ivo lohk dobiš nazaj... tak da...

Je pa res če ni narejeno doma ni vredu...
P.S . kje si dubu LCD pa kolk si dal....

SkIDiver ::

Ja točno to sm se spravu delat. Krucymucy jz mam namen začet z 4x20 LCD-jem. Samga LCD-ja še nism kupu saj ga bom naroču iz avstrije ker je znatno cenejše. Kasneje bom sam sistem malo nadgradil in dodal tudi grafični LCD. Za začetek pa nucam sam eno zadevo ki bo delovala.

En program sem najdu na ta način kot sem ga opisov v zgornjem postu. Samo deluje v Linux okolju. Jz bi pa raje zadevp v DOS-u ker se hitreje zaganja in bol enostavno je pri ugašanju saj dos ne sporoča napak. Sicer za linux ne vem če jih. Bom pa probu v kratkem.

Če pa ni doma narejeno ni isto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene iger za konzole v 90ih ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6013929 (11362) bambam20
»

Tetris je star 30 let

Oddelek: Novice / Igre
268612 (6328) Baja
»

Napajanje PCja v avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6810648 (7914) stromar
»

A je kdo tu s ST-ja že montiru v avto kompjuter, za poslušat MP3-je

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241924 (1296) CHAOS
»

Car mp3 plyer

Oddelek: Zvok in slika
141408 (1144) l33t

Več podobnih tem