» »

utišati napajalnik

utišati napajalnik

štromarka ::

no ko sem bral članek kako so v olje potopili cel pc sem prišel na misel da bi v napajalnik nali olj za trafo in na ohišje napopal hladilna rebra in bi imel tih napajalnik

prosim tiste ki imate izkušnje s kaj takim dai poveste svoje mnenje

predvsem me skrbi da konvekcija nebi dobro lavfala malo sem mislil da bi dal not ventilator da bi mal mešov no sej bom vidu

vsekakor bom najprej probov na enem at napajalcu


vaša mnenja prosim

SpeLKo ::

Če hočeš imeti tih napajalnik moraš imeti vsaj 120cm ventilator ali 140cm. Jst tega z oljem ne bi probaval (sm raj kupu novga s 140cm ventom):D

;-) ::

Nevem kak misliš...a cel napajalnik(notranjost njega) bi blo v olju? Pol še pa vent da mi mešal olje:D ??? Hmmm pa nebi blo to mal preveč za ventilator ki je navajen na zrak? itd.

Pouh ::

Ventilator nujno(5000rpm), da zreze krompir k ga das not in dobis pomfri.:))
Pa pazi, da bos dobro zatesnil. Pa slike pol gor dj. (probej sam na at napajalcu)

Mazo ::

daj not vodo in potem bo vse tiho

kinca ::

Na notranji strani napajalnika sem izrezal luknjo za še en ventilator, ga namestil in zaporedno zvezezal napajanje obeh ventilatorjev. Ventilatorja se vrtita počasneje, hrupa je precej manj. Slaba stran te izvedbe - če se pokvari eden od ventilatorjev, tudi drugi ne dela, napajalnik se lahko pregreje in neha delat.

olje???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kinca ()

Mazo ::

Hm..........tole si pa res slabo naredil, saj ti lahko crkne napajalnik od vročine, če ti crkne.
Ej, jaz ti dam nasvet: jaz sem kupil napajalnik LC POWER 650W. Tiho dela kot se šika. Rajši kupi napajalnik ne pa da olje daš noter.
Jaz bi izrezal na spodnji strani napajalnika luknjo za 14x14 vent. in bi ti bolj tiho delovalo s pomočjo upora ali pa potenciometra.( to je zadnja možnost kaj se da narediti, saj se olje čez čas pregreje in nato kako boš hladil olje?:\
Ali pa si nabavi vaporchill ali kaj je že ta stvar.


Delaj kaj boš naredil na lastno odgovornost !!!

AngelOfDeath ::

Jaz sem en ventilator odstranil ta drugega pa povezal preko krmilnika in ga vklopim samo ob obremenitvah...

Napajalnik je 350W Enermay ohišje pa Antec P180
edit: Slovnica


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Račnualnik nerazumljivo počasen

Oddelek: Pomoč in nasveti
402530 (1769) legice
»

Silent gaming PC do 1500€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
657633 (5717) axee
»

napajlnik in ventilatorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262206 (1869) Pyr0Beast
»

se znajo diski potapljat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5531370 (30623) krucymucy
»

Neslisen comp kako?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121147 (870) Spajky

Več podobnih tem