» »

Urgentno rabim sliko...

Urgentno rabim sliko...

kuglvinkl ::

... ki prikazuje monitor 4:3 in 16:9.

Thnx.
  • zaklenil: Primoz ()

5er--> ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tody ()

kuglvinkl ::

thnx

C_maniak ::

res bi bil problem poiskat dve sliki monitorjev in jih zlepit skupaj... pa ziher bi porabil manj kot teh 8 min za reply.

edit: sej mi je ze zal, da tecnarim, ampak se mi res zdi, da bi si ti (ze kot moderator, pa tudi drugace vem, da nisi neumen ;>) na lazji (in hitrejsi, as mentioned) nacin poiskal zadevco.
pa če bi bil avtor topica kdo drug, bi ziher padlo vec takih neumestnih komentarjev in tezenje/zaklep moda. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C_maniak ()

kuglvinkl ::

jezus kristus, kaj je pa s tabo narobe? Sinko, ko se odločim, da čem imet stvari takoj, se to tudi zgodi. In v času, ko sem pisal novico mi je peter nalimal slikco. A štekaš? Ne moreš verjet....

lymph ::

Jaz bi temu prej rekel razvajenost v stilu, kaj pomeni ta in ta končnica, a ta isti bi lahko našel odgovor v 1min, če bi v google vpisal dve besedi.
"Belief is immune to counter example."

C_maniak ::

ne bit jezn zdej, kuglvinkl.
pravim samo, da bi v času, ko si pisal post, že dobil sliko. kar je v tvojem primeru zagotovo nisi, kar je evidentirano in tudi teoretično ni mogoče.
dobr, pustmo zdej to...

smilyxx ::

A kle človk še za pomoč ne sme prost?
Save water.
drink beer.

karafeka ::

Če bi vprašal kaj takega kdo od navadne raje (boh ne dej, kak persona rudis), bi bila tema zaklenjena še preden bi pritisnil na pošlji :).

C_maniak ::

tako kot bo tudi sedaj. :)

oglasil sem se samo zato, ker me je presenetila tema in ker bi hitreje sam našel, če je že bilo tako urgentno.

billgates ::

ka nardite iz tega ce nekdo rabi hiro eno sliko(celo debato)

Good Guy ::

lock....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

kuglvinkl ::

Ne, zaklent ne sem. TO bi blo svinjsko. Lahko pa tema umre (ali jo zaklene kdo drug). Tle sem navaden user.

BigWhale ::

Jaz bi zanj zahteval naziv!!! Vsaj to!

;>

;-) ::

"ka nardite iz tega ce nekdo rabi hiro eno sliko(celo debato)"

zato ker če bom naprimer jaz rabo eno sliko bedno bojo moderatorji zagnjavli.

ja sej ste carji ja - daleč od tega ste! daleč od moderatorjev ste

a............j...........d............e u...ž..i....v..a...j....t...e.......v.....g...l...u..p....i...t...e...m..i.....v...kateri...n.e.sodelujem več-----odkar---kliknem----Pošlji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214440 (10782) V-i-p

Revija JOKEr --> Kritika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13016436 (12797) OwcA
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076883 (5216) lordgreg

Več podobnih tem