» »

Msn Messenger LIVE

Msn Messenger LIVE

TheOne21 ::

Lp..mene zanima če obstaja kšna fora de bi se pr msn 8.0 vidlo barvne nicke?
tnx za odgovore

Klemzz ::

pr starejših verzijah se je dal to nardit s msn plus! programom, tle maš link za live verzijo

ffka ::

www.deznejdaone.cjb.net:) :) :O tm mas med programi msn plus za live messenger

TheOne21 ::

ola..najjači tnx zakoon to sm rabu.hvala obema:D :D :D :D :D :D :D

Mr. Wally DJ ::

da ne bom nove teme odpirou, bom kar tukej vprašou. problem je da mi ne dela funkcija "mapa za izmenjavo datotek". ko hoče nekto to z mano ustvart men vrže sporočilo, da mi ne podpira te funkcije. kdo mel podobne probleme? rešitve?

tnx!

Zgodovina sprememb…

Damjan Jagar ::

Verjetno imaš MSN Live inštaliran?
http://jagar.si

korposlav ::

Jaz mam tudi ta msn live, zaj pa me zanima, kaj se napiše namesto (!WAT), da se vidi kera muzika se posluša v winamp. in katera tipka je za to.
LP
Sašo G.

ZoMk ::


Za Messenger Plus! Live obstaja tudi slo. prevod (mal "reklame":), je pa treba datoteko naknadno vstaviti v mapo Languages, kjer je instaliran Plus.
:)

Mr. Wally DJ ::

Verjetno imaš MSN Live inštaliran?


ja, sem zbrisou dodatek za msn, pa live pa še enkrat gor, pa tut še kr ne dela;((

Klemenn ::

da se vidi kera muzika se posluša v winamp. in katera tipka je za to.


jz pa o tej funkciji ne wem...pa če bi en to mal razložu!

Mr. Wally DJ ::

jst uporabljam kar MessengerAmp v2.2 pri katerem lahko še določiš kako naj ti izpiše naslov

r5r ::

Moj Windows Messenger Live prikaže pesem brez posebnih dodatkov. Seveda uporabljam Winamp 5.24.
And it makes me wonder.

Mr. Wally DJ ::

imam še eno težavo. ko kliknem na stik, da mi odpre njegovo kartico, mi napiše da se do tega prostora ni možno povezati(če ima seveda msn space). zakaj ?

pepelopez ::

veste kaj pa mene zanima, a obstaja kaksna moznost, da vidis s katerih naslovov se je vpisovalo v tvoj MSN racun.

Ter koliksna je verjetnost da ti kdo spremeni NICK v MSNju ce ne ve gesla??

Something shity happend to me :))

Zgodovina sprememb…

qarte ::

da ne odpiram nove teme bom kr tuki vprašu.a je kšn program za msn8 ki ti samodejno menja slike vsake tolko časa in kje se ga dobi če je

eales ::

Obstaja skripta za msn plus, ki ti spremeni sliko glede na trenutno stanje(ko spremeniš stanje se ti slika spremeni na tisto ki si si jo po želji predhodno naštimal) Moreš met inštaliran messenger plus live. TO je ta skripta(pri starejših verzijah plug-ins). To instaliraš nato pa enostavno greš tja kjer imaš instaliran messenger plus live, nato pa scripts, nato pa v mapo display picture status changermogoče mal drugač piše(trenutno nimam inštaliranga msnja) Tuki samo dodaš sliko notri, ji spremeniš ime v busy.jpg(če hočeš da se prikaže ko si odsoten), itd. Staro sliko z tem imenom pa lepo zbrišeš.

eales ::

Sm mal naza prebral in tale slo jezik je super.Vem da je mal vn iz teme sam vseen.

Dejcc ::

Zivjo

Se ena stvar za msn porihtat: http://www.mess.be/
Z messpatchom lahk nastimate da iz winampa pise kera muska spila, odstrante reklame, izklopte nudge..... zanimiva stvar uglavnm

Lp

qarte ::

hvala smo nism iskau tistga.sm pa našu kar sm iskau in to je msn animator


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675426 (16067) tilinho20
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479383 (4956) Zoro3
»

MSN mesenger - le en naslov na računalniku

Oddelek: Programska oprema
51372 (1133) ZoMk
»

MSN izgled-rad bi da bi nov izgledal kot star-brez osebnih spročil

Oddelek: Programska oprema
101273 (1022) darkolord
»

Msn messenger

Oddelek: Programska oprema
102011 (1716) Inja

Več podobnih tem