» »

Panorama slike

Panorama slike

JOKER ::

Prosil bi za en odgovor in sicer :

Ko s fotičem naredim posnetke v panorama varjanti, mi jih program lepo združi. Nimam problemov, zadeva dela bp.

Sem pa zasledil na nekaterih straneh, da je možno, da te posnetke samodejno obrača.
Veste kaj mislim a ne?
Ponavadi imajo to nepremičninske agencije da predstavljajo strankam recimo kako zgleda dnevna soba in potem se slika obrača in ti pokaže kompletno sobo.

Zanima me, kako se imenuje program s katerim je možno to naredit.
Ne vem pod kaj sploh naj iščem v googlu, ker si ne znam predstavljat kako bi se naj zadeva sploh imenovala.

Vnaprej se vam zahvaljujem za odgovor.

P. S.
Tako mislim, kot je na tem linku - prva slika! Diamantdent. Com/index. Php? Mn=de, fogaszatiklinika tukaj!

Lp
________________________________________________________
Ka te češ ....

opeter ::

Če se dobro spominjam so te rešitve neka vrsta Javascript kode ali pa nek Schockwave dodatek. Nisem pa 100%-no prepričan. Upam, da ti bo kdo znal odgovoriti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bluefish ::

tudi jaz točno ne vem, s katerim programom to narediš. Enako pa je tudi QuickTime VR.

#000000 ::

To nardiš s fotošopom, sicer rabi uporabnih naložit player/plugin, je pa tega sw kr neki, lahko nardiš tud v flashu, in za Qtime tud obstaja, obstaja celo neka čist zastonj (oskubljena a vendar zastonj) katere imena pa se ta trenutek ne spomnim (ven pade swf) bom pogledal mal po zaznamkih če je kje pripeta povezava. BTW tako programje tudi ni pretirano poceni. LP

#000000 ::

Evo s Photoshopom lahko narediš sliko za viewpoint player uradna stran tukaj... Ni glih to kar si omenil ampak trenutno bolšega nimam v glavi. LP

JOKER ::

Hmmm ... z photošopom praviš !?
Kam se pa naj zaženem v photošopu ?
Kje naj kliknem v PS, da lahko začnem ?:8)

Kako pridem do tega, da bi lahko začel kreirat zadevo ?
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Sem mislil, da obstaja kakšen full simpl vmesnik za tole ...
Jaz sem si predstavljal takole :

Vstaviš Panorama slike v program, izbereš, da jih naj rotira in konec.
Zadevo posnameš in stvar rešena.
________________________________________________________
Ka te češ ....

#000000 ::

Sej obstaja simpl vmesnik, no sem prej pozabil oment kako, odpreš PS (za CS in CS2 sem 100% da gre, ta ostale pa ne vem) greš File / Automate / Photomerge / potem izbereš ali boš uvozil posamezene file, ali cele mape / ko si fertig ti program sestavi zadevo sam (ni pa nujno) ali pa začneš slikce zlagat sam. Po končanem zlaganju samo klikneš OK in ko je fertig, file / export / ZoomView, kjer te spet pričaka vmesnik kjer določiš kar se pač določiti da. Upam da ni pretežko. LP

edit: aja vsako sliko lahko spraviš v zoomview če jo odpreš in export / zoomview.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

JOKER ::

1000x ti hvala !
________________________________________________________
Ka te češ ....

#000000 ::

No tole sem še najdu, in verjetno je imel otvoritelj teme tud nekaj takega v mislih,
primer

tutorial

programje

edit :D Tole je definivno kar iščeš Panorama factory LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačna programska oprema (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Programska oprema
1172488063 (11075) GupeM
»

Microsoft Photosynth

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
233100 (2212) AtaStrumf
»

Iz večih slik v eno panoramsko: kater program?

Oddelek: Zvok in slika
71058 (934) JerKoJ
»

Virtualna predstavitev prostora

Oddelek: Programska oprema
171582 (1389) Vesoljc
»

Kako iz DV narediti DIVX?

Oddelek: Zvok in slika
392386 (1773) marS

Več podobnih tem