» »

AMD spušča cene

AMD spušča cene

«
1
2

bob_rock ::

Amd je uradno razglasil spust cen Athlon 64 X2 in Athlon FX do 51% :D , a se komu sanja kdaj bo to zadelo naso malo Slovenijo ??? Verjetno bo pa za počakat da se razproda zaloga al kaj ??
  • spremenilo: bob_rock ()

Pesjan ::

uhuhu, bom pocakal do jeseni(BF2142) ali pa do drugega leta(ET:quake wars)...čeprav bi najraje kuj kupil...bah

mandarin ::

cene so se ze spustile..... KLIK
in o tem je ze napisano na forumu..... KLIK

bob_rock ::

ups pardon nisem vidu te teme na forumu .... :(

MEDENA ::

ja samo za AM2

tudi za 939 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

RC14 ::

Uuu, pa res so že nižje cene, upam da kmalu tudi za 939 podnožje.


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

Veron ::

se splača menjat A64 3000+ 2.5Ghz za X2 3800+?

mtosev ::

Ja saj bo v igrah in programih kateri podpirajo dual core predcnejša razlika.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::



Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Veron ::

Pa je sploh kej takih programov in iger? Bo zaradi menjave proca 7600GT kej bol "živahna"?

DominusSLO ::

http://www.geizhals.at/eu/a157457.html
V nemčiji je x2 3800 box že pod 150EUR...
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Veron ::

+ poštnina pa si na istem ;)

mtosev ::

Nekateri se sprehodimo do Gradeca.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Veron ::

Pa bi pri tem sprehodu še men kej prnesu? :P

DominusSLO ::

Glede na to, da ga dobiš na zgornjem linku od mandarin-a za 39k sit, se v nemčijo x2 3800+ ne splača...
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Veron ::

A sm prou vidu da majo X2 proci napetost 1.3V? Torej bi na asrock plati komot dvignu za 0.15V kaj bi blo kar dost za neko navijanje? Pa če ma kdo kako info do kok približno grejo ti proci?

baal24 ::

Veron: kolikor sem gledal je v večini sedanjih iger kombinacija z X2 3800+ počasnejša od enojedrnega 3500+. Po moje se ne splača menjat.
Članek s primerjavami procesorjev: povezava

In še drugi članek, v katerem so primerjali v koliki meri je odvisna procesorska moč za učinkovito poganjanje iger. V večini primerov je odvisno od moči grafične, ki jo vsak današnji procesor zadovolji.

lp.b.

RC14 ::

Se popolnoma strinjam z baal24.

V igrah ima najpomembnejšo vlogo grafa in zadostna količina rama (vsaj 1GB). Sicer mora biti v navezi z grafo tudi soliden proc, vendar ni velike razlike oz je skoraj neopazna razlika , če primerjamo recimo X2 5000+ in kakšnega conroa recimo 6700. Razlike so velike v nižjih resolucijah in na low detajlih (tako tudi testirajo v večini testih), ko pa se poveča resolucija in po možnosti še vklopljen 4xAA pa razlike niso več omembe vredne. Za tistih par slikic v prid hitrejšemu procu pa se res ne splača belit glave in zapravljat 100k+.
Če imaš danes recimo kakšnega A64 3500+ ali pa 3000+ navitega na recimo 2500Mhz je čist dovolj zmogljiv za poganjanje vseh iger, hitrejša grafika pa se še kako pozna v igrah. No, verjetno se bodo zdej našli posamezniki ki bodo temu nasprotovali, ampak jaz sem sam to stestiral in ugotovil pa tudi na netu je par takšnih člankov, tk da bo kr držalo to. So pa res določene igre, ki so tudi procesorsko dokaj požrešne, vendar kot sem že reku, če maš soliden proc, ni panike.

On topic:
AMD bo ob teh cenah še vedno zadržal veliko uporabnikov, saj so še vedno zelo dobri in hitri proci za večino folka. Še posebno zato, ker so plate za AMD-ja veliko cenejše. Za tistih 5% več slikic v igri pa se res ne splača belit glave.


lp

Smeagol ::

V bistvu zadnje case precej testirajo tudi pri visjih locljivostih. Poglej npr. locljivosti (in razlike med procesorji) tukaj:

http://anandtech.com/cpuchipsets/showdo...
http://anandtech.com/cpuchipsets/showdo...

Je pa res, da gre za mocan graficni podsistem, ki ga ima redko kdo doma. Sicer pa tudi ni veliko tistih, ki igrajo na 1600 (vecini se monitor ne zmore take locljivosti)

Drugod testirajo navadno ze kar na 1024. Mislim, da ni vec veliko tistih, ki na 640 ali 800.


Imas pa prav. Verjetno bi bila razlika v prid conroeja se vecja, ce bi sli testirat na nizji locljivosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smeagol ()

mtosev ::

Za tistih 5% več slikic v igri pa se res ne splača belit glave.

Prej se pa se je poudarjalo da je AMD hitrejši v igrah. Zdaj pa 5% več ni pomembnih. Zanimivo. >:D >:D >:D >:D

Drugače je to super da nebote šli na Intele. Bom jaz lažje do Conroe-a prišo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

globoko grlo ::

če bi zdej kupval nov comp, a se mi bolj splača AM2 al 939 vzet?

mtosev ::

S939 počasi umira. Tak da AM2. Še boljše od tega pa je Intel Core 2 Duo.

Oz razen če maš že DDR ram in ne misliš menjat potem S939.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

OChack ::

če bi se AMD in intel združla, bi mtsov še vedno intel uzev :)
nism še vidu bl zagretga talenta>:D
fora je da je biv učasih AMD za 5% hitrej, pa za 10% cenej od intla, tko da je tle fora, logično je da če daš več za procesor da bo tud hitrej obratno pa ne, pač pomembn je razmerje SIT/fps ki ga dobiš iz ene konfiguracije. za nek denar ki si ga prpravlen utaknt v to kišto
Int€l inside, IDIOT Outside

Smeagol ::

Ko je govor o asrock platah. Vam dobro delajo? Tudi jaz sem jih priporocal ljudem (sicer takim, ki racunalnika v bistvu skoraj nic ne uporabljajo in je vazna samo cena)

Sam pa npr. zase nikoli ne gledam maticne plosce, ki pride pod 200 usd. Tista zgoraj, da ce ne navijas ni vazno katero vzames je res smesna. Torej se po tvojem (zdi se mi da klemen22) plosce razlikujejo samo po tem kolk se da navijat :\
Ves npr. da imajo nekatere plosce vec plasti, druge manj? Ves koliko ti pri stabilnosti pomaga ozemljitev? Ves ....

Le zakaj bi kupoval avto za 5 miljnov, ce ti ima pa ze 10 let star golf 4 kolesa in volan. Je edina razlika v tem kolk lahko "tiscis" enega ali drugega?

klemen22 ::

Hotel sem povedati le to da ena plata za 20k sit dela na defaultu pač dovolj dobro! Ne vem zakaj bi za normalno rabo dajal 50k sit če ne misliš navijati. A zato ker maš potem ene 10 USB priklučkov ter še par teh neuporabnih dodatkov ki pa dodatno zvišajo ceno plate?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

OChack ::

4 klesa, volan pa mašina, to je to, kšna bremza pa streha več pa ne rabš:)
glih tko se da z plato za 20 flik procesor navit, razlika s eopaz v maksimumu, pa kera pol prej crkne, lahko da ma plata az 50 jurju bolše kondenzatorje, ni pa nujno, nj en prever če ma 2 sorodna modela iste firme.
Int€l inside, IDIOT Outside

kikicar ::

Imam eno vprašanje, da ne odpiram nove teme!

Zdej mam p4....Šel bi na amd x2, pa me zanima kaj se mi bol splača socket AM2 al s939, glede na to da morm pri am2 menjat še rame?

Veron ::

je blo doskrat rečeno, če imaš dobre DDR rame, raje kupi s939, če pa kupuješ komp popolnoma na novo pa AM2

muzičar ::

Noja jaz bi rekel AM2, ker s939 bo počasi ustavljen + K8L naj bi delal na AM2 (downgradeable iz AM3) tako da ne vem koliko se splača sploh kupovat s939 edino če veš da boš potem imel denar čez recimo eno leto za novo plato in rame oz. bo AM3 deloval tudi z DDR2 (najbrž?).

Smeagol ::

Razlika med cenejsimi in drazjimi ploscami ni samo v stevilu dodatkov, ki jih ti vidis. Res je da imajo drazje mogoce se dodan raid kontroler in podobne zadeve cenejse pa ne, ker poskusajo prisparat vsak dolar.
Verjetno je tudi razlika v navijanju, pa to spet ni to.

Cenejse plosce imajo manj plasti kot drazje. Pri drazjih ploscah imas npr. celo plast namenjeno ozemljitvi. Vsaka taka plast pa ceno plosce precej dvigne. Pri samem performansu ne bos tiste ozemljitve nic opazil, jo bos pa pri stabilnosti. Pa kot je rekelOChack, tudi v sami izbiri komponent je lahko razlika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smeagol ()

RC14 ::

Smeagol:
Pa ti si res smešen. Torej po tvojem naj vsak kupi plato za 50k, pa čeprav računalnik uporablja samo za word, urejanje teksta, internet..... Pametna naložba, ni kaj?:\
Asrock plata je čist dobra za nezahtevne uporabnike (neoverclockarje). Pač tistih dodatnih bonbončkov plata nima ki jih itak 30% ne izkoristiš (milijon USB priključkov,raid controlerji....). Pa ne zdej nabijat z nekimi dodatnimi plastmi, folk se s tem ne obremenjuje, važno da dela plata in ta plata dela čist ok.


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

Fizikalko ::

No, no, če kdo naklada, si to ti. AsRock plate (mam jo sam) so ok za svoj denar, niso pa absolutno ok. Kar po tujih forumih poglej - ta opevana Dual Sata plata ima kup hroščev in HW napak. Veliko uporabnikov ima probleme z občasnim resetiranjem, hreščanjem zvočne kartice zaradi vpliva mrežne kartice, FSB problemi,...

muzičar ::

RC14 pa ti sploh veš kake plate imajo po raznih firmah (bankah, ministrstvih etc.) pa tudi doma za Word nimajo nekvalitetnih plat če ve kdo v hiši kako se temu streže (bankah, ministrstvih etc.) -> QDI in ne Asrock, ker mora biti zagotovljena kvaliteta, mora biti brez občasnih resetov ipd. simpotmov Asrock-a -> ker ne smejo kar tako izgubljat podatke. Nekateri ste začel sedaj pretiravat s Asrock-om, tok dobre pa spet niso da bi jih pa zdaj tlačil povsod.

Smeagol ::

RC14. Saj bi ti rekel, da si smesen pa pac nisi.
Ce ti ne opazis razlike med fiat punto in audi A3 je pac ne. Mnogi je ne. Moja soseda jo opazi, samo ce sta razlicnih barv. Eden je moder, drugi rdec. Ce sta oba rdeca gre po njenem za eno in isto zadevo - rdeci avto.

Nisem pa nic rekel, da so asrock slabe pac za tiste komur so namenjene. Nezahtevne uporabnike, ki ne bojo zapolnili vseh pci slotov, vseh slotov rama, ki jih ne motijo obcasne nestabilnosti (oz. jih pripisejo microsoftu ali komu drugemu). Tudi jaz ljudem, ki racunalnik prizgejo 2x na teden, da pregledajo mail priporocam take plosce.

No pa da se ne bos sekiral. Ne obremenjuj se z ozemljitvami in podobnim. Vazno da imas dovolj prikljuckov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smeagol ()

RC14 ::

Ma kdo tukaj govori o nekih minstrstvih in bankah, kr neki obračate besede. Js govorim za nezahtevne uporabnike (za domačo uporabo da se razumemo), ne pa banke in podobno. Sej ne trdim da je plata super in da nima hroščev, bi bilo tudi že čudno da plata za 15k ne bi imela hroščev ane? A plate za 50k pa nimajo hroščev , tam pa se nobeden ne oglasi ha?

Plata je čist ok, še posebno če pogledamo koliko stane, pa poznam par ljudi ko ma to plato in še danes dela brez problema (še moj brat ima asrock, neko starejšo plato), pa se mu ni še nikol resetirar računalnik.Čudno res.
Če pa vi hočete od asrock plate 300 FSbja in neke mode delate na plati in podobno, pol pa tk ni čudno da je zjebe in resetira, prvo se vprašite kaj hočete od plate, mogoče pričakujete preveč, pol pa ko to ne dosežete pa je slaba plata. Da bi pa dajal 50k za plato, pa mel procesor na default in mel računalnik za osnovna opravila se mi pa zdi prav butasto. Sej ne govorim da je treba zdej kupit asrock plato, pač primer sem dal,ker je lih bilo govora o tej plati, lahko tudi kakšno gigabyte plato, ki so tudi poceni iz zelo dobre in stabilne plate, sam ne, je prepoceni zate, torej očitno ni uredu plata?


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

wishmaster ::

No če smo že mal zašli iz teme, še bom pa jaz mal pri tem pomagal:D. Asrock plate so sedaj vredu. Da ne omenjam problemov pri starejših modelih (izklapljanje SATA diskov, napihjeni kondenzatorji,kakšna grafična sploh ni delovala kot se šika... ). Za tako ceno veliko ponuja. Novejše plate delajo brez problema in sem jo že marsikomu svetoval. Zgoraj je bilo govora o bankah. Banke imajo predvsem IBM-e in Compaqe. Sam sem imel že probleme z napihjenimi kondenzatorji. Pred leti sem imel neko plato proizvajalca PINE,drugače sem prisegal na QDI. Najbolj se smejim pacientom, ki kupijo asrock plato, pol pa še grafično za 80.000 SIT.Jaz raje dam mal več za plato, ker plate ponavadi ne menjaš na vsake 3 mesece.
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

Smeagol ::

Poglej. Ze dvakrat sem v tej temi napisal, da tudi jaz priporocam razne cheap zadeve (tudi asrock) nezahtevnim uporabnikom. Se veckrat jim raje priporocim kar Spar - navadno pride ceneje, kot pa ce sami sestavljamo. Ti si kar nekaj zacel obracati besede.

Sem pa napisal da pac nekateri (tudi ti) prevec ozko gledate na zadeve. Ce necesa ne vidis potem ni? Seveda ne bos videl iz koliko plasti je sestavljena plosca. Mogoce sploh ne ves kaj je ozemljitev in zakaj bi bila potrebna. Ves pa verjetno kaj je usb in kaj navijanje. Pac. Vsakemu svoje.

In ja. Plosca za 50 eurov ima ogromno kompromisov (ne samo kaksne luknjice zadaj manj), tako kot ni razlika med nekim majhnim, poceni avtom in neko zverino samo v enem ali dveh auspuhih. Ce se bos vozil do spara pa nazaj, ti bo najcenejsi avto cist cool. Ce pa bi rad avto s katerim se odpravis na pot do portugalske in nazaj, pa bi ti priporocil kaj bolsega.

igor0203 ::

Tud z yugotom boš prišel do Portugalske... ;) >:D

RC14 ::

Se strinjam.>:D ;)


Lp

opeter ::

Najboljše plate cena/kvaliteta? AsRock, Biostar, Foxconn. V zadnjem času tudi Gigabyte, MSI, mogoče Ausu, s cenejšimi modeli.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

muzičar ::

1. ste že probal prit z yugotom do portugalske? Kolega je probal do francije. Mislite da je prišel?
2. RC14 pokaži kje si rekel da misliš plate za DOMAČO uporabo (word, internet itd. se ne uporablja samo doma)
3. @opeter natrosi pa si neumnosti kar dosti. Se zavedaš da si navedel več kot pol proizvajalcev plat. Biostar in Foxconn nista cena/kvaliteta kaj preveč dobra, sploh Biostar. Veš da cena/kvaliteta ne velja samo za najcenejše produkte tako da so tu plate recimo Asus (za Intel), Intel, DFI, Epox, Gigabyte in ne najcenejše. Jaz kupim plato za 40k zato da imam potem mir, torej da mi po 4 letih še vedno dela tako kot ko je bila nova (zaenkrat sta to meni dokazala Asus in QDI) drugače pa ne navijam. Meni moja P4C800 dela tako kot ko je bila nova in temu rečem kvaliteta (res da je bila 50k ampak se je splačalo namreč ima najhitrejše čipovje, lepo izkoristi HT itd.).

Kar se tiče pa pocenitve AMD je pa tako da ko bo popolna pocenitev prišla do nas bodo tudi cenovno ugodne plate za Conroe prišle -> ubistvu je to bitka s časom -> ali bo AMD-ju uspelo prodati čimveč procov preden pridejo dobre in cenovno ugodne plate za Conroe, jaz pravim da bo nekaj že prodal samo je malo pozno začel.

opeter ::

1. ste že probal prit z yugotom do portugalske? Kolega je probal do francije. Mislite da je prišel?

Haha :D Le zakaj mu ni uspelo? Ker mu je zmanjkalo bencina, oz. denarja za bencin. :P

3. Hmm... a sem res natrosil neumnosti? Če dobor vem, je Foxconn eden od največjih prozivajalcev osnovnih plošč. Proizvaja za večja podjetja (Lenovo/IBM, HP, Dell, Apple...).
Torej, cena/kvaliteta v smislu: za povprečnega uporabnika so Foxconn in Biostar plate več kot dovolj. Zakaj bi nekdo dal več denarja za matično, če pa lahko kupi za 11-13k kako Foxconn ali pa Biostar matično? Not flikne Semprončka, ali Celerončka in maš že uporabno osnovo za računlanik. Skupaj z 512 MB RAM-a te ne bo prišlo več kot 30k.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

muzičar ::

Čakaj čakaj ti si rekel cena/kvaliteta. Saj veš kaj je to kvaliteta? Foxconn smo vidl da uporablja cheap delovno silo in s tako silo še nikoli nisi imel top kvalitete tako da se težko uvrsti v višji rang cena/kvaliteta. Si že videl kako Biostar plate uničujejo dobesedno samo sebe? Nisi? Bom zbrskal kake slike pa filmčke. Res pa je da spadajo Biostar, Foxconn in Asrock v cenovno ugoden rang plat, samo med njimi so najkvalitetnejše plate od Asrock (pa tudi te znajo biti hudičevo nekvalitetne, pač loterija). Sta pa začela Asus in Epox delati dobre cenovno ugodne plate tako da je bil skrajni čas da Asrock dokaže da ni zastonj "kralj" najcenejšega cenovnega razreda. Zdaj razumeš kje si ga polomil?

Z yugotom ne prideš do tam zato, ker ni dosti kvaliteten (kolega, ki je šel ima denar ima tudi dober avto samo je hotel videt ali zdrži yugič ali ne). Hlajenje v yugotu je tisto, ki je najmanj kvalitetno.

OChack ::

za PRO plato boš pač uzev Tyan al pa Iwill platke, k stanejo od 50 jurjov naprej, in se ne resetirajo, niso nč kj posebj otroško obarvane, pač simpl zelena barva, čimmn komplikacij in kiča in zaneslivo delovanje

drugač pa mislm da ta pocenitev je oky, intel še neki cajta ne bo uspev zadostne količine procov dat na trg, tko k je blo pr AMDju, pred bodo k nm pršl.............pomoje bodo šele okol novga leta povečal proizvodno, ker takrat najbl gre v promet
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

AtaStrumf ::

Čist ste skrenili s teme. Da vam še jaz mal pomagam: Iwill plat mi prosim sploh ne omenjat, njihovega uvoznika v SI, gospoda PC Kotarja pa že bolj ne.

Nazaj na temo. X2-jke po smešnih cenah so tu. Jaz grem dons po X2 3800 za 38k. He, he se mi prav smeje. Pa še 2GB RAM-a bom vzel, pa sem dober dokler ne bo Conroe ratal ful poceni, plate stabilne, znan AMD-jev odgovor, itd. pol pa če bom rabil bom menjal, drugače pa hvala, sem opavil za par let.

Ima kdo kak predlog za 2x1GB RAM-čeka za navijat X2 3800-ko na DFI nF4 LP Ultra-D? Če maste povejete hitro, ker kasneje kot 15:00 dons, bom pol jaz vam povedal, če je to kar sem kupil za kej ali ne.

Smeagol ::

Evo. Cene amdjem so ze padle. Tudi conroeji so ze v cenikih.

Pa se za ljubitelje cenenih plosc. Tudi za conroe lahko kupis Asrock plosco. Cena v tujini je 55 usd.

ronaldo ::

Problem pri tej Asrock plati za Conroe je v tem: je Via chipset (in vemo da Via chipset za Intel ni nevem kaj) in zraven tega se overclocka zelo zelo malo.... tak da se jo ne splaca kupit ce zelis overclockat. Za razliko od Asrock Sata2 za A64 X2 ki se overclocka vredu.

OChack ::

Conore so na ceniku v trgovinah pa ne, to je sam zato, da si kupci hitr rezervirajo proce, in d aih oberejo na hitrco oziroma naročijo tok kokr ih rabjo, dobavni roki so 14 dni kao....sam pomoje še kšn mesc ih nebo.
X2 3800 to ej zj zakon, če bi dobu energy efficient k pokur 65W bi blo pa še bol, pomoje da se bolš navija
Int€l inside, IDIOT Outside

RC14 ::

To mene zanima, če je kakšna razilka med navadnim X2 4200+ in X2 4200+ energy efficient procom pri navijanju? Ali se ta energy varjanta kaj bolje navija?


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

Shark-357 ::

Malo bolje navijajo isto kot mobilnimi bartoni par let nazaj .
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje do Opterona 939 (Dual core) ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
926416 (4578) Pyr0Beast
»

Nakup komponent do 110K (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
644242 (3435) TOP
»

Priporočila za nov nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
756480 (4421) KandazaR
»

AMD x2 situacija (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
27917233 (9976) OChack
»

Kaj pravite na to sestavo rač.? Prosim pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
241750 (1317) rhino

Več podobnih tem