» »

Katiro miš imate ?

Katiro miš imate ?

«
1
2

R0K ::

?

Jst imam trenutno Logitech Pilot Wheel Optical, in miš je definitivno vrena svojh 6k sit ...

Kaj mate pa vi ?

Prjatu ::

Ja jst mam pa belo miš :D
Something else is controlling me!

jugonostalgik ::

Logitech Cordless Wheel Mouse
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

BojlerTM ::

nc posebnega.. cordles mouseman optical
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

McWolf ::

Js mam pa Genius Easy Mouse+ PS/2 pa je definitivno vredna svojih 800sit >:D:D:D8-O
Go tell it on the mountains!

jRk0 ::

MS IntelliMOuse Optical Definitvno ni vredna svojih 10k v slo... (malo severno pa je za svojih ne vem kolko eur)
You fuck up once, you loose two teeth.

NoUse4AName ::

jst mam logitech pilot wheel mouse z kuglco :) in je defenitivno vredna svojega denarja.

TheHijacker ::

Logitech iFeel Mouseman. čeprav sem iFeel takoj izklopil. Je pa zelo dober filing v igri kot je npr MOHAA in Serious Sam 2, kjer ti za vsako malenkor zavibrira.
http://www.google.si

ferjan ::

Eni dve navadni logitechovi z kolesckom ter TYPHOON 4D cordless optical.

Binji ::

Logitech Cordless Wheel Mouse. Razmisljam pa ce bi dal notr eno staro Logitechovo mis s kablom (navdusen CSjas:D)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

AnWar ::

Vsi lastniki miške cordless mouseman optical, mi prosim poveste koliko vam baterije zdržijo in kakšno podlago za miško uporabljate!?!?
Jst namreč uporabljam to miško in baterije mi zdržijo 10 DNI!!;((;((;((

ahac ::

Jest mam A4tech Optical GreatEye Wheel Mouse.
Bolj suxa, kot ne. ;(
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BigFoot ::

MS Intellieye Explorer
zadeva je stala 16 jurjev ko sem jo kupil in je vredna vsakega tolarja. zadeva rula
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

BC3 ::

jst sm dau pa za mojo intellimouse explorer okol 12000 pa bi jih dau še enkrat če bi blo treba.:)
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Lunik ::

navaden logitechov mišak z kroglico in koleščekom.

krucymucy ::

Dexxa optical - definitivno vredna 4.5K sit!!!

Klemenn ::

Logitech Cordless Wheel Mouse pa je ful carsko :D

Thomas ::

Tako, da se će mačka ne boji. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

[BISI] ::

Tisto, ki ima scegetavcek. ;)

Taras_Bulba ::

Jst mam pa Galaxy 8700 brez žice in kugle. Ma tri knofe pa še baterij ne rab, ker ma eno utež notr pol se pa kr sama napolne. Kupu sm jo pa pr Amerikanch. Oni majo fejst dobre stvari.8-)

LPP ::

Mojo miško je pa Logitech naredu! Pa na kuglici se vozi, pa kolesce ima za pod sredinca... pa na vrvici jo mam, da mi ne uide. :))
Ljubljanski potniški promet

BojlerTM ::

DeeYeey:
Men akumulatorske 1,6Ah zdrizijo kaksen mesec, mal vec. jo pa vsak dan nucam prevec cajta..
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

AnWar ::

BojlerTM
Kakšno podlago imaš ?

ferjan ::

DeeYeey in BojlerTM: na kakšni razdalji od sprejemnika pa uporabljata miš (v povprečju seveda....

aja pa dejta mi še prosim povedati maksimalni domet pri polnih baterijah in maksimalni domet pri skoraj praznih baterijah...:\

AnWar ::

Razdalja je 25cm, pri polnih baterijah mi nese 5 metrov.

AnWar ::

aja pri praznih pa 2 metra

Binji ::

Ko smo ze pri baterijah.. kje bi dobil kaksen polnilec zanje in pa tudi rechargable baterije (AAA)? Me mal prevc kostajo trenutno te menjave.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tassador ::

Cordless MouseMan(R) Optical
spilam pa z navadnim logitechom k ma rep,kuglo pa wheel:D

rc-car ::

Jest mam Typhoonovo opticno brezzicna in je vredna svojih 10k SIT 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

ferjan ::

AAA rechargable baterije dobis v delko d.o.o. - BTC, hala D v kleti (to je trgovina poleg konrada) ...mislim da je komad(al pa par) 1200 Sit. So znamke GP in imajo 650 mAh

EJ še za lastnike Typhoona cord.opt. : zanimajo me isti podatki kot v prejšnem postu.... se pravi dometi v povezavi z polnostjo ter trajanjem baterij.

p.s.: jest uporabljam dve miški istočasno (ena na usb (Typhoon) in ena na ps2 (Navadna) ... za Q3A in podobne igrice je OBVEZNA navadna (sevada mora biti pred igranjem spucana...)

DrSergioDJ ::

Genious NetScroll Optical...za tistih 7-8k mi caruje...bom pa kmal ubodu un..cordless desktop or wthaever se ze rece ( brezzicna mis inu tipkovnica.. )..:D
...

burekar ::

Logitech mouseman dual optical-vredna 12k SIT. Za vse je ql, najbolj za streljačine. Pa lahk jo vlačiš gor pa dol kolker hočeš, ne boš je zmotu.
Aja, kogar moti, da je njegova miška premalo natančna-po win defaultu je miška natančna za 4 pixle. To se da popravit s power toys-i.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

rc-car ::

ferjan: meni dela do priblizno 10m.. V specifikacijah pise 3..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

ferjan ::

rc-car: in koliko casa ti dela na razdalji 10m

na kaksni razdalji jo uporabljas v povprecju..in koliko casa ti drzi (napisi tudi koliko jo uporabljas (v urah/dan)

na kaksni razdalji ti dela s skoraj praznimi baterijami (koliko cm?)

A imaš serijo z temno zelenimi noname baterijami ali z unimi svetlo zelenimi?

A veš slučajno za kakšen boljši software kot je "4D Browser Mouse v 1.0" Moti me namreč da so scroll koraki (ko vrtiš srednji kolešček) preveliki, kar v praksi pomeni, da ne moreš fino nastavljati glasnosti v Winampu (namesto po 1% lahko spreminjas glasnost po 3%)

rc-car ::

Razdalja je v povprecju 30 cm, ker mam sprejemnik postavljen cisto blizu.. Meni se tudi z praznimi baterijami (sveti lucka pod kolesckom) obnasa normalno, pa se bolj ql zgleda :)
Baterije mi, ce skor cel dan delam zdrzijo 2.5 dni, drgac pa ponavadi polnem na 3 dni.. 4 dni pa se nisem probal cakat..
Bateriji si pa srebrno-oranzno barve..

Sofware mam 4D Browser Mouse v1.0, ceprav na netu, kjer dol potegnes pise v3.0..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

AnWar ::

Burekar:
Kje se bi dalu dobit power toys-i

IR Babun ::

Jest mam Logitechov Mause Man+, pa je ne zamenjam za noben denar
SCREW THE GOVERNMENT

Jst ::

DeeYeey: Powertoys je program od Microsofta. Dobiš ga na http://www.microsoft.com/windowsxp/pro/.... Vendar je trenutno nedosegljiv, ker bo 31 nova verzija na voljo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

+: jaz imam tudi Mouse man+ in je ne menjam za noben denar. Imam jo že več kot tri leta in še vedno dela brezhibno. Kot da bi bila oblikovana samo za mojo roko. Ko mi pa pogine, si bom pa najbrž kupil miš, ki bo iste oblike in dual optical, ampak ne brezžične. Me kabel prav nič ne moti.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

GaPe ::

Logitech s koleščkom. Stala je pa približno 1700 SIT. :P
Don't steal! The government hates competition.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GaPe ()

AnWar ::

Thanx Jst:)

ns-miha ::

genius netscroll optical u+p za kiro sem dal 4 jurje, sam je ql, ne locim se od nje !

aja kje ste vi dobil logitech optical mouse za 6 jurjev ?
jest jo dobim za mejn kot 4500 !
:D:D:D:D
sovrazim niggerje, zide

BaRtMaN ::

Big Foot je napisal:
MS Intellieye Explorer...
Jst se lohk sm strinjam z njim da je to nj miš ever (vsaj zame), k je edina dost velika za mojo roko. Skor bi lohk reku da je PREmejhna.:D

R0K ::

jst sem jo kupo v BigBangu, ker v tem prokletem Europarku ni nobenga pravga rač. shopa ... kar je bad ...

Tomi ::

Doma eno Logitechovo pilotko, potem za laptopa Typhoonovo optično žično, pa seveda še touchpad, drugače pa ponavadi pojma nimam, s katerimi delam, če nisem doma..
metrodusa.blogspot.com

R0K ::

Ja, jst imam tut tuchpad-a doma ... od Geniusa ... ful dobra zadeva, sploh za risat kake slikce, grafite .. splho za grafiko, v igrah pa ni uporaben sploh (razen mogoc v strategijah, ce bi se ful navadu) ...

...btw - a ima kdo tisto mis od Logitecha, ki je kao kot prenosna ? ful taksna mala pa se optical je ... v cem je fora tiste misši, razn tega da k stane 12k sit ?

SkIDiver ::

ROK jz mam tut isto in je res vredna svojga keša. Pr njej preprosto ne drži rek mal muzke za mal dnarja, ker je obratn. Sam moja je bla 5k ne 6k:D

spacejam ::

Jazma GINIJUS NET-DRAVE-C++ z zračnim hlajenjem
Space-jam Team & Co.

segi ::

Jaz imam blontno miško.:D:8)
ŠALA!
Standardno ps/2 port.
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

BigFoot ::

barto> yeah, sej so moje šape tud skor prevelke za mojo miš :D
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je moj glodalec zadovoljive kvalitete in/ali hitrosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
515320 (5320) ender
»

katero miško za okoli 5.000sit??

Oddelek: Kaj kupiti
441581 (1195) azeed
»

svetujte katero misko

Oddelek: Kaj kupiti
481980 (1488) blue96
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594518 (3977) blue96
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482010 (1713) AndrejX

Več podobnih tem