» »

Optična miš

Optična miš

atomc ::

Pozdravljeni, kupujem novo optično bezžično miš, odločam se med Dexxa Wireless Optical in Logitech Mousman Cordless Optical.Kaj svetujete?
Hvala

Airskull ::

jest bi nabavu logitech, čeprov bi ti svetoval da si nabaviš žično(sam mam logitech wheel mouse 2x optical), ker se pri brezžični skoz praznejo baterije in je bedno sredi dela menjat baterije al jih pa polnit.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Paramedic ::

Sej brezžična se ti ne bo med delom spraznla, razen če delaš 48 ur neprestano...
Ampak vseen je na kablu boljše osveževanje. Js sm zadnč se to odločal, pa sm raje na kablu jo vzel, mam 120Hz osveževanja. Če pa vzameš brezžično, je pa verjetno Logitechova boljša, razen, če rabiš 5 gumbov, česar ta verjetn nima...
End transmission.

*TV* ::

Isto sem se jas odlocal ko sem kupoval misko. Al brezzicno opticno Logitechovo al pa zicnato Logitechovo dual optical. Odloco sem se za sledno in mi ni zal. Tisti kabel me ne moti, bol bi me motlo menjavanje baterije na vsake 2 meseca. Pol tega ce bos igral FPS spile, predvsem tiste ta hitre, je brezzicna miska nesmisel, ker ma rate (hitrost menjave podatkov med racunaln. in misko) zelo nizek. Za normalno uporabo, in spilanje tu pa tam pa bo tudi dobra.

lp

b ::

Huh...jaz sem mojo (ne vem modela) logitech brezzicno opticno mis dobil od kolega z enimi ze rabljenimi baterijami, ki so pa dolgo trajale, vsaj 2 meseca.
Ce misi nikoli ne uporabljas drugje kot na mizi, je tista z repom OK. Jaz dostkrat "upravljam" masino iz fotelja, keyboard na kolenih, miska tam kjer je ponavadi naslonjena roka. Dela brez tezav. V sluzbi pa imam opticno z repom, ki se prav tako dobro obnese. Oboje logitech, z drugimi na zalost nimam izkusenj.

lp,
Borut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b ()

Ziga Dolhar ::

Okej, je očitno potrjeno: brezžične niso primerne za igranje.

Bogi jaz, v temi živeči ter igre brez kabla nažigajoči.

x_roby ::

Jaz imam zdaj Logitech Mousman Cordless Optical, a mislim da ne vec dolgo..... in kaj ti to pove?
Odzivni cas/refresh je pre slab, in kot smo ze zgoraj prebrali, za igre je za en k***c
nabavil bom nekega drugega glodalca z kablom, dual optical al pa kaj drugega, mogoce kaj od dexxe....
V glavnem, ce igras igre VSTRAN od te miske, drugace je ok (btw... duracellove baterije mi drzijo tudi po tri mesece, pa se mal)
no odloc pa se sam.....
...::: Powered by P4 HTT :::...

TESKAn ::

Ja maš pač dva mišona, kaj je problem tle? Eno cordless za surf&delo, eno z repom za streljačine.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MViper ::

atomc:

Evo kle mam Logitech Cordless Opticno, tisto kero bi ti rad.. nova je okol 19k sit.. jez ti jo prodam za 12k sit.. ce ces.. nic rabljena, kot nova.. zakaj jo prodajam? ker je prislo do pomote u trgovin, ker sem imel naroceno MS opticno cordless dobu sm pa to.. in placo obe cigani eni.. zdej mam pa eno prevec.. tko da ce cs ... kuplena je pa februarja 2002 v bigbangu..


lp

mitja.zupancic@guest.arnes.si

Vanich ::

Jest imam v svoji lasti Dexxa optical brez žice. (5 knofov)Baterij ni treba menjat, ker ta miš pride z postajo, ki je hkrati tudi napajalnik za baterije. Baterije so pa NiMH, kar pomeni, da zdržijo tudi do 1000 polnenj. Res pa je, da je njen domet komaj 1 m, na daljši razdalji že začne štekat. Osveževanje tud na blizu ni najboljše, tko da se raje odloči za žico. Edino 5 knofov je zakon, ful prou pride pri surfanju in pri igrah. V avstriji se jo kupi za cca 30 EUR. Splača se odpeljat do Villacha, al pa do Klagenfurta v Mediamarket -imajo svašta - poceni.

Jst ::

Jst mam Logitech Mousemen wheel+. Kupil sem jo pred 4 leti za celih 10 kSit. Refresh Rate je pa blizu 190. Zadovoljstvo...
Samo škoda, ker garancija velja samo 3 leta :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bking ::

jest tud kupujem miško pa me za nima kakšne izkušnje imate z optičnimi miškami v igrah še posebno v strelskih. >:D

odločam se med typhoon optično in logitech optično, katero priporočate
:'(

Soni ::

Jaz imam Typhon optično brezično 5 gumbov 3 tedne pa sem zadovolje,le baterije moram zamenjat enkrat na dan(veliko igranja iger);) v igrah dela super le stranskih gumbov ne morem nastavit.;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Soni ()

fictionel ::

jst mam tut typhoona, baterije polnem na 2 dni

miska je se kr uredu, čeprov bi zdj raj kupu microsoftovga explorerja (natačnost)

refresh rate si mi zdi kr dobr (mam na usb prkloplen)

sam gumbov ne morm nastimat u igrah

Klampfer ::

Hmmm... ima optično brez repa (Logitec). Baterije držijo cca. 2 meseca. Igram tudi vredu z njo... Kje pa vi ugotavljate REFRESH RATE za miško? A za to obstaja kak poseben program?


Bogomir

l-note ::

Če maš WinXP pejd u Control Panel pa tm na System pa na Hardware pa na Device Manager pa na mouse in na koncu še na Advanced Settings. Tm lahk ref.rate tud štelaš.

Klampfer ::

Hja, sej vem, ker sem si že nastavil na 200Hz... samo me pa zanima, če zdaj res tako deluje, zaradi radijske povezave.

Sicer pa kolk pa imate vi Hz-ov, da pravite, da ni dobro igrat igre z brezžično miško?
Bogomir


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolša miš

Oddelek: Kaj kupiti
251670 (1220) Evil
»

Katiro miš imate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524538 (3979) g0Run7
»

katero miško za okoli 5.000sit??

Oddelek: Kaj kupiti
441580 (1194) azeed
»

Miš

Oddelek: Kaj kupiti
221424 (1171) dualband
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594515 (3974) blue96

Več podobnih tem