» »

PHP in OmniSecure problem

PHP in OmniSecure problem

xlarge ::

A se mogoče kdo spozna na OmniSecure?
Torej, sem glede PHP popoln začetnik, se pa mislim naučiti.
Za preizkušanje PHP skript sem si potegnil OmniSecure dol. Vem, je na forumu zelo dobro opisano, kako nastavit Apache server in PHP na računalniku, vendar sem pogledal, in je to še kar velika datoteka(nastavitel za Apache). Mislim da okoli 9-10 Mb a ne?
No, imam slabo telefonsko linijo in klicno povezavo, zaradi česar bi download trajal še kar dolgo, cena interneta pa bi bila vlka:8) .
No v glavnem, ko instaliram OmniSecure, mi server dela dobro, sam PHP ne (mislim, da se bi moral nastavit zraven programa). Ne izpiše se nič. Ukaz je pa enostaven:
< ? echo "nekaj";? >
Sem poskusil tudi z < ? phpinfo();? > , ne dela.
Ko pa datoteko odprem z dvoklikom, se pa izpiše koda torej dokaz da php bi moral delat, ko če ne, se bi tud v prvo ("localhost/mapa/datoteka.php") izpisala koda.
Sem tudi poskusil instalirati PHP 5.1.4 , sam tedaj se mi izpiše stran, da se je pojavila neka napaka (se žal ne spomnem katera, ko sem PHP spet deinstaliral:8) ) .
So neka navodila za popravljanje te napake (sprememba php.ini datoteke), sam pri meni to ni delovalo:'( .
Torej, a bom moral le od nekje dobiti apache server, ali sem kje drugje zabluzil ?
Hvala za odgovore, če kdo ve.:)

Aja, vse "dela" na windowsih xp OmniSecure je pa verzija 3.0a5.

iggy ::

Poizkusi z Easyphp in tvojih težav bo konec ;)
Hey, you're fat!

Looooooka ::

iggy ::

Looooka nebi o tem kaj je boljše ok? :\
Hey, you're fat!

BluPhenix ::

Jaz bi tudi priporočil XAMPP (apachefriends), ampak v splošnem mislim da ni neke večje razlike.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322246359 (21024) miko22
»

PHP5 ne dela!

Oddelek: Omrežja in internet
332214 (1729) fizikalac
»

Posodobitev XAMPP komponent

Oddelek: Programiranje
191218 (938) dreamtheater
»

linux server (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
718288 (7295) #000000
»

Installacija WebPortala na Disk

Oddelek: Omrežja in internet
181290 (1126) Hux

Več podobnih tem